Греція - Відпочинок

Греція відпочинок 2021 - Греція тури - Греція зі Львова


    - У Греції 430 пляжів відзначені Блакитним прапором. Найбільше чистих місць для купання розташоване в Лассіті, Керкире, Ханьї, на Халкідіках і Родосі. Пляжі Греції муніципальні, піщані. Для сімейного або усамітненого відпочинку підходять тихі береги островів з мілководним морем. Традиційно пляжний сезон триває з травня по жовтень.
 
   - У Греції мандрівників зацікавить екскурсійна програма. Історія державності на Пелопоннесі налічує тисячі років, тому тут багато історичних пам'яток. Надбанням ЮНЕСКО стали два десятка об'єктів, серед яких Афінський Акрополь, Олімпія, міста Родос, Містера, Корфу і острів Делос. Тут є можливість відпочити на гірськолижних курортах з листопада по квітень. Найбільш відвідувані: Василиця, Пігадія, Каймакцалан.
 
    - У Греції готелям привласнюють не зірки, а категорії (В, С). У топ-10 готелів світу за відгуками туристів увійшов грецький Rethymno Mare 4 *, а в топ-100 числиться ще 9 готелів країни.


Ласкаво просимо до Греції з OTi Tour!

 
Пам'ятка турісту

У день вильоту в Грецію
В аеропорт Вам необхідно прибути не менше ніж за 2 години до запланованого часу вильоту.

При собі у Вас повинні бути наступні документи:
закордонний паспорт c діючої «шенгенської» візою; або біометричний паспорт
ваучер;
страховий поліс;
авіаквиток;
якщо з вами летить дитина до 16 років - нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон дитини від кожного з батьків, що не бере участі в поїздці і свідоцтво про народження дитини;
якщо у батьків різні прізвища - свідоцтво про народження дитини (більш повну інформацію дивіться на сайті в розділі «Пам'ятка для туриста»);
при вивезенні валюти більше 10 000 євро на людину або еквівалента цієї суми в іншій валюті, необхідна письмова декларація у митному органі в повному обсязі, а також наявність документа з банку (на суму, яка перевищує 10 000 євро).
водійські права міжнародного зразка (якщо Ви плануєте брати автомобіль напрокат).
Реєстрація на рейс починається за 2 години і закінчується за 40 хвилин до вильоту в Грецію!

Ви самостійно проходите реєстрацію на рейс, потім митний контроль і паспортний контроль.

Якщо пасажир несвоєчасно прибув на реєстрацію, авіакомпанія має право не прийняти його на борт літака.

Час польоту в Грецію
Розрахунковий час перельоту прямим рейсом на Пелопоннес, Крит, Родос, Кос і Корфу становить від 2 годин 30 хвилин до 3 годин.

В аеропорту
Після прибуття в аеропорт Греції Араксос (Пелопоннес), Іракліон (Крит), Родосу, Коса і Корфу відразу проходите на паспортний контроль. Далі дотримуйтесь покрокової інструкції:

Пройдіть паспортний контроль (пред'являється закордонний паспорт, віза).
Отримайте свій багаж. На моніторах над стрічками для багажу зазначено той рейс, багаж з якого буде видаватися на даній стрічці.
На виході з будівлі аеропорту, підійдіть до стійки ОПЕРАТОРА.
Дізнайтеся номер вашого автобуса для трансферу. Для цього на стійці віддайте ваш ваучер (1 екземпляр, його Вам повернуть назад) представнику ОПЕРАТОРА.
Отримайте інформаційний конверт на стійці ОПЕРАТОРА або в автобусі по дорозі в готель (в залежності від місця вашого відпочинку).
Пройдіть на стоянку, знайдіть потрібний вам автобус для трансферу (номера автобусів вказані на лобовому склі), відмітьтеся у представника , супроводжуючого автобус, назвавши ваше прізвище, покладіть багаж в багажне відділення автобуса.

Під час трансферу в готель супроводжуючий (трансфермен) збере першу копію вашого ваучера.
Уважно прослухайте інформацію, яку супроводжує (трансфермен) повідомить по шляху проходження в готель. Також супроводжуючий (трансфермен) проінформує вас про час зустрічі з вашим готельним гідом.

В готелі
Підійдіть на ресепшен, де вам дадуть реєстраційну картку.
Заповніть реєстраційну картку на англійській мові.
Здайте заповнену реєстраційну картку, ваучер (1 екземпляр з решти двох), закордонний паспорт (закордонний паспорт повернуть вам після зняття ксерокопії, уточніть на ресепшені, коли ви зможете забрати свій паспорт).
Чекайте заселення. Заселення в готель відбувається в 14.00-15.00. Якщо ви хочете заселитися в номер раніше зазначеного часу, необхідно заздалегідь забронювати номер на добу раніше дати вашого приїзду. При заселенні вам видадуть ключі від номера.
Після заселення в номер ознайомтеся з наданою готелем інформацією. Зверніть увагу на те, які послуги є платними, і скільки вони коштують (як правило, інформація знаходиться в папці і лежить на столі або тумбочці).Відпочинок Греція
Зустріч з готельним гідом
Час зустрічі з готельним гідом вам повідомить супроводжуючий (трансфермен) по дорозі в готель. Інформацію про зустріч з вашим готельним гідом, телефон для зв'язку з ним ви також можете знайти на ваших інформаційних конвертах. У призначений час ви повинні підійти до готельного гіда, який буде чекати вас в холі готелю (в деяких готелях існує окреме приміщення для інфо-зустрічей). На зустріч візьміть з собою закордонний паспорт, ваучер, авіаквиток на зворотний виліт.

