Кіпр - Відпочинок

КІПР

У день вильоту на Кіпр в аеропорт необхідно прибути за 2 години до вильоту. При собі у Вас повинні бути наступні документи:

  • закордонний паспорт (термін дії більше 90 днів з дня закінчення поїздки), електронна попередня віза (провізії) \ діюча «шенгенська» віза або біометричний паспорт;

  • ваучер;

  • страховий поліс;

  • авіаквиток;

  • якщо з Вами їде дитина до 16 років - нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон дитини від кожного з батьків, що не бере участі в поїздці, і свідоцтво про народження дитини;

  • при вивезенні валюти більше 10 000 євро на людину або еквівалента цієї суми в іншій валюті, необхідна письмова декларація у митному органі в повному обсязі, а також наявність документа з банку (на суму, яка перевищує 10 000 євро).

 

Реєстрація на рейс починається за 2 години і закінчується за 40 хвилин до вильоту! Якщо пасажир несвоєчасно прибув на реєстрацію, авіакомпанія має право не прийняти його на борт літака.

По прильоту в Грецію Вам необхідно самостійно пройти паспортний контроль, зону митниці і забрати багаж. Біля виходу з будівлі аеропорту Вас зустрінуть гідиз табличками іпроводять до стійки, де у Вас заберуть частину ваучера і проводять на трансфер в готель. Ваша приймаюча сторона на території Греції вказана в ваучері. У представника приймаючої сторони Ви також отримаєте фірмовий конверт з інформацією про країну, а також з контактними телефонами офісу приймаючої сторони і гідів.

За міжнародними правилами поселення в номер готелі здійснюється після 14:00, виселення з номера - до 12:00, незалежно від часу вильоту / прильоту Вашого рейсу.

Для Вашої зручності в кожному готелі обладнаний інформаційний стенд, з фотографією і номером мобільного телефону гіда і також графіком відвідувань гідом даного готелю. В

вказане в графіку час готельний гід готовий допомогти з усіх питань особисто, в інший робочий час - по вказаному телефону. Переконливо просимо Вас серйозно поставитися до інформаційної зустрічі в готелі, час якої призначить гід. На цій зустрічі Ви отримаєте відомості про зворотне трансфер, регіоні, можливі екскурсії, заходи безпеки, послуги готелю і іншу корисну інформацію.

Якщо під час відпочинку з Вами стався страховий випадок, слід зафіксувати факт його настання, зателефонувавши до представництва страхової компанії по телефону екстреного виклику якомога швидше! При наявності страхового поліса обслуговування здійснюється безкоштовно або з наступною компенсацією витрат відповідно до умов страхування (див. Пам'ятку, прикладену до страхового полісу).

За день до зворотного вильоту Ви зможете дізнатися час трансферу в аеропорт у готельного гіда або на інфо-стенді компанії. Прохання звільняти номера вчасно і не спізнюватися на трансфер. При виселенні з гостинці Вам необхідно здійснити оплату за можливі додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном і т.д.).

 

При виникненні питань, що виникають під час Вашого відпочинку, просимо звертатися до гідів приймаючої компанії:

 

 

 

 

 

 

 

екстрені телефони

112 - телефон порятунку (швидка допомога, поліція, пожежна)

192 - нічні аптеки (довідкова)

Одна тисячі чотиреста сорок одна - служба порятунку (авіа та морська)

 

Міські поліцейські управління:

+357 22802020 - Нікосія

+357 25805050 - Лімасол

+357 24804040 - Ларнака

+357 26806060 - Пафос

 

Посольство України в Республіці Кіпр:

Кіпр, 2415 Нікосія, Енгом, Македонітісса,

вул. Андреа Міаулі, 10

Тел .: + 357 22 464380

Факс: + 357 22 464381

E-mail: emb_cy@mfa.gov.ua

 

 

 

БАЖАЄМО ВАМ приємного відпочинку!

To Top
© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org