В обіймах Швейцарії: Цюрих, Берн, Люцерн

Маршрут:

Львів
Ужгород
Будапешт
Відень
Люцерн
Цюрих
Берн
Інтерлакен
Ужгород
Львів

Вартість туру:

Вартість туру 225 €
Аудіогід 6 €
Екскурсія Берн 45 €
Разом з доплатами 276 €
Діти до 12 років 210 €
Аудіогід 6 €
Екскурсія Берн 45 €
Разом з доплатами 261 €
Доступні дати:
16.11.2022
14.12.2022
29.12.2022
18.01.2023
Тривалість туру: 5 днів
Вартість: 225 €
Обов’язкові доплати:
На початку подорожі нас зустріне Відень своїм аристократичним шармом, розкаже невигадані історії, пригостить смачним штруделем і під аромат справжньої кави по-віденськи побажає щасливої дороги до країни гір та озер – омріяної Швейцарії! Прогулянка на кораблику по Фірвальдштетському озері, потужні струмені Рейнського водоспаду і мальовничий озерний край Інтерлакен назавжди покорять твоє серце! А чарівні міста посеред величних скелястих Альп Цуг, Цюрих, Берн, Люцерн підтвердять: Швейцарія – прекрасна!  

Що входить в тур:

 • • проїзд автобусом єврокласу; 
 • • проживання у готелях 2-3*; 
 • • сніданки в готелях; 
 • • багаж - валіза та ручна поклажа
 • • супровід керівника групи; 
 • • оглядові екскурсії згідно програми туру; 
 • • страхування 

Що НЕ входить в тур:

 • • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
 • • особисті витрати;
 • • курортний збір в готелях від 1 до 3€ оплата на місці;
 • • оренда аудіогіда 6€ оплата з туром
 • • при груповому бронюванні - 4 вечері по туру

Важливо:

Туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку;

Програма:


День 1

6:30 - збір групи Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал

7:00 - виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону.

Можлива підсадка туристів (Стрий, Мукачево, Ужгород)

 

По дорозі в готель пропонуємо відвідати:

Скарби Еґера

Запрошуємо на дегустацію еґерських вин з гуляшем, адже неможливо уявити Угорщину без вина, так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино - душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів - Еґер, де унікальний мікроклімат і 300 сонячних днів на рік дають змогу вже більше шести століть виготовляти чудове вино.Мальовниче село з відомою назвоюДолина Красуньзгадане не в одній легенді, саме тут розташовано близько 200 винних погребів із неоціненними скарбами. Скуштуй відомі тутешні вина «Бича кров», «Еґерська дівчина», «Сніжний виноград» і отримай гастрономічну насолоду від неперевершеного угорського гуляшу.Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Прогулянка на кораблику по Дунаю

Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Дунаю. З келихом іскристого шампанського в руці, забувши про щоденні клопоти і метушню, ти вдосталь насолоджуватимешся найкрасивішою панорамою Будапешта. Тут немає нічого зайвого: кожна будівля, кожен міст, кожна вуличка гармонійно вписані творцями в цій галереї на картинах, що змінюють одна одну. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, загадати бажання, пропливаючи під мостами, якими так пишається Будапешт. Незабутні емоції, свято для тіла і душі та фантастичні фото на згадку про чарівну "перлину Дунаю" гарантовані!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1 год.

Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень. 

Оглядова екскурсія у Відні

Оглядова екскурсія у Відні - розкішному місті музики, вальсів, парків, випічки і вина. Європейський мегаполіс із фантастичною імперською архітектурою, подивитися на яку щодня з'їжджаються тисячі туристів з усього світу. Стиль австрійської столиці дуже пишний: білі коні, що танцюють під елегантну музику; багаті декорації пам'ятника імператриці Марії Терези; чуттєві вальси Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Як елегантна пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, тому, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не поспішай і ти.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1, 5 год.

Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.

Також факультативно пропонуємо : 

Трансфер до палацу Шенбрунн

Запрошуємо у палац Шенбрунн, який разом із довколишніми будівлями та величезним парком є однією з найважливіших культурних пам'яток і найбільшим діамантом у архітектурному кольє Австрії. Для династії Габсбургів він служив літньою резиденцією, саме тут відпочивали, прогулювалися та пошепки передавали таємниці вінценосні особи. Придбавши вхідний квиток, ти матимеш нагоду побачитичудові апартаменти Марії-Терезії, її вітальню, спальню і кабінет, в якому геніальний шестирічний Моцарт грав перед імператрицею, а також покої прекрасної Сісі, Єлизавети Баварської, її портрети та дивовижні дзеркала, в яких вона щоденно милувалася. Поряд з палацом Шенбрунн розкинувся прекрасний парк (трансфер - 6€), який заклав 1705 року чоловік імператриці Марії-Терезії Франц І. Влітку тут рай для поціновувачів квітів і фонтанів. У парку розташовані обов'язковий для барокових садів того часу заплутаний зелений лабіринт, пальмовий будиночок і найстаріший зоопарк світу, де сьогодні мешкає більше ніж 500 видів тварин. А всередині спеціального павільйону тебе чекає те саме джерело Шенен Бруннен, з якого і почалась історія найкрасивішого палацу Австрії.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 2 год.

