Стихія моря: Таллінн, Стокгольм, Рига

Маршрут:

Львів
Таллін
Стокгольм
Рига
Львів

Вартість туру:

Вартість туру 165 €
Аудіогід 6 €
Разом з доплатами 171 €
Доступні дати:
05.04.2023
29.05.2023
14.06.2023
28.06.2023
12.07.2023
09.08.2023
23.08.2023
28.09.2023
Тривалість туру: 5 днів
Вартість: 165 €
Обов’язкові доплати:
За п'ять днів подорожі ти побачиш три міста-перлини розкішного Балтійського моря і проведеш дві ночі на поромі з дискотеками і захопливим шопінгом в магазині Duty Free. Таллінн зустріне фортечними мурами і модерною архітектурою, запросить на прогулянку мощеними вуличками і покаже фантастичні оглядові майданчики. Стокгольм з його мереживними мостами, великими й малими островами зачарує королівськ шармом і смачними дарами моря в затишних кафе. Симпатична Рига здивує тебе старовинним центром із гострими шпилями храмів і милими чорними котиками, які тут здійснюють усі бажання!

Що входить в тур:

  • • проїзд автобусом єврокласу 
  • • проїзд на паромі Таллінн-Стокгольм-Таллінну 4-місній каюті категорії Е без вікна; душ та туалет в каюті.
  • • екскурсії по програмі
  • • супровід керівника групи
  • • багаж - валіза та ручна поклажа
  • • страхування

Що НЕ входить в тур:

  • • факультативні екскурсії, вхідні квитки
  • • особисті витрати
  • • при груповому бронюванні - 2 вечері по туру
  • • при груповому бронюванні акція "9+1" - обов'язкова оплата екскурсії в Ризі

Важливо:

При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти 

Програма:


День 1

08:00 - збір групи на автостоянці пл. Двірцева, біля Залізничного вокзалу Львова. 

08:30 - виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону.

Підсадка в Любліні та Білостоку.

Збір групи. Нічний переїзд територією Польщі в Естонію.

День 2

Прибуття в Таллінн.

Екскурсія в Таллінні Vanna Tallinn Екскурсія в Таллінні Vanna Tallinn Екскурсія в  Таллінн - "Vanna Tallinn".  Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн: вулиці Пікк Ялг та Люхіке Ялг, де кожна будівля має свою історію, а ще величні масивні вежі середньовічних фортифікацій, гордий прапор держави на замку Тоомпеа - парламенті Естонії. Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні, адже Таллінн - це і перша у світі традиційна різдвяна міська ялинка з 1441 року, і батьківщина всім відомого Skype! Дивовижно, як похмурі будинки XIV-XVII століть можуть стояти поряд із сучасною інфраструктурою європейського рівня. Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посеред вуличок Старого міста і знайти свій Vanna Tallinn.  Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Вільний час. 

18:00 - Відправлення з Таллінну до Стокгольму на паромі.

По дорозі до Стокгольму - дискотека, караоке, розважальні ігри.

Ніч на паромі.

День 3

Сніданок на паромі (оплачується додатково)

10:15 - прибуття в Стокгольм. 

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Стокгольм - місто мостів

Сьогодні тебе гостинно запрошує Північна Венеція - столиця Королівства Швеції - величний Стокгольм.Тут 14 островів і майже 60 мостів створюють дивовижне мереживо, куди вплетені пришвартовані білосніжніяхти, пишні фасади музеїв, вілл іноземних посольств,Королівського палацу, ратуші, розкішні парки і квітучі сади. А метрополітен Стокгольма - це справді витвір мистецтва із фантастичними розписами, колонами, скульптурами і відеоінсталяціями. Батьківщина Альфреда Нобеля і популярної групи АББА, кумедного Карлсона і доброзичливих Мумі-тролів чекає на тебе!Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Серце Стокгольма - Гамла Стан

Запрошуємо на пішохідну екскурсію у найстарішу частину Стокгольма, його серце-Гамла Стан. На перший погляд - це типове старе місто:вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в готичному стилі, старовинні шпилясті храми... "Все,як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм лише на фотографіях. Проте це місто варто відчути, тут потрібно прогулятися, і не самостійно, а з гідом, який розкриє секрети старих будинків, підкаже, куди повернутися, щоб побачити найгарніші панорами,розповістьцікаві факти про шведських королів,Альфреда Нобеля та про палац, у якому вручають всесвітньо відому Нобелівську преміюі, звичайно ж, заведе в найцікавіші місця найстарішого району Стокгольма. Дивовижний Гамла Стан - це місце, яке побачиш, і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.Тривалість екскурсії– орієнтовно 1год.

Музей Васа

Пропонуємо відвідати музей корабля "Васа"-музей одного ексєдиногоу світі збереженогодо наших днів корабля зXVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель "Васа" був створений прекрасним і пафосним, збудований із тисячі дубів, із величезною кількістю декору, зброї і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у серпні 1628 року, щойно вирушивши у своєпершеплавання. Після декількох років підготовчих робіт корабель був піднятий з морського дна у 1961 р. Корабель демонструють успеціально збудованому навколо нього музеї, де також представлено дев'ять тематичних виставок, магазин із багатим вибором сувенірів тависококласний ресторан. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, ти матимеш змогу детально роздивитисякорабель із семи палуб-поверхів музею. У вітринах - справжні речі ХVII століття: взуття, одяг, посуд, бочки для зберігання провіанту (вони підвішувалися до стелі для захисту від щурів), котел, уякому готували їжу на 500 осіб, медичне приладдя лікаря-цирульника, схожу насучасні нарди гру, перші сигари та єдинузолотуріч, виявлену​​на кораблі, - перстень, та ще кілька монет в кишені одного з загиблих. Врятовани світ морської романтики чекає на тебе!Тривалість екскурсії– орієнтовно 1год.

17:30 - Відправлення зі Стокгольму у Таллінн.

Ніч на паромі.

День 4

Сніданок на паромі (оплачується додатково).

Прибуття в Таллінн в 10:45.

Нічний переїзд до Львова.

По дорозі додому запрошуємо Вас на екскурсію:

Оглядова екскурсія у Ризі

Запрошуємо на пішохіднуекскурсіюСтароюРигою- класичнимєвропейськиммістом, однакце одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому немає місця для нудьги.Перед нами - чудовийцентрпочатку двадцятого сторіччяі, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом: старовинні будиночки, шпилі церковних веж, кам'яні маски, півні та котики, які пильним оком озирають місто, стара бруківка, на якій залишився слід століть, вузьківулички середньовічного ганзейського міста... Архітектура Риги просто вражає, а фотографії нагадують листівки чи кадри із фільму-казки. Тут побачишдивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.

(Тривалість 1,5 год)

День 5

Прибуття у Львів близько 12:00.

Зворотній зв'язок
Заповніть маленьку форму та наші менеджери перетелефонують вам найближчим часом!

To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org