Болгарія - Відпочинок

Болгарія зі Львова - Відпочинок в Болгарії - Раннє бронювання 2021 - Горящі тури в Болгарію

ТУРИ В БОЛГАРІЮ 2018

Корисна інформація, проходження кордону, корисні поради й хастереження

Туристична компанія ОТi-Tour  вже сьогодні, посередині зими, пропонує Вам спланувати літній відпочинок. Ми приготували Вам чудову пропозицію: лагідне море, м'який та ніжний клімат, піщані пляжі, мальовничу природу, і неймовірно смачну кухня півдня Європи.
Звичайно ж, ми запрошуємо Вас до Болгарії. Різноманітний відпочинок у цій країні щорічно приваблює  мільйони туристів з різних частин Європи. Болгарія-це чудовий, спокійний і комфортний відпочинок на морі і захоплююча екскурсійна програма для активних людей. При бажанні , Ви навіть можете приділити один день – екскурсії та шопінгу у Туреччині.
Відпочинок у Болгарії досить економний у порівнянні з іншими відомими курортами. Але економно не означає неякісно, велика кількість нових і відреставрованих готелів, нададуть Вам прекрасний європейський сервіс, за цінами значно привабливішим, навіть ніж на вітчизняних курортах.
А тепер найголовніше - вже сьогодні Ви маєте можливість скористатися пропозицією, яка набирає з кожним роком все більшу популярность
« РАННЄ БРОНЮВАННЯ » турів до Болгарії з виїздом зі Львова. Чим же вигідно ранннє бронювання відпочинку в Болгарії ? Особливості туристичного бізнесу дозволяють при ранньому бронюванні отримати ціну на обраний Вами тур , навіть значно меншу , ніж на так звані «гарячі путівки» в сезон відпусток . Дана форма придбання туру надає ВАМ можливість вдумливо і непоспішаючи спланувати та вибрати з величезної кількості пропозицій  максимально комфортний відпочинок .
Зверніться до нас і кваліфіковані співробітники, вже сьогодні допоможуть Вам відкрити двері до теплого сонця і лагідного моря Болгарії влітку.

ПАМЯТКА ТУРИСТУ

 

У день вильоту до Болгарії
В аеропорт Вам необхідно прибути не менше ніж за 2 години до запланованого часу вильоту.

 

При собі у Вас повинні бути наступні документи:
• закордонний паспорт (термін дії не менше 9 місяців від дня в'їзду в Болгарію);
• діюча на період поїздки болгарська віза або біометричний паспорт.
• ваучер;
• страховий поліс;
• авіаквиток;
якщо з вами їде дитина віком до 16 років - нотаріально завірений дозвіл на виїзд за кордон дитини від кожного з батьків, що не бере участі в поїздці і свідоцтво про народження дитини;
• при вивезенні валюти більше 10 000 євро на людину або еквівалента цієї суми в іншій валюті, необхідна її письмова декларація у митному органі в повному обсязі, а також наявність документа з банку (на суму, яка перевищує 10 000 євро).

 

Реєстрація на рейс починається за 2 години і закінчується за 40 хвилин до вильоту!
Ви самостійно проходите реєстрацію на рейс, потім митний контроль і паспортний контроль.
Якщо пасажир несвоєчасно прибув на реєстрацію, авіакомпанія має право не прийняти його на борт літака.

 

Час польоту до Відпочинка у Болгарії
Переліт Київ(Львів) - Бургас, Київ(Львів)  - Варна 1,30 ч. - 2 год.

 

В аеропорту
Кодування аеропортів:
VAR - Варна
BOJ - Бургас

 

1. Пройдіть паспортний контроль (пред'являється закордонний паспорт з візою, іноді за запитом зворотний авіаквиток і ваучер).
2. Отримайте свій багаж. На моніторах над стрічками для багажу зазначено той рейс, багаж з якого буде видаватися на даній стрічці.
3. На виході з митної зони в залі прильоту вас зустріне представник ОПЕРАТОРА. Після пред'явлення ваучера він повідомить номер вашого автобуса для трансферу (крім курорту Албена, чиї трансфери організовуються самим курортом).
4. Пройдіть на стоянку для посадки в автобус. Відправлення автобуса відбувається після збору всіх туристів.
5. Уважно прослухайте інформацію, яку супроводжує повідомить по шляху проходження в готель. Також він проінформує вас про час інформаційної зустрічі з гідом TОПЕРАТОРА (крім курорту Албена, чиї трансфери організовуються самим курортом).

