Тури


Мотиви лазурних нот і Прованс: Ніцца та Адріатичне узбережжя!

Кількість днів :7

Дати віїздів:
27.04 26.05 16.06 08.07 21.07 11.08 25.08 08.09 22.09

Тур з відпочинком на Лазурному берегу і Адріатичному узбережжі Італії!

Літо, море, Лазурний берег і Прованс!!!
Венеціанська Рів’єра….
Ідеальний варіант для відпустки!!!

День 1.

Львів

Безкоштовні трансфери «Залізничний вокзал – «Термінал - А»
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Переїзд і поселення в транзитному готелі на території Чехії. Ночівля.

День 2.

Мюнхен

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Баварію.
Оглядова екскурсія «Серце Баварії - Мюнхен». Затишні, незрівнянні дворики, оригінальна скульптура, річка Ізар, канали, мости, запах смажених ковбасок - все це Мюнхен. Сучасний девіз міста - «Мюнхен любить Вас». І, дійсно, місто знамените гостинністю своїх мешканців і численними баварськими святами, які можуть подарувати приїжджим масу вражень. У вільний час пропонуємо на вибір:
«На прийом до короля» (26 € + вхідний квиток) - відвідування Мюнхенській резиденції. Колосальний архітектурний ансамбль являє собою вісім прекрасних будівель, перетворених на величезний музейний комплекс. Тут, немов в дорогоцінної скриньці, зберігаються шедеври, які збирали монархи, герцоги і курфюрсти Германіі.130 залів, 10 внутрішніх дворів, галереї та палацові комплекси - тут можна провести цілий день, насолоджуючись неземною красою. До музейної експозиції відноситься скарбниця династії Віттельсбахів, де зберігаються багатства, зібрані баварськими правителями починаючи з епохи Середньовіччя.
• І, звичайно ж, не можна приїхати в Мюнхен і не спробувати баварське пиво, що славиться на весь світ. Для того щоб насолодитися пивом і зануритися в унікальну атмосферу баварської пивний, пропонуємо «Баварську кухню, Баварське пиво ...» (28 € / 23 €).
Нічний переїзд до Франції.

День 2 - Мюнхен День 2 - Мюнхен День 2 - Мюнхен День 2 - Мюнхен
День 3.

Монако - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі ...

 По дорозі зупинка на сніданок (оплата самостійно). Прибуття на Лазурний берег. Відпочинок на морі.
Лазурний Берег – синонім блиску, красоти і безкінечного задоволення… Розпочнемо… Нас запрошує Красуня – Ніцца. Ніцца вигнулась вздовж бухти Ангелів. Це місто манить до себе художників та поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Побувавши в Ніцці, ми ніколи не забудемо ласкаве море, жваві площі і тихі вулички і чарівний дух романтики, який літає в повітрі цього міста…

День 3 - Монако - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі ... Для всіх бажаючих «Розкіш і красота» (43€/30€). Сьогодні нас здивує і захопить панорама у підніжжі Середньовічного міста Ез. Ми відвідаємо Грас – світову столицю парфумерії, батьківщину відомих на весь світ духів «Шанель №5» і дальше нас запрошує Князівство Монако. Монако виглядає як до фільму про чуже багате життя… Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, бабусі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а у магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І всі всім задоволені…

Поселення в готель на Лазурному березі. Ночівля.

День 3 - Монако - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі ... День 3 - Монако - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі ... День 3 - Монако - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі ... День 3 - Монако - Ніцца - Відпочинок на лазурному березі ...
День 4.

Ле-Бо-де-Прованс - Прованс - Сен-Ремі-де-Прованс - Відпочинок на лазурному березі ...

