Кіпр - Відпочинок

КІПР зі Львова 2021 - Тури на Кіпр - Горящі тури - Відпочинок Кіпр

 
     Щорічно декілька мільйонів туристів віддають свою перевагу відпочинку на Кіпрі. За даними Державної служби статистики в 2016 році Кіпр відвідали 80023 українців. У Нікосії туристів приваблюють прогулянки по вулицях старого міста, де зустрічаються вірменські, турецькі та грецькі квартали. Більшість мандрівників залишають захоплені відгуки після відвідин церкви Св. Софії, Св. Катерини та Археологічного музею.
     Біля північного узбережжя Кіпру розташовані руїни середньовічного замку Св. Іларіу і монастир Меллапай. На південному сході знаходяться грецькі і римські останки стародавнього царства Саламина. Добравшись до стародавнього міста Пафосу, мандрівники вирушають до Петра-ту-Роміу або Скелі Афродіти, яка, згідно з легендами, є місцем народження богині любові. У Пафосі розташований знаменитий Храм Афродіти, середньовічний замок і римська вілла. Кіпр пропонує відпочинок протягом цілого року!
 

Ласкаво просимо до Кіпру з OTi Tour!

 

У день вильоту на Кіпр в аеропорт необхідно прибути за 2 години до вильоту. При собі у Вас повинні бути наступні документи:

  • закордонний паспорт (термін дії більше 90 днів з дня закінчення поїздки), електронна попередня віза (провізії) \ діюча «шенгенська» віза або біометричний паспорт;

  • ваучер;

  • страховий поліс;

  • авіаквиток;

  • якщо з Вами їде дитина до 16 років - нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон дитини від кожного з батьків, що не бере участі в поїздці, і свідоцтво про народження дитини;

  • при вивезенні валюти більше 10 000 євро на людину або еквівалента цієї суми в іншій валюті, необхідна письмова декларація у митному органі в повному обсязі, а також наявність документа з банку (на суму, яка перевищує 10 000 євро).

Реєстрація на рейс починається за 2 години і закінчується за 40 хвилин до вильоту! Якщо пасажир несвоєчасно прибув на реєстрацію, авіакомпанія має право не прийняти його на борт літака.

По прильоту в Грецію Вам необхідно самостійно пройти паспортний контроль, зону митниці і забрати багаж. Біля виходу з будівлі аеропорту Вас зустрінуть гідиз табличками іпроводять до стійки, де у Вас заберуть частину ваучера і проводять на трансфер в готель. Ваша приймаюча сторона на території Греції вказана в ваучері. У представника приймаючої сторони Ви також отримаєте фірмовий конверт з інформацією про країну, а також з контактними телефонами офісу приймаючої сторони і гідів.

За міжнародними правилами поселення в номер готелі здійснюється після 14:00, виселення з номера - до 12:00, незалежно від часу вильоту / прильоту Вашого рейсу.

Для Вашої зручності в кожному готелі обладнаний інформаційний стенд, з фотографією і номером мобільного телефону гіда і також графіком відвідувань гідом даного готелю. В

вказане в графіку час готельний гід готовий допомогти з усіх питань особисто, в інший робочий час - по вказаному телефону. Переконливо просимо Вас серйозно поставитися до інформаційної зустрічі в готелі, час якої призначить гід. На цій зустрічі Ви отримаєте відомості про зворотне трансфер, регіоні, можливі екскурсії, заходи безпеки, послуги готелю і іншу корисну інформацію.

Якщо під час відпочинку з Вами стався страховий випадок, слід зафіксувати факт його настання, зателефонувавши до представництва страхової компанії по телефону екстреного виклику якомога швидше! При наявності страхового поліса обслуговування здійснюється безкоштовно або з наступною компенсацією витрат відповідно до умов страхування (див. Пам'ятку, прикладену до страхового полісу).

За день до зворотного вильоту Ви зможете дізнатися час трансферу в аеропорт у готельного гіда або на інфо-стенді компанії. Прохання звільняти номера вчасно і не спізнюватися на трансфер. При виселенні з гостинці Вам необхідно здійснити оплату за можливі додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном і т.д.).

При виникненні питань, що виникають під час Вашого відпочинку, просимо звертатися до гідів приймаючої компанії:

екстрені телефони

112 - телефон порятунку (швидка допомога, поліція, пожежна)

192 - нічні аптеки (довідкова)

Одна тисячі чотиреста сорок одна - служба порятунку (авіа та морська)

Міські поліцейські управління:

+357 22802020 - Нікосія

+357 25805050 - Лімасол

+357 24804040 - Ларнака

+357 26806060 - Пафос

Посольство України в Республіці Кіпр:

Кіпр, 2415 Нікосія, Енгом, Македонітісса,

вул. Андреа Міаулі, 10

Тел .: + 357 22 464380

Факс: + 357 22 464381

E-mail: emb_cy@mfa.gov.ua

БАЖАЄМО ВАМ приємного відпочинку!

© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.
To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org