Шрі ланка - Відпочинок - Тури

Шрі-Ланка - Відпочинок на Шри Ланці 

    Храми, заповідники дикої природи, мальовничі пейзажі і культурні пам'ятки приваблюють на Шрі-Ланку туристів з усього світу. Шрі-Ланка пропонує різноманітний відпочинок: від насолоди золотими пляжами Бентоти і чистими водами Індійського океану до сходження до руїн стародавньої фортеці Сигирії.

  Мандрівники приїжджають на Шрі-Ланку щоб:

- помилуватися найпрекраснішою колекцією стародавнього буддійського мистецтва і архітектури Шрі-Ланки в Полоннаруві: від чудових скелястих статуй Гал Віхар до вишукано прикрашених храмів чотирикутника;
- познайомитися зі слонами;
- відвідати розплідник морських черепах, а також поспостерігати або взяти участь, коли маленьких черепашок відпускатимуть у відкритий океан;
- відправиться на зустріч з китами.

 Під час відпочинку на Шрі-Ланці відкрийте для себе чайні плантації, водоспади і гористу місцевість Центральної провінції, перш ніж відправитися до золотих пісків славних пляжів Індійського океану.
 
 
Ласкаво просимо до Шрі Ланки з OTi Tour!

Поради, застереження, рекомендації та правила

Столиця Шрі-Ланки – місто Коломбо, сучасне, яскраве, з безліччю розваг на будь-який смак. Зовсім близько від столиці розташований пляжний район, Маунт-Лавінія. Лише слід мати на увазі, що течія тут може бути доволі сильна і час від часу міняти свій напрям, тому в цілях власної безпеки рекомендується прислухатися до оголошень рятувальної служби. 

 Любителям відвідувати історичні місця цікава буде екскурсія в древню столицю Цейлону, місто Канді. Головною його пам'яткою є ланкийський храм Далада Малігава, де дбайливо зберігається священний зуб Будди, таємно доставлений на острів принцесою Орісан (хитромудра принцеса заховала його в своєму волоссі), з четвертого століття н.е. зуб цей є один з найшанованіших реліквій не лише на Шрі-Ланці, але і серед всіх буддистів світу.Щодня вранці і увечері саркофаг із зубом відкривають для загального огляду – але оскільки число тих, що бажають споглядати священну реліквію, як правило, велике, виявитися в перших рядах перед саркофагом навряд чи можливо.

Ботанічний сад, найбільший в Азії, знаходиться на відстані всього 4 км. від Канді, в Пераденії. Рослинність тропічного світу представлена тут на 67 гектарах. У тому числі орхідей в цьому райському куточку налічується більше тисячі видів. Навіть просто прогулянка по саду займає декілька годин, якщо ж ви є любителем і знавцем кімнатних рослин, пізнавальна екскурсія продовжиться до вечора. Екзотика саду – яскраві колібрі і кажани, останні буквально звисають з високих дерев, виглядає це дуже незвично. Прикрасою ботанічного саду є річка Махавелі, через яку перекинутий висячий міст, – споруда ця розгойдується під ногами мандрівника, що ступив на нього, перед поглядом якого негайно проноситься все його життя.

Вражає Сигирія – круті рівні приведуть вас на саму вершину Левової скелі, де в далекому п'ятому столітті підносився прекрасний королівський палац. Від самого палацу мало що залишилося, але можна бачити фрески, що дивно збереглися, – натуральні фарби до цього дня яскраві, як і багато століть назад. Біля підніжжя скелі помітні сліди колись розкішного регулярного парку.