 Сніданок. Вільний час на Лазурному березі. Відпочинок на морі. Для бажаючих прогулянка з фото паузами.
«Ох, цей милий Прованс !» (48€/30€). Саме тут в Провансі ми познайомимось з справжньою Францією. Прованс просто дихає Францією. Безкінечні виноградники, чарівні середньовічні міста і села, лавандові поля і древньоримські руїни характеризують цей ландшафт, який вже кілька століть заманює художників зі всього світу. Розпочинається екскурсія в містечку Сен Ремі де Прованс. Тут народився відомий провісник Ностардамус. Продовжиться екскурсія в місті Ле Бо де Прованс — перлині Провансу. Ле-Бо-де-Прованс, одне з найкрасивіших селищ Франції, середньовічна фортеця, яка надихнула Данте на зображення пекла в «Божественній комедії» в Бо виникає самий прославлений у всьому Провансі «двір кохання»: тут поезія трубадурів оспівувала кохання у всіх його високих і благородних проявах. Це місто поєднує в собі пам’ятники далекого минулого і сучасні будівлі, виконані в провансальських традиціях. Вільний час. Дегустація провансальських солодощів.
Або …Зірки, і нічого, окрім зірок… Говорив Гі де Мопассан, який любив відпочивати на курорті Канни…
Запрошуємо на екскурсію “Великий Лазурний Пиріг”(48€/30€). Розпочинаємо знайомство з старовинного містечка Антіби. Потім зможемо поглянути на найкрасивіші яхти світу, далі – бажаний куточок художників і артистів, місце, яке поєднує закохані серця – нас запрошує Сан Поль де Ванс! Місто пишається своєю красою, середньовічною архітектурою і особливою любов’ю жителів! Сан Поль де Ванс притягує наче магніт… Завершуємо екскурсію поїздкою в Канни – це оазис міжнародної еліт, рай для гурманів, місто шикарних вілл і екстравагантних палаців. Розташований на березі заливу Ля Напуль, курорт Канни майорить килимами лаванди і пухнастої мімози. Чудовий променад Бульвар Круазетт з пальмами, ресторанами, кафе і бутіками, мальовничі піщані пляжі, що розтягнулися по обидві сторони гавані, Палац фестивалів. Канни – місто кінозірок, відкрите для всіх бажаючих цілий рік. Девіз Канн «Життя – це свято».
Переїзд на Лігурійське побережжя. Поселення і ночівля в готелі.

День 4 - Ле-Бо-де-Прованс - Прованс - Сен-Ремі-де-Прованс - Відпочинок на лазурному березі ... День 4 - Ле-Бо-де-Прованс - Прованс - Сен-Ремі-де-Прованс - Відпочинок на лазурному березі ... День 4 - Ле-Бо-де-Прованс - Прованс - Сен-Ремі-де-Прованс - Відпочинок на лазурному березі ... День 4 - Ле-Бо-де-Прованс - Прованс - Сен-Ремі-де-Прованс - Відпочинок на лазурному березі ...
День 5.

Верона - Падуя - Венеціанська Рівєра

 Сніданок. Переїзд на один з курортів Венеціанської Рів’єри. Відпочинок на морі.
У вільний час пропонуємо факультативи на вибір:
• Екскурсію «Падуя – перше знайомство з Італією» (30€/26€). Місто, що засноване троянцями, можна сміло вважати благословенним, у якого 4 покровителі. Це дивовижне місто, де все дихає історією і культурою. Падуя – місто святого, шанованого у всьому світі (Святого Антонія), і місто знань, де розташований один з найдавніших університетів – Падуанський університет, в якому викладали Галілей і Коперник. Ми відкриємо для себе тут нову Італію, особливу і таємничу, наповнену красою і загадками…
«Столиця романтиків і закоханих» (33€/26€). Верону називають містом вічного кохання, і шедевром італійської архітектури. Коли потрапляєш сюди, відчуваєш свою приналежність до Великого і Вічного. Тут навіть закохані закохаються в один одного ще більше, це місто чудес і бажань, що здійснились. Адже якщо помацати бюст бронзової Джульєтти, то будь яке бажання здійсниться, а в справах сердечних обов’язково повезе. По дорозі нас чекає дегустація смачних вин на одній з місцевих винарень. Вам повинно сподобатись!!!
Поселення в готель. Ночівля.

День 5 - Верона - Падуя - Венеціанська Рівєра День 5 - Верона - Падуя - Венеціанська Рівєра День 5 - Верона - Падуя - Венеціанська Рівєра День 5 - Верона - Падуя - Венеціанська Рівєра
День 6.

