Скарбниця Саксонії: Ганновер, Ляйпциґ, Дрезден

Маршрут:

Львів
Краків
Ганновер
Гослар
Лейпциг
Вернігероде
Дрезден
Майсен
Львів

Вартість туру:

Вартість туру 145 €
Аудіогід 6 €
Разом з доплатами 151 €
Доступні дати:
11.05.2023
08.06.2023
06.07.2023
10.08.2023
31.08.2023
Тривалість туру: 5 днів
Вартість: 145 €
Обов’язкові доплати:
У нашій скарбниці – найколоритніші міста колись могутньої держави-герцогства Саксонії! Змінюючи епохи та стилі, немов машиною часу, перенесемо тебе в середньовічні мережива вузьких мощених бруківкою вулиць казкових Ґослара і Верніґероде, від сотень фахверкових кольорових будиночків – до контрастів сучасної архітектури гамірного Ганновера, у місто музики та ярмарків – життєлюбний Ляйпциґ, до дбайливо відбудованого з попелища війни Дрездена з його неоціненною мистецькою колекцією в Галереї старих майстрів та коштовностями музею "Зелене склепіння", у порцеляновий королівський Майсен, а на десерт – у мальовничу панораму національного парку "Саксонська Швейцарія" з арковим мостом Бастай над тихоплинною Ельбою... 

Що входить в тур:

 • • проїзд автобусом єврокласу.
 • • проживання в готелі категорії 2-3* 
 • • харчування - сніданки в готелях
 • • екскурсії за програмою
 • • багаж - валіза та ручна поклажа
 • • супровід керівника групи
 • • страхування

Що НЕ входить в тур:

 • • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • • особисті витрати
 • • аудіогід - 6€
 • • курортний збір в готелях - від 1 до 3€ оплата на місці
 • • при груповому бронюванні акція "9+1" - обов'язкова оплата екскурсії в Ляйпцигу

Важливо:

програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати при замовленні 

Програма:


День 1

10:00 - збір групи на пл.Двірцевій, м.Львів. 10:30 - виїзд зі Львова. Перетин українсько-польського кордону.

По дорозі факультативно пропонуємо 

Оглядова екскурсія у Кракові

Розташований на півдні Польщі Краківє одним із найдавніших міст Європиі перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю роками слугував столицею і резиденцією королів. Це надзвичайне місто, що лежить над рікою Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу. Тут на невеликій площі старого міста розташувався знаменитий Вавель - королівськарезиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів, Флоріанські ворота з барбаканом та залишками оборонних мурів, Маріацький костьолз унікальним шафковим вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Стоша та щогодинною незавершеною мелодією "хейнал" від трубача,центральна площа Ринок– найбільша площа середньовічної Європи з торговими сувенірними рядами Сукєнніц і безліччю затишних колоритних кав'ярень та ресторанів. Незважаючи на пору року і час доби, Краків прекрасний і гостиннийдо мандрівників.Тривалість екскурсії–орієнтовно 1, 5год.

Туристам, які не бажають відвідати екскурсію, пропонуємо трансфер до центральної частини міста (10€), для решти туристів –вільний час у торговому центрі на околиці Кракова.

Нічний переїзд у Ганновер.

День 2

Прибуття в Ганновер.

Оглядова екскурсія в Ганновері

Запрошуємо на екскурсію "У гості добарона Мюнхгаузена" - вГанновер, "місто на високму березі", серце Нижньої Саксонії, яке б'ється біля узбережжя ріки Лайн.Крок за кроком, ми розпутаємо клубок «червоної нитки», відвідавши найцікавіші об’єкти поки невідомого міста. Ганновер - батьківщина композитора Генделя, математика Ляйбніца, рок-гурту Scorpions і музиканта Ріка Джордана. Розростаючись відXII ст., знищений війною,сьогодні Ганновер чарує гостей дивним поєднанням середньовіччя та сучасної архітектури:Стара і Нова ратуші, Оперний театр, найбільший у Європі пішохідний міст Експонале, музеї, храми, сади, парки і мальовниче озеро Машзе...Від краси навколо туристи часто втрачають голову і мимохіть піддаються "синдрому Мюнхгаузена", адже саме в Ганновері вперше побачили світ улюбленіпобрехеньки малечі про барона-фантазера під назвою«Sonderling» (Дивак). Можливо, і тебе не омине спокуса "прикрасити" свою захопливу розповідь про чарівний Ганновер!Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Вільний час. Факультативно пронуємо:

