Грузія - Відпочинок - Тури

Відпочинок Грузія 2021 - Тури в Грузію зі Львова     Грузія - одне з найпопулярніших туристичних напрямків. Сюди їдуть за пляжним відпочинком, підкоренням гірських вершин, оглядом визначних пам'яток, смачними стравами місцевої кухні і винами.

    На заході Грузія омивається Чорним морем, тут панує субтропічний клімат і знаходиться багато морських курортів - Батумі, Поті, Сарпі, Кобулеті. Купальний сезон починається в травні і триває до кінця вересня. Зимою в Грузії активно працюють гірськолижні курорти, які залучають великою кількістю трас, глибоким сніговим покривом і якісним сервісом. Особливо популярні Гудаурі, Бакуріані, Хацвалі.

    Екскурсійні тури в Грузію досить різноманітні. У Тбілісі можна з головою зануритися в національний колорит, прогулятися по мості Миру, відвідати сірчані лазні, покататися на канатній дорозі. Кахетія вабить кількістю винних господарств, а в Боржомі можна оздоровитися смачною і цілющою водою.
 

Ласкаво просимо до Грузії з OTi Tour! 

Пам'ятка туристу
 

Перед виїздом в аеропорт

 1. Перевірте наявність наступних документів:

  • закордонний паспорт з візою;

  • ваучер;

  • страховий поліс;

  • авіаквиток;

  • при необхідності довіреність на дитину і свідоцтво про народження.

 2. Загляньте в ваш авіаквиток і перевірте аеропорт і час вильоту.

Після приїзду в аеропорт Грузії:

 1. Звірте інформацію про вашому рейсі на інформаційному табло і пройдіть до стійок реєстрації, номера яких вказані на табло. При проходженні реєстрації пред'явіть закордонний паспорт і квиток.

 2. Здайте багаж на стійці реєстрації.

 3. Отримайте посадковий талон. Зверніть увагу на номер виходу і час для посадки на борт літака (в посадковому талоні вихід позначається словом GATE, час - TIME).

 4. Після проходження реєстрації та оголошення про початок посадки необхідно пройти до відповідних зони для міжнародних рейсів.

Пасажири міжнародних рейсів проходять митний, паспортний контроль, а також контроль безпеки, після чого очікують вильоту рейсу в стерильній зоні галереї міжнародних повітряних ліній. При проходженні контролю пред'являються закордонний паспорт і посадочний талон (відпочинок в грузії).

Після прибуття в аеропорт

Переліт в Грузію становить близько 2,5 годин.

Після прибуття в аеропорт дотримуйтесь покрокової інструкції тура в Грузію: 

 1. Пройдіть паспортний контроль, отримаєте свій багаж. На моніторах над стрічками для багажу зазначено той рейс, багаж з якого буде видаватися на даній стрічці.

 2. Пройдіть митний контроль. Прикордонники мають право додивитися будь-який багаж.

 3. На виході з аеропорту вас зустрічає водій компанії з табличкою, який проводить вас до транспортного засобу.

 4. Під час індивідуального трансферу водій передає туристам інформаційний лист, що включає контакти гарячої лінії та інформацію про зворотне трансфер, а також буклет з переліком екскурсій та контактними даними відповідальної особи.

В готелі Грузії

 1. Підійдіть на ресепшен, де вам дадуть реєстраційну картку.

 2. Заповніть реєстраційну картку на англійській мові.

 3. Здайте заповнену реєстраційну картку, ваучер, закордонний паспорт для відпочинка в Грузії(закордонний паспорт вам повернуть відразу після завершення реєстрації).

 4. Чекайте заселення. Заселення в готель відбувається о 14:00 або 15:00. Якщо ви хочете заселитися в номер раніше зазначеного часу, необхідно заздалегідь забронювати номер на добу раніше дати вашого приїзду. При заселенні вам видадуть ключі від номера. Практично всі п'ятизіркові і деякі чотиризіркові готелі стягують депозит при заселенні, який дозволить вам користуватися послугами готелю, не оплачуючи їх на місці готівкою. Середній розмір депозиту 50 доларів.