Венеція

 Сніданок. Виселення з готелю.
Нас запрошує «красуня на воді», « заручена з море», так говорять про Венецію – саме витончене та таємниче місто Італії. Для всіх бажаючих екскурсія в Венецію (43€/38€).
Це місто – чудова казка, що застигла в камені. Ми зможемо побачити «Тайни венеціанських каналів» (23€/18€), здійснити прогулянку на гондолі. Також ми зможемо відвідати «Палац Дожей» (21 €+вх. квиток) – воістину загадкова будівля, що зберігає середньовічні секрети і легенди міста. Водний круїз «Вся краса Венеції « (36€ /30€). Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці".
«Серед вод і землі Північної Лагуни» (30 € / 26 €). Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком доброго італійського вина "Fragolino"? Пропонуємо відправитися в подорож: ми пропливемо поруч з островом Святого Георгія, побачимо з води красивий острів Лідо, на якому у вересні кожного року проходить Міжнародний Венеціанський кінофестиваль. Будемо пропливати повз острів Мурано, на якому виробляють знамените в усьому світі венеціанське скло. І ще побачите багато, багато цікавого ...
Нічний переїзд.

День 6 - Венеція День 6 - Венеція День 6 - Венеція День 6 - Венеція
День 7.

Львів

 Перетин кордонів.
Час прибуття у Львів орієнтовно 17:00 ( в залежності від проходження кордону).
Місто прибуття у Львів – Комплекс Термінал «А». Безкоштовний трансфер на залізничний вокзал.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Переїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• Супровід гіда-керівника протягом усього туру
• Проживання по маршруту в готелях 3* зі сніданками
• Дві екскурсії (згідно програми туру)
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
Консульський збір 35 €.
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
Візовий: центр 25 €.
• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. (Виняток для іменинників, у яких в подорожі День народження - витрати покриває Акорд Тур).
Міський / Туристичний податок (City/Tourist tax) в готелях Італії від 3 до 6 євро / ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
ВАЖЛИВО:
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом (поправочний коефіцієнт включений). При кожному замовленні курс уточняти!
• Туристи, що подорожують наодинці, можуть бути розміщені в трьохмісному номері, де третє ліжко це додаткове ліжко або диван.
• Місця у автобусі розподіляються автоматично, по мірі поступлення замовлень, та вказуються у підтвердженні. Посадка у автобус проводиться згідно отриманих місць.
• Для туристів, що бажають мандрувати на місцях у останньому ряді автобусу (спинки сидінь не відкидаються) передбачена знижка у 3%. Кількість цих місць обмежена (від 4 до 5) і їх нумерація може мінятися залежно від моделі автобусу.
• Термін прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення
• Оператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або міняти їх на рівноцінні.
• Просимо звернути увагу: в автобусі гарячі напої готуватися не будуть. Під час переїзду кожні 3 – 3,5 години робиться санітарна зупинка, під час якої є змога придбати каву та чай у кафе, автоматах та на заправках.
• Туристи несе фінансову відповідальність за пошкодження майна у готелі та автобусі.
• Мінімальна кількість чоловік для здійснення факультативної екскурсії – 30
• У вільний час автобусне обслуговування не передбачене

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ «АККОРД-ТУР» НЕ НЕСУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ,
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.

Ціна актуальна на момент замовлення, кількість місць обмежена
Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Програма
туру
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
27.04 (09:30) - 03.05.18 146 136 здесь
26.05 (08:30) - 01.06.18 218 206 здесь
16.06 (09:30) - 22.06.18 218 206 здесь
08.07 (09:30) - 14.07.18 218 206 здесь
21.07 (08:30) - 27.07.18 218 206 здесь
11.08 (08:30) - 17.08.18 218 206 здесь
25.08 (09:30) - 31.08.18 133 126 здесь
08.09 (09:30) - 14.09.18 133 126 здесь
22.09 (08:30) - 28.09.18 133 126 здесь
доплата
(за одномісне проживання)
110
* ** СПО НГ Р МП ДК ПЦ ДВ ДН КР
Зміна програми, тарифів і вартості туру!
Бонуси, подарункові сертифікати
-10% знижка на екскурсії, оплачені до виїзду.

Якщо, визначитися з конкретними екскурсіями віддаєте перевагу в турі, тоді рекомендуємо послугу "Турпакет".
На обрану суму "Турпакета" також надається знижка 10%.
Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Що таке
Подарунковий
сертифікат?
Подарунковий сертифікат зменшує вартість туру на суму зазначену в сертифікаті.
To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org