Полоннарува, що в 70 км. від Сигирії, місце чудове і унікальне. Тут, окрім руїн колись прекрасного палацу, знаходиться храм Ватадаге, що відмінно зберігся. У північній частині розташовується цілий скульптурний ансамбль: три статуї Будди, майстерно вирубані в скелях. Приголомшують грандіозними масштабами розвалини палаців древньої Анурадхапури – міста буддійських святинь. Нічим не поступається Сигирії скельний храм в Дамбулле – висічений в скелі, він датується першим століттям до н.е

Цікаві: Сад спецій в Маталі, черепахова ферма, слоновий розплідник в місті Піннавела. На території Шрі-Ланки є чотири національних парки: Рухуну, Віллату, Бундала, Удавалаве. Тут зустрічаються 450 видів птиць, з них близько 200 видів перелітних, а також 23 види ендеміків тропічного лісу. Піщані пляжі острова, загальною протяжністю більше тисячі кілометрів, приваблять не лише любителів пляжного відпочинку. Східне узбережжя популярне серед дайверів, що захоплюються зануреннями на затонулі судна. Південно-західна сторона острова відома спортивними клубами. Тут чудові місця для любителів активного відпочинку на воді: водні лижі, віндсерфінг, яхтінг, підводне плавання, сноркелінг, підводне полювання

 

ПАМЯТКА ТУРИСТАМ!

У день вильоту на Шрі-Ланку
В аеропорт Вам необхідно прибути не менше ніж за 3 години до запланованого часу вильоту.

При собі у Вас повинні бути наступні документи:
електронний дозвіл на в'їзд в країну: ЕТА;
закордонний паспорт (термін дії паспорта повинен бути не менше шести місяців (180 днів) з дня виїзду з Шрі-Ланки);

якщо неповнолітня дитина виїжджає з одним з батьків, потрібне свідоцтво про народження і довіреність. Якщо неповнолітня дитина і батьки мають різні прізвища, тоді потрібне свідоцтво про народження;

ваучер;

страховий поліс;
авіаквиток;
при вивезенні валюти більше 10 000 євро на людину або еквівалента цієї суми в іншій валюті, необхідна її письмова декларація у митному органі в повному обсязі, а також наявність документа з банку (на суму, яка перевищує 10 000 євро).
Реєстрація на рейс починається за 3 години і закінчується за 1 годину до вильоту!
Ви самостійно проходите реєстрацію на рейс, потім митний контроль і паспортний контроль.
Якщо пасажир несвоєчасно прибув на реєстрацію, авіакомпанія має право не прийняти його на борт літака.

Час польоту
Переліт з України на Шрі-Ланку здійснюється кількома авіакомпаніями. Від вибору авіакомпанії буде залежати час перельоту і стикувань в транзитних аеропортах.

Прохання уважно ознайомитися заздалегідь з розкладом перельоту, враховуючи різницю в часі з Україною.

У середньому тривалість польоту Київ - Шрі-Ланка становить 9 годин.

В аеропорту
Кодування аеропортів:
CMB - Коломбо

Після прибуття в аеропорт Коломбо в першу чергу ви потрапляєте в зону паспортного контролю. Дотримуйтесь покрокової інструкції:

Перед проходженням паспортного контролю заповніть міграційну картку англійською мовою (як правило, її видають в літаку перед посадкою в Коломбо; якщо міграційну картку вам не видали, візьміть її в зоні паспортного контролю).
Пройдіть паспортний контроль (пред'явіть закордонний паспорт, міграційну картку, роздруківку електронного візового підтвердження ETA, ваучер, зворотний квиток з фіксованою датою, грошові кошти з розрахунку 25 $ на людину в день).
Якщо ви заздалегідь не оформили ETA, перед паспортним контролем пройдіть на стійку ETA і оформите дозвіл (вартість оформлення ETA в аеропорту Коломбо - 40 USD на 1 людину, для дітей до 12 років - безкоштовно), після чого пройдіть на паспортний контроль.
Отримайте свій багаж. На моніторах над стрічками для багажу зазначено той рейс, багаж з якого буде видаватися на даній стрічці.
Пройдіть в зал прильоту, де вас зустріне представник приймаючої сторони з табличкою .
Віддайте ваш ваучер (1 екземпляр) представнику ОПЕРАТОРА.
Представник ОПЕРАТОРА видасть вам інформаційний конверт, в якому крім загальної інформації про країну буде вказано час вашого зворотного рейсу і час зворотного трансферу.
Представник Компанії проводить вас на трансфер.