 5. Після заселення в номер ознайомтеся з наданою готелем інформацією. Зверніть увагу на те, які послуги є платними, і скільки вони коштують (як правило, інформація знаходиться в папці і лежить на столі або тумбочці).

Зустріч з представником компанії

У зазначений на інформаційних листочках час, переданих туристам під час трансферу, представник компанії TEZ TOUR чекатиме вас лаунж-бар. Ви зможете задати ваші запитання щодо обміну валюти, харчуванню за межами готелю і ін., А також обговорити і забронювати екскурсійну програму.

Напередодні вильоту додому

 1. Підійдіть на ресепшен, перевірте, чи є у вас неоплачені рахунки за додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном тощо.). При наявності заборгованостей оплатіть їх.

 2. При зустрічі в аеропорту вам буде надано інформаційний лист, на якому також буде надана інформація про зворотне часу виїзді в аеропорт.

Виїзд з готелю

У день від'їзду необхідно до 12:00 звільнити номер, здати ключі. Свій багаж ви можете залишити в камері зберігання готелю.

Щоб уникнути різних ускладнень просимо не спізнюватися і підходити на трансфер в зазначений час.

Приїзд в аеропорт для вильоту

 1. Після прибуття в аеропорт відразу біля входу проводиться митний контроль багажу.

 2. Підійдіть до стійки реєстрації, де вказано номер вашого рейсу (номера стійок вказані на табло всередині аеропорту).

 3. Пройдіть реєстрацію на рейс (надайте закордонний паспорт, квиток).

 4. Здайте багаж на стійці реєстрації.

 5. Отримайте посадковий талон. Зверніть увагу на номер виходу для посадки на борт літака (в посадковому талоні вихід позначається словом GATE, час - TIME).

 6. Пройдіть митний контроль (перевіряють ручну поклажу).

Пройдіть в зал вильоту, де очікуйте оголошення на посадку вашого рейсу.


Корисна інформація

Мова

Державна мова - грузинський. Більшість населення добре розуміє і розмовляє російською мовою, з іноземцями говорять в основному англійською мовою.

клімат

Територія Грузії розташована в межах двох кліматичних поясів: середземноморського на сході і субтропічного на заході Середня температура взимку - +4 .. 8 ° C, +24 .. 27 ° C - влітку. У горах клімат більш різкий, з жарким літом до (+38 .. 40 ° C) і холодною зимою (-15 .. 20 ° C).

релігія

Велика частина населення - православні християни, 10% сповідують іслам, 2% - католицизм.

гроші

Національна валюта - ларі (GEL), що складається з 100 тетрі.

Кредитні картки приймаються в готелях, великих мережевих магазинах і ресторанах, особливо в столиці і великих містах. Однак можуть виникнути проблеми з оплатою картою в дрібних магазинах і готелях економ-класу, в невеликих населених пунктах. В цьому випадку можна зняти гроші в банкоматі або обміняти готівкову валюту на ларі.

Обміняти валюту на ларі можна у відділеннях банків і обмінних пунктах, як рублі, гривні, так і долари, євро. При обміні доларів і євро можна незначно виграти на курсі; також зверніть увагу, що знайти обмінний пункт, який працює з рублями, буде трохи складніше. Однак їх завжди можна обміняти в великих банках, наприклад, в Bank of Georgia, що має відділення на кожній станції тбіліського метро і в кожному грузинському місті.

У разі непередбачених витрат в Грузії можна отримати гроші за будь-який з численних систем грошових переказів, наприклад, Western Union, Contact, Unistream, Moneygram, Золота корона і ін.

