Дубаї - Арабські Емірати - Відпочинок

ОАЕ - Емірати - Дубай


       ОАЕ - популярний туристичний напрямок на Близькому Сході. Понад 155 000 людей українців відвідують Емірати щороку. Відкриття нафти в 1960-х роках дало поштовх для швидкого розвитку. Кількість хмарочосів просто вражає.
 
      Туристи приїжджають побачити на власні очі рукотворні чудеса ОАЕ. Дубай потрапив в Книгу рекордів Гіннеса за найдовшу (85 км) автоматизовану систему метро без водія. В Абу-Дабі туристів приваблює велична мечеть шейха Заїда, як приклад сучасної ісламської архітектури і готель Emirates Palace, а саме банкомат у фойє готелю з 320 видами дорогих товарів, включаючи золоті злитки і монети!
 
      Столиця також згадується в Книзі рекордів разом зі своєю «кривою» будівлею Capital Gate. На відміну від Пізанської вежі, з кутом нахилу 4 °, Capital Gate має відхилення 18 °. А коли берегову лінію і міста змінюють піщані дюни, приходить час нових розваг - від гонок на квадроциклах до кемпінгу під зоряним небом.


Ласкаво просимо до ОАЕ з OTi Tour!


 
Пам'ятка туристу

У день вильоту в ОАЕ

В аеропорту Вам необхідно бути за 3 години до вильоту.
Пакет документів для поїздки Ви отримуєте в агентстві (копія електронної візи, електронний квиток, ваучер, страховий поліс)!

При собі у Вас повинні бути наступні документи:

закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців з дня подачі документів на візу);
авіаквитки;
ваучер;
копія електронної візи (дозвіл на в'їзд в країну);
страховий поліс;
якщо з Вами летить дитина до 16 років - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон від кожного з батьків, що не бере участі в поїздці, і свідоцтво про народження дитини;
якщо у батьків різні прізвища - свідоцтво про народження дитини;
при вивезенні валюти більше 10 000 євро на людину або еквівалента цієї суми в іншій валюті, необхідна письмова декларація у митному органі на повну суму, а також наявність банківського документа на цю суму;
рекомендуємо взяти з собою ксерокопії закордонного й українського паспортів.

Кодування аеропортів:

KBP - «Бориспіль»
IEV - «КИЇВ» ( «Жуляни»)

Реєстрація на рейс починається за 3 години і закінчується за 1 годину до вильоту!

Переліт з України в ОАЕ займає близько 5 годин.

УВАГА!!! Рейси авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України», прилітають в аеропорт м Дубаї (Dubai International), термінал 1; рейси «FLY DUBAI», в аеропорт м Дубаї (Dubai International), термінал 2; рейси «AIR ARABIA» в аеропорт м Шарджа.

По прильоту в ОАЕ:

Після прибуття в аеропорт Дубаї, Шарджа дотримуйтесь покрокової інструкції:

Пройдіть сканування сітківки ока (пред'являється закордонний паспорт, копія електронної візи. Якщо Ви носите контактні лінзи, вас можуть попросити їх зняти).
Пройдіть паспортний контроль (пред'являється закордонний паспорт, віза).
Отримайте свій багаж. На моніторах над стрічками для багажу зазначено той рейс, багаж з якого буде видаватися на даній стрічці.
Вийдіть з будівлі аеропорту. Вас зустріне представник ОПЕРАТОРА.
Отримайте у гіда інформаційний конверт з телефоном готельного гіда, часом зустрічі з гідом в готелі і пам'яткою по країні.
Пройдіть на стоянку, знайдіть потрібний вам автобус для трансферу (номера автобусів вказані на лобовому склі), відмітьтеся у представника ОПЕРАТОРА, супроводжуючого автобус, назвавши ваше прізвище, покладіть багаж в багажне відділення автобуса..
Уважно прослухайте інформацію, яку супроводжує (трансфермен) повідомить по шляху проходження в готель. Також супроводжуючий (трансфермен) проінформує вас про час зустрічі з вашим готельним гідом. Звертаємо Вашу увагу, що в аеропорту очікування автобуса для трансферу становить 2 години після посадки літака.