 

В готелі
Процедура розміщення змінюється в залежності від готелю, але, як правило, виглядає так:
• Пред'явіть на стійці розміщення (рецепції) закордонний паспорт і ваучер (1 екземпляр). Після цього співробітник готелю може:
o попросити вас заповнити англійською мовою реєстраційну картку;
o попросити у вас паспорт, щоб зробити його ксерокопію (уточніть на рецепції, коли ви зможете забрати свій паспорт).
• Заселення в більшості готелів проходить з 14:00 - 15:00. Якщо ви хочете заселитися в номер раніше зазначеного часу, необхідно заздалегідь забронювати номер на добу раніше дати вашого приїзду. У разі виникнення питань, пов'язаних з розміщенням звертайтеся до представника компанії.
• Після заселення в номер ознайомтеся з наданою готелем інформацією. Зверніть увагу на те, які послуги є платними, і скільки вони коштують (як правило, інформація знаходиться в папці і лежить на столі або тумбочці).

 

УВАГА!!! Система харчування AI (все включено) в основному ресторані в готелях Болгарії починається з вечері в день приїзду та закінчується сніданком / обідом (в залежності від часу вильоту) в день виїзду з готелю. При цьому туристи можуть харчуватися і брати напої в барах, які працюють за системою AI (все включено), з 14.00 в день заїзду і до 12.00 в день виїзду.

 

Зустріч з готельним гідом
Час інформаційної зустрічі з готельним гідом вам повідомить супроводжуючий по дорозі в готель. У призначений час запрошуємо прийти на зустріч з готельним гідом ОПЕРАТОРА, який буде чекати вас в холі готелю. На зустріч візьміть з собою закордонний паспорт, ваучер, авіаквиток на зворотний виліт.

 

За всіма питаннями та проблемам звертайтеся до готельного гіда або на ресепшен готелю. Координати гіда (фото, ім'я, мобільний телефон) і годинник, коли гід безпосередньо знаходиться в готелі, вказані на інформаційному стенді ОПЕРАТОРА в холі готелю.

 

Напередодні вильоту додому
1. Підійдіть на ресепшен, перевірте, чи є у вас неоплачені рахунки за додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном тощо.). При наявності заборгованостей оплатіть їх.
2. Увечері підійдіть до інформаційного стенду ОПЕРАТОРА і уточніть час вильоту і виїзду з готелю, також цю інформацію ви можете знайти на останній сторінці у фірмовій папці ОПЕРАТОРА або на інфо-стенді ОПЕРАТОРА на ресепшені готелю. Для цього потрібно знати номер зворотного рейсу, яким ви вилітаєте.

 

Виїзд з готелю
У день від'їзду необхідно звільнити номер до 12.00, здати ключі і картки на рушники.
Свій багаж ви можете залишити в камері зберігання готелю.
Щоб уникнути різних ускладнень, просимо не запізнюватись і підходити на трансфер в зазначений час.

Корисна інформація

Столиця
Столиця Болгарії - Софія.

Час
Різниці в часі з Україною немає.

Релігія
90% місцевого населення - православні християни.

Мова
Офіційна мова Болгарії - болгарська. Більшість населення вільно розмовляє російською мовою, багато хто говорить англійською.

Клімат
Клімат в Болгарії переважно помірний континентальний з чітко вираженими чотирма сезонами. У Дунайської низовини, на північ від Балканських гір, він швидше за континентальний. Хребет Стара-Планина, стіною прорізають територію Болгарії, закриває від холодних вітрів родючі долини Фракії, де погоду визначає вплив Середземного моря. Це найбільш популярний туристичний напрям - на чорноморському узбережжі і в південних районах клімат ближче до середземноморського.

Прогноз погоди в Болгарії в зимові місяці в середньому становить -2 .. + 2 ° C, в горах вона може опускатися до -10 ..- 15 ° C. Влітку температура в середньому коливається від +18 ° C до +24 ° C в північних районах і до +28 ° C в південних і на чорноморському узбережжі. При цьому спека до +30 ° C досить рідкісна, чому сприяє освіжаючий бриз з моря.

Західні і північно-західні вітри нерідко приносять опади.