В готелі
Підійдіть на ресепшен, де вам дадуть реєстраційну картку.
Заповніть реєстраційну картку на англійській мові.
Здайте заповнену реєстраційну картку, ваучер (1 екземпляр), закордонний паспорт (закордонний паспорт повернуть вам після зняття ксерокопії, уточніть на ресепшені, коли ви зможете забрати свій паспорт).
Чекайте заселення. Заселення в готель відбувається після 16.00. Якщо ви хочете заселитися в номер раніше зазначеного часу, необхідно заздалегідь забронювати номер на добу раніше дати вашого приїзду. При заселенні вам видадуть ключі від номера.
Після заселення в номер ознайомтеся з наданою готелем інформацією. Зверніть увагу на те, які послуги є платними, і скільки вони коштують (як правило, інформація знаходиться в папці і лежить на столі або тумбочці).
Зустріч з готельним гідом
На Шрі-Ланці гіди не присутні в готелях.

За всіма питаннями звертайтеся на ресепшен готелю або до ОПЕРАТОРА за телефоном, вказаним у вашому ваучері та в інформаційному конверті, отриманому в аеропорту від представника приймаючої сторони.

Напередодні вильоту додому
Підійдіть на ресепшен, перевірте, чи є у вас неоплачені рахунки за додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном тощо.). При наявності заборгованостей оплатіть їх.
Перевірте час трансферу в аеропорт в отриманому після прильоту інформаційному конверті.
Виїзд з готелю
У день від'їзду необхідно до 12.00 звільнити номер, здати ключі. Свій багаж ви можете залишити в камері зберігання готелю.
Щоб уникнути різних ускладнень, просимо не запізнюватись і підходити на трансфер в зазначений час.

Корисна інформація

столиця
Столиця Шрі-Ланки - Коломбо.

час
Час випереджає київське на 2,5 годину в літній період, на 3,5 години - в зимовий.

релігія
Близько 70% населення (в основному, сінгали) сповідують буддизм, 15% - індуїзм (таміли), 8% - християнство, 7% - іслам (ланкійські маври).

Мова
Офіційні мови: сингальська, тамільська. Також повсюдно поширена англійська мова.

клімат
Клімат Шрі-Ланки тропічний, мусонний, північно-східний мусон триває з жовтня по березень, південно-західний - з травня по жовтень. Середньорічна температура 28-30 ° С, і на узбережжі через постійне морського бризу така температура переноситься комфортно.

Різниця середніх місячних температур протягом усього року не перевищує 5 ° С. В горах прохолодніше, в середньому + 23 ° С - + 25 ° С, а на високогірному курорті Нувара Елія вночі значення температури може падати до + 10 ° С.

Температура води в Індійському океані близько + 27 ° С.

гроші
Офіційна грошова одиниця Шрі-Ланки - ланкійська рупія, в одній рупії сто центів. Приблизний курс до долара США: 110: 1.

На курортах можлива оплата в доларах або кредитними картками, але все-таки рекомендуємо обмінювати гроші в аеропорту Коломбо (кращий курс). Чек, отриманий при офіційному обміні валют, слід зберігати до закінчення поїздки. В цьому випадку при вильоті з Коломбо у вас є можливість обміняти невитрачені гроші в банку аеропорту за курсом купівлі. Також можна змінювати гроші в будь-якому готелі або банку.

Також можна змінювати гроші в будь-якому готелі або банку. Банки відкриті з 9.00 до 13.00 (понеділок - п'ятниця).

транспорт
Вартість проїзду приблизно 25-35 рупій за 1 км. Ви також можете скористатися послугами моторикш, але рекомендуємо попередньо домовитися про ціну за проїзд (в середньому 15-20 рупій за кілометр).