Після прибуття в готель:

За міжнародними правилами, поселення в номер готелю здійснюється після 14:00, виселення з номера - 12:00, незалежно від часу вильоту / прильоту Вашого рейсу.

Підійдіть на ресепшен, де вам дадуть реєстраційну картку.
Заповніть реєстраційну картку на англійській мові.
Здайте заповнену реєстраційну картку, ваучер (1 екземпляр), закордонний паспорт (закордонний паспорт повернуть вам після зняття ксерокопії, уточніть на ресепшені, коли ви зможете забрати свій паспорт).
Чекайте заселення. Заселення в готель відбувається о 14:00. Якщо ви хочете заселитися в номер раніше зазначеного часу, необхідно заздалегідь забронювати номер на добу раніше дати вашого приїзду (наприклад, ви прилітаєте в ОАЕ в 5 ранку 10 вересня, щоб не чекати заселення до 14: .00, ви можете забронювати номер не з 10 вересня, а з 09 вересня. у цьому випадку вас заселять в номер відразу ж, як тільки ви приїдете в готель). При заселенні вам видадуть ключі від номера.
При заселенні в більшості готелів гості зобов'язані залишити на рецепції заставу у вигляді грошової суми (сума визначається індивідуально кожним готелем) або копію кредитної картки. Дану суму / дані кредитної картки готель бере як запорука в рахунок майбутніх витрат туриста. Якщо у мешканців не було витрат в готелі, дана сума повертається туристу. Якщо витрати були, то витрачена сума віднімається з застави. Якщо в якості застави ви залишили копію кредитної картки, готель завжди поцікавиться, як ви бажаєте розплачуватися, готівкою або карткою. Без вашого дозволу ніяких операцій з вашої кредитної карткою не проводиться. У більшості готелів повернення депозиту, залишеного готівкою, може бути здійснений в місцевій валюті (уточніть заздалегідь, в якому вигляді буде проводитися повернення). У деяких готелях в якості застави можна залишити свій закордонний паспорт.
Після заселення в номер ознайомтеся з наданою готелем інформацією. Зверніть увагу на те, які послуги є платними, і скільки вони коштують (як правило, інформація знаходиться в папці і лежить на столі або тумбочці).
Зустріч з готельним гідом

Час зустрічі з готельним гідом вам повідомить супроводжуючий (трансфермен) по дорозі в готель.
У призначений час ви повинні підійти до готельного гіда, який буде чекати вас в холі готелю (в деяких готелях існує окреме приміщення для інфо-зустрічей).
На зустріч візьміть з собою, ваучер, авіаквиток на зворотний виліт.

Напередодні вильоту додому

Підійдіть на ресепшен, перевірте, чи є у вас неоплачені рахунки за додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном тощо.). При наявності заборгованостей оплатіть їх.

Напередодні дня вильоту вам в номер доставлять інформаційний лист, де буде вказано час виїзду з готелю.
Якщо в силу будь-яких обставин лист не було отримано, зв'яжіться з вашим готельним гідом або з представником офісу ОПЕРАТОРА

Виїзд з готелю

У день від'їзду номера звільняються до 12:00. До встановленого часу здайте ключі на ресепшен.
Свій багаж ви можете залишити в камері зберігання готелю. Щоб уникнути різних ускладнень, просимо не запізнюватись і підходити на трансфер в зазначений час.

Приїзд в аеропорт Дубаї / Шарджі для вильоту в Україну:

Пройдіть реєстрацію на рейс (надайте закордонний паспорт і квиток).
Здайте багаж на стійці реєстрації.
Отримайте посадковий талон. Зверніть увагу на номер виходу і час для посадки на борт літака (в посадковому талоні вихід позначається словом GATE, час - TIME).
Пройдіть паспортний контроль (надайте закордонний паспорт, копію електронної візи).
Пройдіть в зал вильоту, де очікуйте оголошення на посадку вашого рейсу.
З 1 червня 2016 року в еміраті  стягується туристичний податок (так званий «туристичний дирхам») з усіх туристів, які проживають в готелях будь-зірковості, включаючи апартаменти. Збір стягується з усіх гостей, які проживають в готелях і готельних апартаментах емірату в розмірі 15 АЕD на добу за кожну кімнату в номері незалежно від категорії готелю.