Екскурсія у Скарбницю Габсбургів

Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів, що вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які монархи Австро-Угорщини передавали з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, один із найбільших смарагдів світу, відзнаки найпочеснішого Ордену Святого Руна, унікальну восьмикутну корону Священної Римської імперії, пізньоантичну агатову чашу - легендарну Чашу Грааля, що дає безсмертя, а також Спис Долі, з яким Карл Великий не програв жодної зі своїх 47 битв, і саме тому його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни. У найбільшій та найціннішій скарбниці людства ти почуватимешся володарем світу і, можливо, таємні знаки на цих коштовних артефактах вдасться відчитати саме тобі!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1 год.

Легенди вишуканого Відня

Легенди вишуканого Відняпокажуть тобі зовсім іншу столицю Австрії - середньовічну, величну, атмосферну, оповиту невигаданими життєвими історіями і справжніми таємницями. Старий єврейський квартал, найдавніша церква Святого Рупрехта, будинок всесвітньо відомого Моцарта і, звичайно ж, «танцюючий годинник» - Анкерур, від якого кожну годину лунає дивний передзвін. Якщо ти любиш, коли холоне кров від таємних знаків, зрозумілих обмеженому колу осіб символів, заплутаних сюжетів легенд та очікування відгадки - ця романтична мандрівка малолюдними вуличками і провулками Відня саме для тебе.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1 год.

Відень неперевершений

Автобусна екскурсія - "Відень неперевершений”- запрошуємо на Рінгштрассе! Коли в повітрі витав запах свята, хвої та ароматних свічок, імператор Франц Йосиф I підписав указ про знесення оборонних міських стін, що оточували в той час Відень. На їхньому місці утворилася Рінгштрассе, де кожен будинок повинен був показувати велич Габсбургів та Австрійської імперії: Віденський оперний театр, Парламент, Ратуша — від помпезності цих будівель просто перехоплює подих! Також ми обов'язково потрапимо до будинку Гундертвассера, адже це не просто будинок, а спектакль, витвір геніальної творчої уяви майстра, з розкресленим різнокольоровими асиметричними чотирикутниками фасадом, керамічною плиткою як головним елементом декору, з вікнами абсолютно різних форм і розмірів, з підлогою, що нагадує лісову стежку, нерівними стінами в обрамленні розкішної зелені всіх відтінків.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 2 год.

Збір групи. Нічний переїзд в Люцерн.

 

 

День 3

Прибуття в Люцерн. Пересування по місту відбувається на громадському транспорті за власні кошти 

Оглядова екскурсія в Люцерні

Пропонуємо відвідати Люцерн–ворота в центральну Швейцарію, її архітектурнуперлину, що мала всі шанси стати столицею Швейцарії. Люцерн увібрав в себе всі принади країни –і мальовниче звивисте озеро Люцерн (відометакож як Фірвальдштетськеозеро) зі скелястими берегами, і високі засніжені гори, і будиночкив стилі "пряникового містечка", ніби з казок братів Грімм –це місто просто заворожує своїми живописними краєвидами. СьогодніЛюцерн –це справжній культурний скарб для будь-якого мандрівника, адже тут вдалося зберегти багатовіковуархітектурну спадщину: ти побачиш один із найстаріших мостів Європи і символ Люцерна з 1333 року –місткаплиці Св. Петра Каппельбрюке (Kapellbrücke), фортифікаційні укріплення Музеггмауер (Museggmauer), храм єзуїтів та багото інших скарбів. Правукажуть: побачив Люцерн –побачив Швейцарію!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Факультативно пропонуємо:

Найбагатше місто Швейцарії - Цуг

Цуг - симпатичне швейцарське містечко, яке притулилося до озера поміж горами. Закладений колись графами Кібургами, сьогодні Цуг зі справжніми королівськими привілеями дозволяє бізнесменам зберігати і примножувати свої статки завдяки мінімальним податкам. Церква Св. Освальда, старовинні вежі, будинки багатіїв, храми і струнка ратуша на тлі гір і Цузького озера творять чарівну картину маленької Швейцарії!