магазини
Шрі-Ланка відома в усьому світі своїми дорогоцінними каменями: сапфірами, рубінами, олександритами, аметистами, аквамаринами, топазами, турмалінами і т.д. Купувати ювелірні вироби радимо в спеціалізованих магазинах, вимагаючи відповідний чек і сертифікат. У м Ратнапура, з 09:00 до 14:00 проводиться ярмарок дорогоцінних каменів, ціни низькі, а й гарантії відповідні. Також відомі в усьому світі цейлонський чай, спеції, вироби народних промислів: маски, батик, вироби зі шкіри. У містах можна купити недорогі, але якісні текстильні вироби, в основному Columbia місцевого виробництва. Кращі місця для покупок: магазини ODEL, HOUSE OF FASHING, MAGESTIC CITY. На ринках і в приватних магазинах можна торгуватися про ціну. Ви можете знизити ціну до 30% відносно початкової. Однак це неприпустимо в державних магазинах, супермаркетах, торгових центрах і в магазинах «Duty Free» в аеропорту. При відвідуванні ринку остерігайтеся кишенькових злодюжок і шахраїв. Будьте обережні з людьми, нав'язувати свої послуги. Уникайте магазини з дуже низькими цінами.

Медицина
Перед поїздкою необхідно оформити міжнародну медичну страховку. При настанні страхового випадку необхідно в першу чергу зв'язатися з офісом страхової компанії, зазначеному в полісі. Оператор направить до вас необхідного фахівця або назве адресу найближчого медичного закладу.

Готелі
На Шрі-Ланці, як і в багатьох країнах Азії, немає офіційної класифікації готелів. Зірковість вказується завжди умовно, виходячи з міжнародної класифікації.

Основна маса готелів розташована на західному і південно-західному узбережжях острова (район Бентоти), майже всі готелі розташовані на першій лінії. Крім того, досить популярним стає узбережжі на більш дикому півдні острова - в Тангалле, Міріссе, Велігама, Хіккадуве.

Харчування в готелях в основному пропонується на основі сніданку (BB), але також в деяких випадках можна вибрати і напівпансіон (HB) і навіть "все включено" (ALL).

Пляжі на Шрі-Ланці, як правило, не належать готелям і лише деякі мають на них лежаки і парасольки, Проте, незручностей це не створює, так як багато готелів розташовані у кромки води. Засмагати можна біля басейну, ховатися - в тіні дерев, а купатися - в океані.

Заборонено засмагати топлес.

напруга електромережі
Напруга електромережі 210-240 Вольт. Розетки потрійні (з землею).

чайові
Прийнято давати чайові обслуговуючому персоналу в готелях (1-2 $), офіціантам і тим працівникам, які вас добре обслуговують. У ресторанах чайові зазвичай складають 10% від суми рахунку.

Митні обмеження
З України можна вивозити без оформлення банківської довідки до 10000 euro на людину. В країну дозволено ввезення валюти, еквівалент суми якої складає не більше ніж 10 000 $ США. Строго заборонено ввезення наркотиків, вогнепальної та колючої зброї, боєприпасів, вибухових речовин.

Заборонено ввезення сигарет і тютюнових виробів.

При виїзді митний огляд багажу обов'язковий для всіх. З країни заборонено вивозити антикваріату (предметів, створених понад 50 років тому), рідкісних книг, манускриптів на пальмових листках, необроблених дорогоцінних каменів, тварин, рослин (понад 450 видів).

Корисні телефони і інформація
Почесний консул України в Соціалістичній Республіці Шрі-Ланка, м Коломбо
Телефон: +94112588924, 2589783

Російськомовний представник (Ms. Sasika Jayaweera): +94 (777) 57 92 43
Телефон офісу (з 08.30 до 16.30, з понеділка по п'ятницю): +94 (11) 230 67 30/230 67 36

Бажаємо Вам приємної подорожі!

© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.
To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org