У північній Болгарії і Причорномор'я самі дощові місяці - травень і червень, самий сухий - лютий. У південній Болгарії максимум опадів припадає на листопад - грудень, мінімум - на серпень.
Туристичний сезон в Болгарії традиційно припадає на період з червня по вересень. При цьому купальний сезон найбільш вдалий в липні-вересні, коли вода в Чорному морі прогрівається до +25 ° C.

Гроші
Грошова одиниця Болгарії - болгарська лев. Курс euro - болгарський лев фіксований (1 euro = 1.95583 BGN за курсом болгарського Центробанку). Обмінний курс долара нестабільний. Обміняти валюту можна в пунктах обміну і в банках. Відділення банків зазвичай відкриті в будні дні з 8.30 до 17.00. В обмінних пунктах може бути дуже невигідний курс, варто порадитися з гідом.
Ніколи не міняйте гроші з рук! На курортах, як і в містах, біля обмінних пунктів можна зустріти людей, які запропонують вам більш вигідний курс, швидше за все вам дадуть фальшиві або вже не діють купюри.

Транспорт
Автобус - найпопулярніший засіб пересування в межах Болгарії. Середня вартість квитка в місті - 1 болгарський лев (0,5 euro).

Магазини
У магазинах годинного графіка роботи не існує, в туристичний сезон багато магазинів відкриті до глибокої ночі.
У невеликих магазинах і на ринках можливо торгуватися.

Медицина
Перед поїздкою необхідно оформити міжнародну медичну страховку. При настанні страхового випадку необхідно в першу чергу зв'язатися з офісом страхової компанії, зазначеному в полісі. Оператор направить до вас необхідного фахівця або назве адресу найближчого медичного закладу.

Готелі
Поселення в номер здійснюється після 14:00 - 15:00, виселення з номера - 12:00 незалежно від часу вильоту / прильоту Вашого рейсу. У кожному готелі обладнаний інформаційний стенд / інфобук TEZ TOUR, де вказано номер мобільного телефону гіда, закріпленого за цим готелем, графік відвідувань гідом даного готелю, фотографія гіда.

Дитяче ліжечко
Baby cot - за запитом, в більшості готелів надається безкоштовно. Є готелі, в яких baby cot йде за додаткову плату. Оплата - 2,50-3 євро на добу.
У більшості готелів при розміщенні DBL + EXB надається одна додаткова ліжко (розкладачка, розкладний диван або крісло).

Пляж
У Болгарії всі пляжі громадські. Парасольки і шезлонги надаються за окрему плату. Деякі готелі пропонують в безкоштовне користування парасольки і шезлонги на пляжі. Майте на увазі, що їх кількість обмежена!

Чайові
Система чайових поширюється на офіціантів у барах і ресторанах, покоївок у готелях, носіїв, гідів. Оплата чайових не є обов'язковою, але, якщо клієнт залишився задоволений обслуговуванням, чайові - ознака гарного тону. Майже завжди середній розмір чайових складає 10% від рахунку. У готелях, в таксі на чай не дають, але покази лічильника округлюються у більшу сторону.

Митні обмеження
При вивезенні валюти більше 10 000 євро на людину або еквівалента цієї суми в іншій валюті, необхідна письмова декларація у митному органі в повному обсязі, а також наявність документа з банку (на суму, яка перевищує 10 000 євро).

Путівки в Болгарію на курорти: Болгарія Сонячний Берег, Болгарія Сонячний День, Болгарія Созополь, Болгарія Золоті Піски, Болгарія Еленіте, Болгарія Албена, Болгарія Дюни, Болгарія Несебр та інші.. 

В аеропорту Болгарії обов'язково внесіть в декларацію все електронне устаткування, антикварні предмети і ювелірні прикраси (їх наявність можуть перевірити при виїзді).

Дозволено безмитне ввезення: 200 сигарет, або 50 штук сигар, або 250 грамів тютюну, 1 літр міцного алкоголю або 2 літри вина, парфуми - 50 мл в відкоркованих флаконах, продуктів харчування в межах особистих потреб.
Заборонено ввезення наркотиків, ліків, що містять велику дозу наркотичних речовин та зброї.

Корисні телефони і інформація
Посольство України в Болгарії (м.Софія): тел .: +359 (2) 955-94-78, факс: +359 (2) 955-52-47
Поліція - 166
Дорожня поліція - 146
Швидка допомога - 150
У Болгарії є загальний телефон допомоги - 112.

Бажаємо Вам приємної подорожі!

© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.
To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org