C 31 березня 2014 в еміраті Дубаї, з 01 листопада 2015 року в еміраті Рас-ель-Хайма стягується туристичний податок з усіх туристів, які проживають в готелях будь-зірковості, включаючи апартаменти. Податок стягується за 1 номер за ніч (в місцевій валюті) на момент заселення в готель або при виїзді.

Страховий випадок

Медичне обслуговування платне. Якщо під час відпочинку Вам знадобиться допомога лікаря, то відразу ж звертайтеся в вашу страхову компанію. Телефон компанії вказано на страховому полісі. Зателефонуйте до представництва страхової компанії

Співробітник страхової компанії повідомить Вам, в якій медичний центр або лікарню звертатися. При наявності страхового поліса обслуговування здійснюється безкоштовно або з наступною компенсацією витрат відповідно до страхового полісу (див. Додаток до договору страхування).

Корисна інформація

столиця
Столиця ОАЕ - Абу-Дабі.

час
Різниця в часі з Україною становить +2 години в зимовий період, +1 години в літній період.

релігія
Державна релігія ОАЕ - іслам, на основі якого багато в чому будується законодавство країни.

Мова
Офіційна мова - арабська. Але абсолютна більшість населення чудово говорить і англійською мовою. Також широко вживаються хінді і урду. Більшість власників магазинів, службовці готелів та телефонної мережі говорять по-англійськи, нерідко можна почути і російську мову.

клімат
Клімат в ОАЕ сухий субтропічний. Дощові дні вкрай рідкісні - їх середньорічна кількість близько п'яти на рік, і припадають вони на зимовий період (грудень, січень і лютий). Взимку середня температура вночі + 15 ° С, вдень + 21 ° С. Влітку середня температура вночі + 30 ° С, вдень + 40 ° C. Температура води на пляжах взимку + 19 ° С, влітку + 35 ° С. З жовтня по травень в ОАЕ стоїть прекрасна тепла погода. Температура не перевищує 35 ° C, сонце не так нещадно, як влітку, вечори теплі й тихі.

гроші
Дирхам - місцева валюта OAЕ. 1 дирхам = 100 філсів. В Еміратах купувати товари можна, користуючись доларами США або дірхамамі (AED- Arab Emirates Dirham). Розрахунок у валюті OAЕ не тільки зручніше, але і вигідніше. Купити місцеві гроші можна в будь-якому пункті обміну валюти, однак у центрі міста курс вигідніше, ніж при обміні в готелі. 1 долар США дорівнює 3,65 дирхамам.

транспорт
Таксі. В даний час в Дубаї існує два види таксі - таксі без лічильника і таксі компанії "Dubai Transport", обладнані лічильником. В останніх - за посадку платиться 3 дірхама і далі 1 дирхам за кожен кілометр. У таксі без лічильника краще попередньо домовитися про вартість поїздки.

Метро. Метро в Дубаї - це один із способів пересування по місту, особливо зручно користуватися метро в годину-пік, минаючи пробкі.Метро в Дубай повністю автоматизовано і слід курсу без машиніста. Вартість проїзду в дубайському метро залежить від дальності поїздки, а так само від класу вагона. Ціна поїздки звичайним класом варіюється від 1,80 дирхам (≈0,5 USD) до 5,80 дирхам (≈1,6 USD). Як квитка в метро використовується смарт-карта, рахунок на якій завжди можна поповнити в автоматах передоплати, або через спеціально обладнані каси. Квитки перевіряються на вході і на виході з метро за допомогою турнікетів.

Склади поділені на 3 секції. Класифікація складів:

Секція «golden» класу призначена для пасажирів, які придбали «золотий» проїзний квиток. Так само «золотий» квиток відмінно підходить туристам, котрі мріяли побачити поїздку очима машиніста. У цій частині складу зазвичай мало пасажирів і є вільні сидячі місця. При курируванні складу в головному вагоні пасажири можуть бачити, що відбувається так, як машиніст в звичайних поїздах. Проїзд «golden» класу коштує в два рази більше звичайного.
Секція, призначена виключно для жінок (половина вагона), які з якихось поглядів воліють їздити окремо, і їх дітей. Дітям до 5 років і зростом менше 90 см проїзд безкоштовний.
Звичайні місця складають 80% всього складу.

