Хорватія - Відпочинок - Тури

Тури в Хорватію - Відпочинок в Хорватії - Хорватія зі Львова


     Хорватія - місце, де зустрічаються Середземноморіє, Альпи та Паннонія. Небагато знайдеться країн у Європі, та й в усьому світі, де настільки дивним чином є сусідами унікальні природні комплекси та історичні пам'ятки, прекрасне морське узбережжя з сотнями островів і численні замки, густі ліси і безліч термальних джерел. Середньовічний Загреб, знаменита своїми курортами Істрія, славний християнський Пореч, стародавня Пула і руїни античних споруд; дивовижні курорти Дубровнік, Корчула і Макарська рів'єра; національні парки Плітвіцькі озера і острова Бріуни. 
 
   РЕЖИМ ПЕРЕБУВАННЯ І ПЕРЕСУВАННЯ
 • В літній період всі магазини працюють з 8:00 до 20:00, по суботах - з 8:00 до 14:00. На узбережжі, особливо під час туристичного сезону, режим їх роботи інший: з 6:00 до 12:00 і з 17:00 до 20:00 або 22:00.
 • Майстерні автосервісу працюють, як правило, з 7:30 до 14:30 по буднях.
 • У великих містах поштові відділення, як правило, працюють з 7:00 до 19.30.
 • У невеликих містечках і селах вони часто відкриті з 7:00 до 12:00 і з 17:00 до 19:00.
 • У суботу в поштових відділеннях - короткий день, неділя - вихідний.
 • У туристичних районахпошта працює до 21:00, навіть в суботу. Години роботи музеїв в будні дні з 10:00 до 17:00, в суботу та неділю вони закриваються раніше.
 • Понеділок, як правило, вихідний день.
 • Найпоширеніший вид громадського транспорту в Хорватії - автобус.
 • У Загребі і Осієку є також мережа трамвайних ліній, що покриває всю територію міст.
 • Квитки продаються, як правило, в салоні автобуса або трамвая або в газетних кіосках. При посадці необхідно відзначити квиток в спеціальних автоматах.
 • У Загребі між Нижнім і Верхнім Містами ходить фунікулер. Тариф при посадці на таксі - $ 2,4, далі нараховується по $ 0,96 за кілометр поїздки. За кожне місце багажу - плата $ 0,16.
 • При поїздці з 22:00 до 5:00, а також по неділях і святкових днях сума оплати збільшується на 20% від нарахованої лічильником. Пороми, теплоходи, кораблі на підводних крилах ходять вздовж узбережжя Адріатики між прибережними містами Хорватії, а також до більшості населених островів. Існують також міжнародні рейси. З 28 травня по 30 вересня діє літній розклад з більш частими відправленнями.
 

Ласкаво просимо до Хорватії з OTi Tour! 

ПАМ'ЯТКА ТУРИСТОВІ ПО ХОРВАТІЇ

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ТУРУ
Перед вильотом перевірте наявність необхідних документів:
- закордонний паспорт, що діє не менше 6 місяців з моменту закінчення поїздки; віза
- авіаквитки;
- страховий поліс;
- туристична путівка (ваучер);
- довіреність на обох батьків (для дітей, що виїжджають з одним з батьків).
- свідоцтво про народження дитини (копія)
- діти до 14 років повинні бути вписані в паспорт батьків або ж мати свій паспорт.
- на вписаних в паспорт дітей старше 5 років повинна бути вклеєна фотографія.
РЕЄСТРАЦІЯ В АЕРОПОРТУ
Реєстрація починається за 3 години до часу вказаному в авіа квитку і закінчується за годину. Номер стійки реєстрації вказано на табло навпроти номера Вашого рейса.Багаж оформляється до кінцевого пункту. Перевірте, будь ласка, на своєму багажі транзитну бірку.Так ж Вам видадуть Посадковий талон із зазначенням номера виходу і номера вашого посадкового місця в літаку. Назад при вильоті в Україні радимо перед упаковкою і реєстрацією в аеропорту зважити Ваш багаж. Допустима норма провозу багажу 20 кг на людину і 7 кг ручної поклажі.
МИТНІ ПРАВИЛА
Безмитно з Хорватії можна вивозити: міцних алкогольних напоїв - 1л, вина - 2 л., Сигарет - 200 шт., Або сигар - 50 шт., Або тютюну - 250 г, парфумерії, косметики, продуктів харчування, предметів і речей домашнього ужитку - в межах особистої потреби; подарунки і сувеніри на суму до 300 хорватських кун.