За всіма питаннями та проблемам звертайтеся до готельного гіда або на ресепшен готелю. Координати гіда (фото, ім'я, мобільний телефон) і годинник, коли гід безпосередньо знаходиться в готелі, вказані на інформаційному стенді ОПЕРАТОРА в холі готелю.

Напередодні вильоту додому по закінченню Тура в Грецію
Підійдіть на ресепшен, перевірте, чи є у вас неоплачені рахунки за додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном тощо.). При наявності заборгованостей оплатіть їх.
Увечері підійдіть до інформаційного стенду ОПЕРАТОРА або до готельного гіда і уточніть час вильоту і виїзду з готелю. Для цього потрібно знати номер зворотного рейсу, яким ви вилітаєте.
Виїзд з готелю
У день від'їзду номера звільняються під час, встановлений адміністрацією готелю (в більшості готелів до 12:00). До встановленого часу здайте ключі на ресепшен.

Свій багаж ви можете залишити в камері зберігання готелю.

Щоб уникнути різних ускладнень, просимо не запізнюватись і підходити на трансфер в зазначений час.

Приїзд в аеропорт Араксос (Пелопоннес), Іракліон (Крит), Родосу, Коса і Корфу для вильоту
Під час зворотного трансферу з готелю в аеропорт гід розповість Вам про процес проходження паспортного і митного контролю, декларації багажу, оформленні та отриманні Tax Free.
Гід проводить вас до стійок реєстрації і залишиться там, щоб допомогти всім туристам зареєструватися.
Пройдіть реєстрацію на рейс (надайте закордонний паспорт і квиток).
Здайте багаж на стійці реєстрації.
Отримайте посадковий талон. Зверніть увагу на номер виходу і час для посадки на борт літака (в посадковому талоні вихід позначається словом GATE, час - TIME).
Пройдіть паспортний контроль (надайте закордонний паспорт, візу).
Пройдіть в зал вильоту, де очікуйте оголошення на посадку вашого рейсу.
У разі втрати паспорта, авіаквитка або багажу просимо вас негайно повідомити про це представника ОПЕРАТОРА, який підкаже, яким чином ви зможете вирішити виниклу проблему.
Корисна інформація

столиця
Столиця Греції - Афіни.

Віза
Для поїздки в Грецію необхідна наявність шенгенської візи.

час
Греція розташована в такому ж часовому поясі, як і Україна.

релігія
90% місцевого населення - православні християни.

Мова
Офіційною мовою є грецька, але в готелях активно використовують англійську та німецьку мови.

Клімат
Греція знаходиться в південно-східній частині Європи, територія складається з материкової частини і островів (приблизно 20% від усієї території) Іонічного і Егейського морів.

Греція входить в середземноморську кліматичну зону. Курортний сезон починається на початку травня. Самий жаркий час - липень і серпень.

Температура повітря іноді піднімається до 32 - 35 С, але спека переноситься легко завдяки помірно вологого клімату.

гроші
Грошова одиниця Греції - євро.

1 EURO = 100 EURO cent. В обороті банкноти номіналом в 5, 10, 20, 50, 100, 200 і 500 євро, а також монети номіналом в 1, 2, 5, 10, 20 і 50 центов.Обмен валюти можна зробити в обмінних пунктах, в банках (з понеділка по четвер з 08:00 до 14:30, в п'ятницю з 08:00 до 14:00), а також в готелях.

Широко поширене використання кредитних карт і дорожніх чеків

транспорт
Сполучення між містами на материку і островах здійснюється автобусами. На Пелопоннесі, Криті, Родосі, Косі і Корфу все дороги безкоштовні. На електронному табло автобуса вказується його маршрут. Квитки продаються в спеціальних кіосках, а також можна придбати квиток у водія. Вартість залежить від тривалості маршруту. Наприклад, проїзд на Криті між Агіос Ніколаос і Елунда коштує 1,7 євро, а проїзд з Агіос Ніколаос до Іракліона - 7,1 євро на людину.

Таксі краще брати на спеціальних стоянках або викликати з готелю. Зупиняти таксі на вулиці не прийнято. За виклик таксі додатково стягується 1-1,5 євро. На Криті і Корфу в таксі встановлені лічильники, але можна домовитися і за певну суму. На Пелопоннесі в таксі також стоять лічильники, однак, якщо ви плануєте поїздку в досить віддалений район, наприклад, відвідати Стародавньої Олімпії (приблизно 50 км), то можна домовитися з водієм про фіксовану ціну. На Родосі і Косі лічильників немає, тарифи фіксовані і залежать від віддаленості пунктів. Також існують певні послуги, не включені в звичайний тариф, як провезення багажу, наприклад, або проїзд в нічні години з 22:00 до 06:00.

