Домінікана - Відпочинок - Тури

Домінікана

 

При вильоті з України Вам необхідно мати при собі повний пакет документів:

 

  • авіаквиток

  • закордонний паспорт

  • ваучер

  • страховий поліс

  • нотаріально завірену довіреність / дозвіл на виїзд за кордон дітей до 16 років від кожного з батьків (усиновителів, опікунів), що не бере участі в поїздці, свідоцтво про народження дитини.

 

Ви самостійно реєструєтеся на свій рейс (реєстрація закінчується за 40 хвилин до вильоту, моментом реєстрації вважається отримання пасажиром посадкового талону). Представник авіакомпаніі видасть Вам посадковий талон та багажну квитанцію, які необхідно зберігати до закінчення польоту. Для громадян України в'їзд в Домініканську Республіку - безвізовий, строком до 90 днів перебування в країні.

 

По прильоту в Домініканську республіку Вам необхідно придбати туристичну картку за 10 дол. США на людину і заповнити англійською мовою, друкованими літерами імміграційну картку. Інформуємо Вас про те, що діючими вимогами Служби контролю над обігом наркотиків Республіки Домінікана та Служби безпеки аеропорту, кількість вивезених спиртних напоїв обмежено до 5 літрів (вміст 24-70% алкоголю) на одного пасажира і місця його багажу відповідно.

 

В аеропорту м.Пунта-Кана Службою контролю над обігом наркотиків Республіки Домінікана та Службою безпеки аеропорту м.Пунта-Кана може бути проведена ретельна перевірка всього багажу пасажира, а також відбирання спиртних напоїв, обсяг яких перевищує норми Вимоги безпеки № 07В- (2010).

Огляд багажу проводиться після реєстрації на рейс. Перевірений багаж на повторну упаковку не передається. До перевезення в ручній поклажі заборонені будь-які види рідин, парфумерії та кремів, а також електроприлади типу фенів. На сигари і каву, що провозяться в ручній поклажі, діють обмеження, що відповідають нормам класу обслуговування, придбаного квитка.

 

У разі якщо пасажир затримується на лінії огляду Службою контролю над обігом наркотиків та запізнюється до моменту закінчення посадки, авіакомпанія залишає за собою право не затримувати рейс через невиконання пасажиром заявлених вимог Державними службами Республіки Домінікана.

 

УВАГА! Рідини, придбані в магазинах безмитної торгівлі (DUTY FREE) в аеропорту чи на борту повітряного судна, повинні бути упаковані в надійно запакований (опломбований) пластиковий пакет, що забезпечує ідентифікацію доступу до вмісту пакета протягом усього польоту.

 

Після отримання багажу, Ви виходите в зал прильоту, де Вас зустріне представник приймаючої сторони з табличкою . Пред'явіть йому Ваш туристський ваучер, і він підкаже, до якого транспортному засобу Вам необхідно пройти.

Згідно міжнародних правил, час поселення в номер в готелі - після 15:00, час виселення з номера - 12:00, незалежно від часу вильоту / прильоту Вашого рейсу. Переконливо просимо Вас серйозно поставитися до інформаційної зустрічі в готелі, час якої призначить гід. На цій зустрічі Ви отримаєте інформацію про зворотній трансфер, регіон, можливі екскурсії, заходи безпеки, послуги готелю та іншу корисну інформацію.

У кожному готелі є інформаційний стенд (папка), на якому розміщується інформація про екскурсії, зворотній трансфер, виліт та ін. Уважно ознайомтеся з правилами проведення екскурсій та з'ясуйте порядок відмови від оплачених або замовлених екскурсій. Придбання екскурсійних послуг на території Домініканської Республіки є Вашою самостійною цивільно-правовою угодою. З'ясуйте всі пов'язані з екскурсією

деталі до її оплати.

 

Про час і порядок здійснення зворотного трансферу готель інформує туристів напередодні дня виїзду. За будь-яких питань, що виникають в ході туру, Ви можете зв'язатися з офісом приймаючої сторони. При виникненні питань під час Вашого відпочинку просимо звертатися до гідів приймаючої сторони.

 

Увага! Послуги лікарів в готелях ПЛАТНІ! Для отримання безкоштовного обслуговування або компенсації за обслуговування готельного лікаря Ви повинні ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язатися зі страховою компанією (контакти вказані в страховому полісі).

 

Посольство України в Республіці Куба (за сумісництвом в Домініканській Республіці):

Адреса: 5-aAve., 4405, e/44 y 46, Miramar, La Habana, Republicade Cuba

Телефон: (810537) 204 25 86

Факс: (810537) 204 23 41

E-mail: emb_cu@mfa.gov.ua, cubukrem@ceniai.inf.cu

 

 

БАЖАЄМО ВАМ ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

To Top
© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org