Ізраїль - Екскурсії - Відпочинок

ІЗРАЇЛЬ

 

При вильоті з України Вам необхідно мати при собі повний пакет документів:

  • авіаквиток;

  • закордонний паспорт;

  • ваучер;

  • страховий поліс;

  • нотаріально завірену довіреність / дозвіл на виїзд за кордон дітей до 16 років від кожного з батьків (усиновителів, опікунів), що не бере участь в поїздці, свідоцтво про народження дитини та копії віз.

 

Ви самостійно реєструєтеся на свій рейс (реєстрація закінчується за 40 хв до вильоту, моментом реєстрації вважається отримання пасажиром посадкового талону). Представник авіакомпанії видасть Вам посадковий талон та багажну квитанцію, які необхідно зберегти до закінчення польоту.

 

Громадяни України після прильоту до Ізраїлю отримують безкоштовну туристичну візу терміном перебування не більше 90 днів протягом півроку. Безвізовий режим не є гарантією в'їзду до Ізраїлю, оскільки остаточне рішення про це ухвалюють прикордонні служби Ізраїлю. Кожен громадянин України для того, щоб в'їхати на територію Ізраїлю, повинен мати підтверджену мету свого візиту до країни.

 

Після прильоту до Тель-Авіва Вам необхідно самостійно пройти паспортний контроль та зону митниці. Після отримання багажу, при бронюванні групового трансферу, необхідно підійти до стійки компанії в аеропорту ім. Бен Гуріона. .

 

 

 

У відповідності до міжнародних правил час поселення у готельний номер - після 14:00 (в Ейлаті та на Мертвому морі після 15:00), час виселення з номеру - 12:00 (в Ейлаті та на Мертвому морі після 11:00), незалежно від часу вильоту / прильоту Вашого рейсу.

В суботу та святкові дні в усіх готелях Ізраїлю пізній CHECK-IN після 18:00.

 

Про час та порядок здійснення зворотнього трансферу приймаюча сторона повідомляє туристів напередодні дня виїзду. Якщо під час відпочинку у Вас виникають питання, Ви можете зв'язатися з офісом приймаючої сторони.

При виникненні питань та для замовлення екскурсій під час Вашого відпочинку просимо звертатися до гідів приймаючої сторони.

Увага! Послуги лікарів в готелях є ПЛАТНИМИ! Для отримання безкоштовного обслуговування або компенсації за обслуговування готельного лікаря Ви повинні ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язатися зі страховою компанією (контакти вказано у страховому полісі).

ВАЖЛИВО:

- час очікування групового трансферу в а\п ім. Бен Гуріона до 2 годин.

- у випадку затримки туристів при проходженні паспортного контролю більш ніж на 2 години після часу запланованого прибуття – туристи дістаються до готелю самостійно (вартість трансферу не повертається)

 

 

 

ТЕЛЕФОНИ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ:

Туристична поліція +972 3 516 14 39

Швидка допомога – 101

Аеропорт ім..Бен Гуріона +972 3 972 33 66

Поліція – 100

Пожежна служба – 102

Довідкова– 106

Туристична поліція в Єрусалимі - 539-12-54

Довідкова телефонних номерів в Ізраїлі - 144 (безкоштовно з телефона-автомата).

 

 

 

БАЖАЄМО ВАМ ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

To Top
© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org