До Хорватії заборонено ввозити вогнепальну зброю, вибухові речовини, боєприпаси, антикварні предмети, наркотики і предмети, що завдають шкоди озоновому шару. Заборонено ввезення без спеціального дозволу предметів, що представляють художню або колекційну цінність.

Іноземна валюта вільно ввозиться і вивозиться, вітчизняна валюта - до 2000 кун.

Собаки і кішки повинні супроводжуватися на кордоні і мати міжнародне свідоцтво, видане офіційним ветеринаром, про те, що вакцинація від сказу проведена не раніше 15 днів назад і не пізніше 6 місяців тому.

Повернення вартості податку за товари вартістю понад 500 кун за наявності чека зразка «tax-free» проводиться перед від'їздом з Хорватії.
ВАЖЛИВО: На паспортному контролі Вас можуть попросити пред'явити ваучер на проживання в готелі і зворотний квиток.

ТРАНСФЕР
Після проходження паспортного контролю і отримання багажу Вас зустрічає приймаюча сторона і везе на узбережжі в готель. Вся інформація про трансфер в аеропорт надається приймаючою стороною напередодні вильоту. Також можна заздалегідь уточнити цю інформацію у гіда в готелі.
ВТРАТА БАГАЖУ
Якщо ви не можете знайти ваш багаж, то необхідно звернутися до представника перевозила вас авіакомпанії або до співробітника стійки розшуку багажу Lost & Found, яка є практично в кожному міжнародному аеропорту. Там необхідно заповнити акт розшуку багажу
ІНФОРМАЦІЯ ПРО КРАЇНУ
Держава, загальною площею 56538 кв. км., знаходиться в південно-східній частині Європи. На півночі межує зі Словаччиною та Угорщиною, на сході і півдні з Боснією і Герцеговиною, на півдні - невеликий кордон з Чорногорією, на сході з Сербією. На заході омивається водами Адріатичного моря. Протяжність морської лінії узбережжя разом з островами становить 5740 км


Час: Місцевий час відстає від київського на 1 годину.


Мова: офіційний - хорватську мову. Другим в країні вважається італійську мову.


релігія:
Католицизм сповідує більшість - 76% віруючих, православ'я - 11%, іслам - 1,2%, а протестантизму дотримується приблизно 0,4% населення.


населення:
На території Хорватії проживає 4,8 мільйона чоловік, в основному хорвати, але існують також національні меншини серби, чехи, словаки, угорці, німці, італійці.


клімат:
Східна частина Xорватіі - горбиста рівнина, пересічена долинами рр. Сава і Драва (південно-західна околиця Середньодунайської рівнини). Центральна і західна частини X. - різко розчленоване Динарское нагір'я висотою до 1831 м (в горах Динара) і 1758 м (в горах Велебіт) з широким розвитком карстового рельєфу. У X. входить також вузька смуга гористого узбережжя Адріатичного моря і острова Крк, Црес, Паг і ін. В східній частині X. клімат помірний, континентальний, на Динарських нагір'я - з тривалою, холодною зимою; на узбережжі - субтропічний, середземноморський. Опадів 600-700 мм на рік, на узбережжі до 1000 мм.


Валюта:
Грошова одиниця - куна, 1 долар - 8 кун. Іноземну валюту можна поміняти в банках, обмінних пунктах, на поштах, в готелях, єврочеки - можна поміняти тільки в банках.
Банки працюють з 7 до 19 годин, в суботу до 13 годин. Готелі приймають всі основні кредитні картки (Eurocard / Mastercard, American Express, Diners, Visa, Sport Card International). У більшості ресторанів і магазинів також приймаються кредитні картки (Eurocard / Mastercard, American Express, Diners, рідше Visa).


