Албанія - Відпочинок - Тури

АЛБАНІЯ ВІДПОЧИНОК - ТУРИ В АЛБАНІЮ 2021 - ПУТІВКИ В АЛБАНІЮ    Республіка Албанія - середземноморська перлина, розташована на заході Балканського півострова. Територія Албанії оточена чотирма країнами і на заході омивається двома морями: Адріатичним і Іонічним.
 
    Найкращий час для туристичних поїздок в Албанію - літо, коли погода тепла і суха. Зима тут досить м'яка і волога, бувають дощі. Температури сильно варіюються від одного регіону до іншого.

    Країна має 3 об'єкти ЮНЕСКО, що приваблює шанувальників культурного туризму.
 
   Більшість мандрівників роблять зупинку в столиці Албанії Тирані, в місті з безладно пофарбованими будівлями, ресторанами традиційної кухні та магазинами. Друга причина приїзду в країну недорогий пляжний відпочинок. Але любителі пригод повинні відправитися в гірські райони Албанії, особливо гористі міста Берат і Гирокастра - по суті музеї османських часів під відкритим небом.
 

Ласкаво просимо до Албанії з OTi Tour!

 

ШАНОВНІ ТУРИСТИ! Просимо уважно ознайомитися з цією інформацією:

1.Трансфер Після отримання багажу на виході з будівлі аеропорту Вас чекатиме представник приймаючої сторони з табличкою і покаже, куди потрібно пройти для здійснення трансферу в готель. По дорозі в готель Вам надасть загальну інформацію про країну відпочинку, особливості, національні традиції, курс місцевої валюти і т.п.

2.Прохожденіе кордону, митниця На кордоні забороняється фото- і відеозйомка, камеру або фотоапарат можуть конфіскувати. Під час проходження кордону виходити з автобуса, відвідувати туалет, можна тільки поставивши до відома супроводжуючого групи. При проходженні прикордонного, митного контролю прохання дотримуватися спокою, не ставити запитань і не жартувати з прикордонниками і митниками. Декларації заповнювати не потрібно, якщо Ви не везете якісь особливі цінності (картини, ікони, старовинні музичні інструменти, дуже дорогі прикраси і т.д) Якщо один з батьків їде з неповнолітньою дитиною обов'язково потрібно мати при собі оригінал довіреності на дитину для пред'явлення . Якщо дитина подорожує з двома батьками, довіреність не потрібна, але необхідно мати свідоцтво про народження дитини. Дозволено провозити лише 40 шт. сигарет, тобто 2 пачки, 1 літр міцних алкогольних напоїв, до 10000 (десять тисяч) євро за усною декларацією. Заборонено вивезення продуктів тваринного походження. У разі порушення цих норм можливий великий штраф і проблеми з подальшим відвідуванням Євросоюзу. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 1996 року «Про порядок переміщення громадянами через митний кордон України алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів» в Україну можна ввозити не більше 1 літра міцних алкогольних напоїв, 2 літри вина, 10 літрів пива, тютюнових виробів - 200 сигарет або 200 грам цих виробів.

3.Пребиваніе в готелі Розміщення в готелі здійснюється відповідно до Міжнародних готельними правилами. У номера забороняється заносити продукти та алкогольні напої. Користування Wi-Fi в готелі безкоштовно. У разі виникнення питань Ви можете звернутися до представника готелю біля стійки реєстрації. Якщо Ваше питання не буде вирішене, Ви можете зв'язатися з представниками приймаючої сторони для з'ясування питань, що виникли

4. Медична страховка Пам'ятайте, що під час подорожі Ви застраховані. При виникненні страхового випадку необхідно зв'язатися з цілодобовим диспетчерським центром страхової компанії. Всі витрати по страховому випадку покриваються за умови дотримання страхових правил, викладених в полісі. Якщо у Вас виникнуть складності зверніться в Вашому супроводжуючому. Але краще, якщо Ви візьмете з собою в дорогу медикаменти, які допоможуть Вам у випадку незначного нездужання, а серйозних проблем зі здоров'ям у Вас не виникне!

5. Загальні рекомендації Якщо Ви втратили паспорт або будь-які документи, відразу повідомте представнику приймаючої сторони про те, що трапилося. Рекомендуємо утриматися від придбання екскурсій і будь-яких послуг не у представників туроператора. Прохання не пити сиру водопровідну воду. Ви завжди повинні пам'ятати, в якому готелі ви зупинилися. Вам будуть запропоновані програми екскурсій по Албанії, якщо у Вас виникне бажання поїхати за індивідуальною програмою, Ви завжди можете звернутися до представника приймаючої сторони.

6. Телефони першої необхідності

Код Албанії- +355

Телефонні коди великих міст: Тирана - 42, Дуррес - 52, Ельбасан - 545, Шкодер - 224

Телефони першої необхідності: Поліція 129 Пожежна охорона 128 Швидка медична допомога 127

З Албанії в Україну та інші країни можна зателефонувати з готелів, таксофонів в Інтернет-кафе, стаціонарних телефонів, поштових відділень.

Враховуйте, що дзвінки з готелів будуть дорожче, ніж з поштових відділень або таксофонів. Точки доступу до Інтернету, як іточки підключення Wi-Fi є у великих готелях і в деяких апартаментах в оренду на всіх відомих курортах, містах Албанії.

Мобільний зв'язок розвинений повсюдно, послуги її надають великі оператори Vodafone Albania і Albanian Mobile Communications (AMC).

ПОСОЛЬСТВО УКРАЇНИ: 2-4, Stephanou Delta str., Filothei, 15237 Athens, Greece, tel .: +30210 6800230 ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО УКРАЇНИ В АЛБАНІЇ: Tirane, rr., Rr. TeodorKeko, KomfortKonstruksion, kati 2. tel .: +355 4 4535555

-------------------------------------------------------------------------

Тури в Албанію, Албанія, Путівки в Албанію, Горячі тури в Албанію, Відпочинок в Албанії, гарачі путівки в Албанію

© 2017. OTi Tour. Всі права захищено.
To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org