магазини
Найширший вибір товарів і доступні ціни, є однією з основних причин, по якій безліч людей спрямовуються в ОАЕ. Не дарма Емірати називають "раєм для покупців". Вільні торговельні закони і низька мито гарантують процвітання бізнесу в цій країні.

Головні центри торгівлі - це Дубай, столиця країни - Абу Дабі, а також Шарджа і Аджман.

Основні торгові райони міста Дубаї - вулиці Аль-Фахейді, Аль-Рігга, Аль-Карама, Аль-Дійяфа (в районі Аль-Сатва) і площа Бенійяс. Найвідоміші моли зосереджені в центрі Дубая і на набережних. Варто відвідати Mall of the Emirates і Dubai Mall - найпопулярніший молл не тільки Дубая, а й Еміратів в цілому, розташований біля підніжжя хмарочоса Burj Khalifa.

До речі, в бутиках завжди доречно попросити знижку, навіть якщо табличка при вході суворо говорить «fixed price». Ціну на товар майже завжди трохи зменшать, а вже якщо ви збираєтеся розплачуватися готівкою, продавці ще охочіше підуть вам назустріч. Години роботи більшості моллов - з 10 ранку до 10 вечора з суботи по четвер. У п'ятницю - з 2-4 годин дня до 10 вечора.

Торговий фестиваль проводиться щорічно в Дубаї з січня по лютий і привертає приголомшливими знижками, великими розважальними програмами і різними лотереями.

Медицина
Перед поїздкою необхідно оформити міжнародну медичну страховку. При настанні страхового випадку необхідно в першу чергу зв'язатися з офісом страхової компанії, зазначеному в полісі. Оператор направить до вас необхідного фахівця або назве адресу найближчого медичного закладу.

Готелі
Більшість готелів пропонують харчування по системі "шведський стіл", однак напої під час харчування (за винятком сніданку) оплачуються додатково. Згідно із загальними правилами, забороняється приносити в готель продукти харчування і напої і виносити що-небудь з ресторанів і барів. Користування басейнами безкоштовне. Сауна, джакузі, тренажерний зал і тенісний корт в більшості випадків оплачуються додатково.

У номерах є сейфи, користування якими оплачується додатково. У багатьох готелях номери обладнані платним міні-баром. Вечірньої пори в готелях проводяться безкоштовні розважальні програми: дискотеки, концерти, шоу і т.д.

За міжнародними правилами поселення в номер готелю здійснюється після 14:00, виселення з номера - 12:00 (увага! В деяких готелях виселення з номера здійснюється о 10:00), незалежно від часу вильоту / прильоту Вашого рейсу.
Інформацію про трансфер в аеропорт Ви зможете дізнатися у готельного гіда за день до зворотного вильоту. Прохання звільняти номера вчасно і не спізнюватися на трансфер. Oплатy додаткових послуг (користування міні-баром, телефоном і т.д.) Вам слід зробити при виселенні з готелю до трансферу в аеропорт.

У більшості прибережних готелів Дубая, а також в деяких міських готелях у туриста просять депозит в розмірі $ 200-500 за номер (готівкою або кредитною карткою) на випадок додаткових витрат, які не входять у вартість номера - користування міні-баром, міжміські дзвінки і так далі. Депозит повертається в день від'їзду тільки дірхамах за вирахуванням витраченої вами суми.

пляжі
На відкритих безкоштовних пляжах Шарджі заборонено з'являтися в купальних костюмах. У купальних костюмах можна відпочивати тільки на платних пляжах.

Правила поведінки
В ОАЕ, як і в будь-якій країні, скромність і стриманість є нормою поведінки як для місцевих жителів, так і для гостей з-за кордону, які повинні поважати закони, правила і звичаї країни, в якій перебувають. Яку одяг вибрати для пересувань по країні і відвідування публічних місць? Носити паранджу вас ніхто не змушує, але все ж Арабські Емірати - це мусульманська країна. Вибираючи одяг потрібно уникати міні-спідниць, глибоких декольте та просвічують суконь на голе тіло. Особливу увагу одязі потрібно прид

© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.
To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org