транспорт

Основний громадський транспорт в Грузії - автобуси та маршрутки. Метро є тільки в Тбілісі, за даними на 2016 рік у ньому 22 станції, а проїзд коштує 50 тетрі (0,5 ларі). Для оплати проїзду необхідно купити пластикову картуMetromoney вартістю 2 ларі і поповнити її на необхідну суму. Заставну вартість 2 ларі можна повернути, здавши карту в касу і пред'явивши чек. Ця ж карта використовується для оплати проїзду на канатній дорозі, в міських автобусах і маршрутках.

На автобусі чи маршрутці можна також пересуватися між містами. Головний тбіліський автовокзал знаходиться на станції метро Дідубе, тут кілька стоянок, з яких можна виїхати в усі куточки Грузії. Якщо ви хочете з'їздити на один день в найближче місто, наприклад, поруч з Тбілісі, уточніть в касі і / або у водія час відправлення останнього автобуса назад, так як воно може бути досить рано, наприклад, 16.00-18.00.

Головний залізничний вокзал Тбілісі розташований на станції метро Садгуріс Моедані. Звідси ходять потяги в Кутаїсі, Батумі, Поті, Зугдіді та ін.

чайові

Чайові в ресторанах Грузії прийнято залишати в розмірі 5-10% від замовлення, однак строгих правил в цьому відношенні немає.

Медичне обслуговування

Медичне обслуговування платне. Якщо під час вашого відпочинку вам знадобиться допомога лікаря, то відразу ж звертайтеся в вашу страхову компанію. Телефон компанії вказано на страховому полісі. Співробітник страхової компанії повідомить вам, в який медичний центр або лікарню звертатися. Не забудьте взяти у лікаря рахунок, щоб пред'явити його для оплати в страховій компанії.

Спеціальних щеплень для відвідування Грузії не потрібно.

Віза

Громадянам України для відвідування Грузії з метою туризму на термін до 360 днів віза не потрібна.

напруга електромережі

Електрична напруга в мережі 220В.

митний режим

Дозволяється ввозити безмитно:

 • 200 сигарет;

 • 3 літри вина;

 • 10 літрів пива;

 • Особисті речі вагою не більше 100 кг.

Імпортовані товари вагою понад 20 кг будуть обкладатися податком в грузинських ларі за кожен кілограм.

Ввозити забороняється:

 • Незаконні наркотики і медикаменти;

 • Зброя, вибухові речовини і боєприпаси - допустимі тільки при наявності дозволу;

 • Ножі й інше смертоносну зброю;

 • Порнографічні матеріали;

 • Об'єкти державної ваги - допустимі тільки при наявності дозволу;

 • Рослини і тварин.

Обмежений імпорт:

 • Будь-які тварини: потрібен ветеринарний сертифікат;

 • Всі особисті ліки повинні супроводжуватися призначенням лікаря, щоб не бути затриманими митними органами;

 • Твори мистецтва, що ввозяться або вивозяться з країни: потрібно фотографія об'єкта і дозвіл, підписаний Міністерством культури;

 • Зброя для полювання може бути імпортовано в країну, якщо мандрівник отримав діючу грузинську ліцензію на полювання.

рекомендації

Чи не рекомендуємо в розмовах торкатися теми грузино-абхазького конфлікту. Якщо ви відвідували територію Абхазії або Північної Осетії, не варто про це згадувати, особливо на кордоні під час проходження паспортного контролю. В іншому рекомендації для туристів такі ж, як в будь-якій іншій курортній країні. Радимо зберігати гроші і цінності в сейфі готелю, не міняти валюту з рук, бездомних тварин вночі і / або в стані алкогольного сп'яніння.

телефони

Код країни: 995
Міжнародний префікс: 00
Щоб зателефонувати з Грузії: 00 - Код країни призначення - телефонний код міста / мережі - Номер абонента

Екстрені телефони:
Швидка допомога - 113
Пожежна служба - 111
Поліція - 121

Телефонні коди:
Тбілісі - 32
Батумі - 222
Кутаїсі - 43

----------------------------------------------------------------------------

Грузія відпочинок, грузія зі Львова 2018, тури в Грузію зі Львова, відпочинок в Грузії, гарячі тури в Грузію
© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.
To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org