Прогулянка на кораблику по Фірвальдштетському озері

Сьогодні нас вітає своїми кришталево чистими блакитними водами Фірвальдштетське озеро - в серці Швейцарії, поміж чотирма "лісовими кантонами", які й охрестили колись його такою назвою. Наш кораблик повільно пропливе повз фотогенічні пейзажі: будиночки зі східцями до самої води, пришвартовані човники, катери і білосніжні яхти, маленькі пляжі, синь неба й гори, гори, гори...

Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля

День 4

Сніданок. Виселення з готелю.Переїзд в Цюріх. Вільний день

Факультативно пропонуємо:

Оглядова екскурсія у Берні

Переїзд в Берн –місто, яке в Швейцарії викликає безліч суперечок щодо того, є він столицею країни чи ні. Словесні бої не вщухають уже давно, незважаючи на те, що саме тут розташовані федеральний парламент, уряд і центральний банк. Однак є один пункт, зякимодноголосно погодяться всі: Берн це найкрасивіше місто Швейцарії, адже саме тут середньовіччя тісно переплітається із сучасною історією, створюючи неповторний образ міста. Відповідно до каталогу ЮНЕСКО,Берн є одним з найбільших комплексів всесвітньоїкультурноїспадщинилюдства. Як і наш Кам'янець-Подільський,старе місто Бернзбудоване на півострові з високими берегами, який петлею омиваєз трьох боків річка Ааре. Міський театр, страхітливий фонтан Людожера,фонтани Юстиції, Самсона та Ведмедя, вежа з астрономічними годинниками Цитглоггетурм (Zytgloggeturm), ратуша і струнка дзвінниця храму св. Петра і Павла,симпатичні будиночки з галереями так виглядає туристичний калейдоскоп чудового Берна.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Рейнський водоспад

Пропонуємо відвідати Рейнський водоспад— найбільший водоспад серед усіх уЄвропі! Лише 23 м висоти, але 150 м ширини кам'яного порогуі неймовірна потужність водної стихіїперехоплюють дух від цього грандіозного видовища. "Будь обережний і тримай своє серце міцно в руках", - радивнімецький поет мандрівникам.Пінні бурхливі потоки нагадують сивобородого старця, який показує велич та міць неприборканоїприроди, якадемонструє тобі всю свою могутність. З оглядових майданчиків, які облаштовані навколо водоспаду, на вершині пагорба середньовічного замку Лауфеннайбільш, а найбільш ефектний з них – посеред водоспаду на вершині скелі, ти зможеш насолодитися незвичайною панорамою природної стихіїі послухати легенди, історію тагеологічне минуле цього дива природи.Тривалість екскурсії–орієнтовно 3 год.

У Берні факультативно пропонуємо:

Місто між озерами - Інтерлакен

Пропонуємо факультативно прогулянку по місту між двома озерами - Інтерлакен - туристичну столицю Бернського нагір'я, яка вже 300 років не втрачає своєї популярності завдяки мальовничим пейзажам озер Тун і Брієнц,знаменитійзасніженійвершиніЮнгфрау, м'якому кліматові без туманів, вітрів і різких змін погоди, запашнимхвойним лісам. Містечко Інтерлакен - цедивовижна швейцарська архітектура старогоміста Унтерзеен, замку та абатства, дерев’янихшлюзівна річці Ааре, яскравихготелів і вілл заможних містян. Насолодися швейцарською перлиною і обов'язково збережи побачене на фотографіях!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Збір групи. Повернення в Цюрих.

Оглядова екскурсія у Цюриху

Запрошуємо тебе вЦюрих–середньовічне місто, що вдало поєднуєтрадиції з новаторством, продуманийдо дрібниць комфорті всесвітньо відомушвейцарську якість, старовинний Лінденгоф чи собор Гроссмюнстері сучаснібудівлів стилі хай-тек. Тут не лише в перифразах розкіш і багатство, точність і досконалість: неофіційна столиця Швейцарії, колиска швейцарських годинників,банків і страхових компаній, кузня нобелівських лауреатів (всього 27 –випускників університету та технічної школи), місто з найвищою якістю життя у світі, центр Масонської Ложі, "вікно у Всесвіт" з обсерваторії Уранія–це все Цюрих, який сьогодні чекає на тебе.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Збір групи. Нічний переїзд у Львів. 

День 5

Прибуття у Львів орієнтовно 23:59

Зворотній зв'язок
Заповніть маленьку форму та наші менеджери перетелефонують вам найближчим часом!

To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org