Куба - Відпочинок

КУБА

 

Якщо всі необхідні документи у Вас на руках, Ви самостійно проходите реєстрацію, паспортний та митний контроль!

 

При собі у Вас повинні бути такі документи:

 

  • закордонний паспорт

  • ваучер

  • страховий поліс

  • авіаквиток

  • якщо з Вами їде дитина до 16 років - нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон дитини від кожного з батьків, що не бере участі в поїздці, а також свідоцтво про народження дитини;

 

Реєстрація на рейс починається за 2 години і закінчується за 40 хвилин до вильоту! Якщо пасажир несвоєчасно прибув на реєстрацію, авіакомпанія має право не прийняти його на борт літака.

 

Для громадян України візу на Кубу потрібно відкривати заздалегідь. Для перетину державного кордону Республіки Куба Вам необхідно заповнити англійською мовою друкованими літерами імміграційну (туристичну) картку. У ній слід вказати прізвище, ім'я, дату народження, стать, громадянство, номер паспорта, номер рейсу, назву готелю та поставити свій підпис. Картка заповнюється в літаку або безпосередньо після прильоту в аеропорт. При виїзді також необхідно заповнити аналогічну картку. Крім цього, перед вильотом з острова Куба в аеропорті оплачується збір в розмірі 25 CUC (кубинських песо).

 

На територію Республіки Куба категорично заборонено ввезення наркотиків та зброї. До країни можна ввозити без мита особисті речі та коштовності, фотоапарати, відеокамери, ноутбуки, спорядження для гольфу та інші спортивні приналежності, дві пляшки спиртних напоїв, блок сигарет.

Дозволено ввезення речей на суму до 1000.00 CUC (50.00 CUC з цієї суми податком не обкладається, а 950.00 CUC обкладаються податком у встановленому розмірі) (1 долар США приблизно дорівнює 0,75 CUC (кубинських песо)). Заборонено провозити до країни вибухові речовини, електропобутові прилади, бездротові телефони та мікрофони, вогнепальну зброю, а також порнографічну продукцію. З країни Ви маєте право вивезти 50 штук сигар без супроводжуючого документу. Якщо Ви маєте намір привезти більшу кількість кубинських сигар, Вам потрібно придбати їх в компанії Habanos SA, взявши при цьому оригінал та копію рахунку-фактури. Ці документи необхідно надати органам митного контролю. Для вивезення з території Куби творів мистецтва та антикваріату, Вам знадобиться дозвіл Національного реєстра культурних цінностей.

 

Після прибуття до аеропорту Республіки Куба, Ви потрапляєте в зону паспортного та митного контролю. На спеціальних стендах Вам необхідно заповнити туристичну (імміграційну) картку (якщо її Вам не була надано на борту літака). Після цього Ви проходите паспортний контроль, де необхідно здати туристичну картку співробітнику прикордонної служби Республіки Куба. Після проходження паспортного контролю не забудьте отримати багаж та пройдіть разом з ним на вихід з будівлі аеропорту.

У залі прильоту Вас очікує представник приймаючої сторони з табличкою . Пред'явіть Ваш туристичний ваучер представникові і він проведе Вас до транспортного засобу для трансферу в готель.

 

УВАГА! Не пізніше, ніж за один день до закінчення туру ознайомтеся з інформаційним стендом у Вашому готелі на предмет з'ясування інформації про час трансферу, дату та годину зворотнього вильоту. У тому випадку, якщо Ви не виявили необхідної інформації, негайно зв'яжіться з офісом приймаючої сторони (необхідні реквізити вказано у туристичному ваучері). В день від'їзду завчасно розрахуйтеся з готелем та доставте багаж до дверей виходу з головної будівлі готелю (допомогу надасть персонал готелю за дзвінком на рецепцію). Година виїзду з готелю визначається приймаючою стороною з урахуванням маршруту перевезення та необхідності своєчасного (не пізніше, ніж за дві години) прибуття в аеропорт. Зворотній трансфер буде здійснено від готелю до будівлі аеропорту. Після виходу з транспортного засобу Ви отримаєте багаж, пройдете в будівлю аеропорту, підійдете до стійки реєстрації Вашого рейсу, пред'явите авіаквитки та паспорт, отримаєте посадковий талон. Реєстрація пасажирів бізнес-класу, як правило (на розсуд авіакомпанії та адміністрації аеропорту), має окрему стійку.

 

Наші партнери пропонують цікаві екскурсійні програми. Графік проведення екскурсій приймаючої сторони і їхню вартість Вам повідомить гід при проведенні інформаційної зустрічі у готелі. Уважно ознайомтеся з правилами проведення екскурсій та з'ясуйте порядок відмови від оплачених або замовлених екскурсій.

 

Увага! Послуги лікарів в готелях є ПЛАТНИМИ! Для отримання безкоштовного обслуговування або компенсації за обслуговування готельного лікаря Ви повинні ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язатися зі страховою компанією (контакти вказано в страховому полісі).

 

 

 

Посольство України в Республіці Куба та Домініканській Республіці (за сумісництвом):


Адрес
а:5-a Ave.,4405 ,e/44y46, Miramar, LaHabana,RepublicadeCuba
Телефон: (810537)2042586
Факс: (810537)2042341
E-mail:  emb_cu@mfa.gov.ua, cubukrem@ceniai.inf.cu

 

 

 

БАЖАЄМО ВАМ ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

To Top
© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org