Туніс - Відпочинок

ТУНІС

 

При собі у Вас повинні бути такі документи:

 

  • закордонний паспорт

  • ваучер

  • страховий поліс

  • авіаквиток

  • якщо з Вами їде дитина до 16 років - нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон дитини від кожного з батьків, що не бере участі в поїздці, а також свідоцтво про народження дитини;

 

Якщо всі необхідні документи у Вас на руках, Ви самостійно проходите реєстрацію, паспортний та митний контроль!

 

Реєстрація на рейс починається за 2 години і закінчується за 40 хвилин до вильоту! Якщо пасажир несвоєчасно прибув на реєстрацію, авіакомпанія має право не прийняти його на борт літака. Представник авіакомпанії видасть Вам посадковий талон та багажну квитанцію, які необхідно зберегти до закінчення польоту.

 

Для громадян України, Росії, країн Балтії та СНД (за винятком громадян Вірменії) в'їзд до Туніської Республіки - безвізовий, на строк до 30 днів перебування в країні. Для більш тривалої поїздки необхідно оформляти візу в Посольстві Республіки Туніс у Москві.

 

Авіапереліт до Тунісу триває близько 4 годин. Під час польоту бортпровідники видадуть Вам для заповнення імміграційні картки. Імміграційна картка складається з 2-х відривних частин, заповнюється на основі паспортних даних англійською, французькою або арабською мовами. При проходженні паспортного контролю прикордонний офіцер залишить у себе одну частину картки, другу частину необхідно зберегти до кінця Вашої поїздки та пред'явити при вильоті з країни.

 

На виході з аеропорту знаходиться стійка з представниками .Стійка представників і наземний транспорт мають відповідні логотипи

 

Пред'явіть Ваш туристичний ваучер представнику і він підкаже напрямок до Вашого транспортного засобу.

 

УВАГА! Не пізніше, ніж за один день до закінчення туру, ознайомтеся з інформаційним стендом приймаючої сторони . у Вашому готелі для з'ясування інформації про час трансферу, дату та годину зворотнього вильоту. Якщо Ви не виявили необхідної інформації, негайно зв'яжіться з офісом приймаючої сторони (необхідні реквізити вказано у туристичному ваучері). У день від'їзду завчасно розрахуйтеся з готелем і доставте багаж до дверей виходу з головної будівлі готелю (допомогу в цьому надасть персонал готелю за дзвінком на рецепцію). Година виїзду з готелю визначається приймаючою стороною з урахуванням маршруту перевезення та необхідності своєчасного (не пізніше, ніж за дві години) прибуття до аеропорту. Зворотній трансфер буде здійснено від готелю до площі будівлі аеропорту. Після виходу з транспортного засобу - отримайте багаж, пройдіть разом з ним до будівлі аеропорту, підійдіть до стійки реєстрації Вашого рейсу, пред'явіть авіаквитки та паспорт, отримайте посадковий талон. Реєстрація пасажирів бізнес-класу, як правило (на розсуд авіакомпанії та адміністрації аеропорту), має окрему стійку.

 

Наші партнери пропонують цікаві екскурсійні програми. Графік проведення екскурсій приймаючої сторони і їхню вартість Вам повідомить гід при проведенні інформаційної зустрічі у готелі. Уважно ознайомтеся з правилами проведення екскурсій та з'ясуйте порядок відмови від оплачених або замовлених екскурсій.

 

УВАГА! Послуги лікарів у готелях є ПЛАТНИМИ! Для отримання безкоштовного обслуговування або компенсації за обслуговування готельного лікаря Ви повинні ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язатися зі страховою компанією (контакти вказано у страховому полісі).

 

 

 

Посольство України в Тунісі
Адреса : 7, rue Saint Fulgence, Notre Dame, Tunis, 1002, Tunisie
Телефон: (+216) 71 845 861, (+216) 71 845 895
Факс: (+216) 71 840 866
E-mail: emb_tn@mfa.gov.ua, ambassade.ukraine@planet.tn
Режим роботи: 08:30 – 17:30 (пн-пт)

 

 

 

БАЖАЄМО ВАМ ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

To Top
© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org