шопінг:
Шопінг в Хорватії обіцяє туристам багато цікавого. Більшість магазинів тут працює з понеділка по п'ятницю від 8.00 до 20.00. Але в деяких курортних містах можна знайти лавки і супермаркети, які відкриті до 23.00, або всі дні тижня. Під час туристичного сезону на узбережжі магазини працюють від 6.00 до 12.00, а потім знову відкриваються о 17.00 і закриваються о 22.00. Є також магазини, що працюють цілодобово.
Найпопулярнішими сувенірами з Хорватії є: вироби з вовни і трикотажу місцевого виробництва, краватки, магніти, кружки, тарілочки, прикраси, сир, вино, лавандові мішечки, чорний шоколад з перцем, оливкова олія, виноградна горілка, картини з дерева та багато іншого ...


Довідкові телефони:
Поліція: 92
Пожежна охорона: 93
Швидка допомога: 94
Довідкова інформація: 981
Швидка допомога на дорогах: 987
Міжнародний аеропорт "Пула"
Довідкова + 385 + 52 + 55 09 00
Посольство України в Хорватії
Адреса: Vocharska cesta 52 10000 Zagreb, Croatia
Тел .: (10-3851) 461 62 96
Факс: (10 3851) 463 37 26
E-mail: emb_hr@mfa.gov.ua
ukremb@zg.tel.hr
ПАМ'ЯТКИ
Пула - амфітеатр, арка Сергіеваца і храм Августа. Хвар (о.Хвар) - міський публічний театр - найстаріший в Європі (1612 г.). Ровінь - чудовий курорт і гарне місто, головні визначні пам'ятки - Червоний острів, Монсена, Валалта, Коверсада і нудистський острів. Замок Богеншперк поблизу Літії з музеєм Вальвасора. Старовинний замок Фрідріхштейн, заснований в XIV в. на Кочевському горе. Кафедральний собор в Шибенике, каплиця в Трогире (Нікола Фірентінац, XV ст.). Близько 80 літніх резиденцій знаті, пастроенних в стилі епохи Відродження, на території Дубровницької республіки (XVI ст.). Спліт: монументальний палац Діоклетіана (IV ст.), Перебудований в середньовічне місто. До найбільш древніх відносяться замки Жужемберк і Хмільник, побудовані в XIII в., Місто-музей Дубровник (XIII - XVII ст.). Оточец є рідкісний зразок " водного замку ", спорудженого на острівці. Турьякскій замок - колишнє володіння німецьких князів Ауерспергов - один з найзнаменитіших і величних в Хорватії. До раннього візантійського періоду (VI ст.) належить мозаїка базиліки Евфразія в Поречі. Ранній романський стиль залишив слід в архітектурі Задара (ротонда св. Доната - одна з найбільших церков в Європі, що відноситься до IX ст., яку можна порівняти з собором Карла Великого в Аахені). Романський стиль характерний і для Крка, Раба і Трогіра (кафедральний собор і портал Радована, 1240 р .), готичної еский - для Пазіна, Загреба (кафедральний собор, XIII в. і палац XVIII ст.). Рієка - замок і собор XIV в. На території Хорватії розташовано 7 дивовижних національних парків. Три з них розташовані на прибережних островах: Бріюні біля Пули, Корнаті біля Задара і Млет біля Корчули, а також "Крка", заповідний Райхенавскій ліс і ін. Національний парк Плітвіцькі озера внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО нарівні з Дубровником і Спліт. Основні курорти: півострів Істрія - міста Пореч, Пула, Умаг, Ровінь, Лімський затоку і ін. Кварнерськая Рів'єра (Опатія і ін.), Задар, Прімоштен, Трогір, Спліт, Макарська Рів'єра, Дубровник, острови і узбережжя навколо нього. Острови: Крк, Хвар, Віс, Корчула, Шипа

© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.
To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org