Орендувати машину можна при пред'явленні посвідчення водія. Зазвичай міжнародні водійські права не потрібні. Вносити депозит за машину або залишати кредитну картку не потрібно.

магазини
У туристичний зонах працюють з 9:00 до 22:00 і навіть пізніше. Супермаркети і мінімаркети відкриті з 08:00 до 21:00.

Магазини в нетуристичних зонах працюють 9:00 - 14:30 за понеділках, середах і суботах і 09:00 - 14:30 і потім з 17:00 - 21:00 по вівторках, четвергах і п'ятницях. По неділях магазини поза туристичних зон не працюють.

Багато магазинів у великих містах оформляють Tax Free. Оголошення про це ви побачите або на вхідних дверях в магазин, або біля каси. Про правила оформлення чеків Tax Free ви повинні поцікавитися в магазині. Повернення податку за цими чеками ви отримаєте в аеропорту, при вильоті. Для цього ви повинні пред'явити чек Tax Free на прикордонному спеціальному пункті оформлення Tax Free разом з придбаними товарами (вони повинні бути упаковані в магазині і не друкуватися), ваш закордонний паспорт і квиток.

Аптеки працюють так само, як магазини в нетуристичних зонах. У неробочий час у кожному районі відкрита чергова аптека. Інформацію про місце розташування чергової аптеки можна знайти на інформаційному листі на двері будь-якої аптеки. Чергові аптеки постійно змінюються, тому інформацію на наступний день потрібно уточнювати заново.

Медицина
Перед поїздкою необхідно оформити міжнародну медичну страховку. При настанні страхового випадку необхідно в першу чергу зв'язатися з офісом страхової компанії, зазначеному в полісі. Оператор направить до вас необхідного фахівця або назве адресу найближчого медичного закладу. Сертифікат про щеплення не потрібен.

Готелі
За правилами, поселення в номер готелю здійснюється після 14:00, виселення з номера - 12:00, незалежно від часу вильоту / прильоту Вашого рейсу. До цього часу Ви повинні звільнити свій номер і до приїзду автобуса оплатити додаткові послуги: телефон, міні-бар, ресторан і т.д. Свій багаж до приїзду автобуса Ви можете залишити в камері зберігання готелю.

чайові
Як правило, чайові включені в рахунок оплата сервісу 10%, але, тим не менше, вважаються хорошим тоном залишити за якісне обслуговування чайові в розмірі 10% від вартості рахунку.

пляж
Всі пляжі в Греції належать державі, тому місцева влада може взяти з вас плату за відвідування спеціально обладнаного пляжу (у вартість входять лежаки і парасольки).

Орієнтовна вартість набору з 2 шезлонгів і парасольки 8-10 євро.

митниця
Відповідно до грецьких митних правил безмитно дозволені до ввезення всі особисті речі (одяг, туристське спорядження і т.п.), продукти харчування та напої вагою до 10 кг, сигарети - 300 шт. або рівну кількість тютюну; гральні карти не більше 2 колод (на гральні карти, як і на сірники, в Греції введена державна монополія). Безмитно можна ввезти 3 літри алкогольних напоїв будь-якої міцності на людину. Пиво також входить в ці 3 літри. Зі сплатою мита можна ввести від 3 до 5 літрів, але не більше п'яти. Ввезення більше 5 літрів алкоголязапрещен! При ввезенні від 3 до 5 літрів, сплачується мито 10 євро за 1 літр алкоголю. Мито сплачується за кількість алкоголю, що перевищує 3 літри. Тому, якщо ви провозите 4 літри, мито становить 10 євро, 5 літрів 20 євро.

Дозволяється ввозити фотоапарат і фотоплівку, або відеокамеру і плівку до неї; бінокль, музичний інструмент невеликого розміру, аудіо- та відеоапаратуру, велосипед, спортивне спорядження.

Заборонені до ввезення наркотики, ліки (окрім обмеженої кількості препаратів, призначених лікарем), антикваріат, вибухові речовини, зброю.

Для консультацій з приводу специфічних обмежень, що стосуються імпорту та експорту тварин, рослин, а також специфічних предметів (наприклад: петард, художніх виробів та антикваріату), слід звернутися до Вашого готельного гіда.

Корисні телефони і інформація
За всіма питаннями під час перебування в Греції звертайтеся до Вашого гіда, мобільний телефон якого розміщений на інформаційному стенді в готелі.

Посольство України в м Афіни:
Греція, Афіни 152 37, Філоті,
вул. Стефану Дельта 2-4

Телефон: +30 210 68.00.230, 68.56.171
Факс: +30 210 68.54.154, 68.20.894

ukrembas@otenet.gr
www.mfa.gov.ua/greece

Поліція: 100
Пожежна: 199
Швидка допомога: 166
Туристична поліція: 2810-274040

© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.
To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org