Середньовічна розкіш міста Целле

Поринь у казку середньовічного містечка Целле, де серед півтисячі фахверкових пряничних будиночків легко можна забути, що надворі вже 21 століття! Компактне, затишне, мальовниче містечко зі Старою ратушею, храмом Діви Марії, герцогським замком ХІІІ сторіччя, пастельні кольори декорованих фасадів, що відбиваються у тихоплинних каналах річки Аллер. Поговори із п'ятьма балакучими ліхтарями, скуштуй смачної місцевої кухні й обов'язково кинь монетку у воду, бо ти точно захочеш ще сюди повернутися!Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Збір групи. Переїзд у готель на території Німеччини. Поселення, Ночівля.

День 3

Сніданок.  Виселення з готелю.

Факультативно пропонуємо:

Саксонські перлини - Гослар і Верніґероде

Гослар і Верніґероде– маленькі перлини гір Гарц та справжня скарбниця Нижньої Саксонії.У X-XII ст. зГосларатимчасово управляли своїми володіннями імператори Священної Римської імперії, асьогодні історичний центр Гослара заслужено внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: тутна площі менше 1 км, уникнувши руйнувань ІІ Світової війни, збереглося близько 1000 (!) дерев'яних фахверкових будинків ізXV-XIX ст., імператорський палац ізXI ст.,ратуша XV ст.зчудовим Залом присяги, кірха Нойверк з XII ст.,Широкі ворота фортеці з XVI ст., якаоточувала середньовічне місто.Верніґероде - ще однещасливе місто кольорових фехверкових будиночків, з відреставрованим замком ХІІ ст. на горі, а ратушаі сусідні з нею вулички були знімальними майданчиками у фільмі «Той самий Мюнхгаузен»...ГосларіВерніґероде - міста з багатою історією, архітектура яких перенесе тебе в справжню казку, адже все справді виглядає як декорації до історичного фільму,саме тут відчувєшгармоніюта спокій, тут, гуляючи затишними вуличками з фахверковими будинками, дихаючи повітрям Середньовіччя, згадаєш фразу «нехай весь світ зачекає».Тривалість екскурсії–орієнтовно 2 год.

Місто музики і ярмарків - Ляйпциґ

Прогуляйся симпатичними вуличками Ляйпциґа - тисячолітнього "міста лип", найбільшого у землі Саксонія, побратима Києва із синьо-жовтим прапором міста. Бах, Ваґнер, Шуберт, Ґріґ, Мендельсон тут творили свою геніальну музику, тут в університеті вчився Ґете, а в консерваторії - наш Микола Лисенко. Ренесансна Стара і Нова ратуші, Томаскірхе і модерні корпуси Ляйпцизького університету, найстаріший в Німеччині Баварський вокзал майстерно поєднані із сучасною архітектурою. Сьогодні Ляйпциґ - місто музичних, готичних, альтернативних фестивалів та книжкових ярмарків, яке захопить тебе своїм життєлюбством, гостинністю і комфортом.Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Збір групи. Переїзд у готель на території Німеччини. Поселення. Ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Дрезден.

Оглядова екскурсія у Дрездені

Факультативно пропонуємо "колиску німецької Саксонії" – Дрезден, який здавніх-давен заворожує своїх гостей блискучим і захопливим поєднанням традицій та сучасності. Це місто палаців, храмів, високих шпилів і просторих площ, яке пережило безжальне бомбардування і відродилося з попелу, щоби вражати любов'ю до життя і витонченим смаком упоєднаннірізних епох. Жителі Дрездена, як ніхто інший, знають ціну мистецтва. Прогулюючись центром міста з його колишньою резиденцією саксонських курфюрстів та королів, ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Факультативно пропонуємо:

Бастай

Запрошуємо на прогулянку до Саксонської Швейцарії, дена висоті 40 метрів над долиною річки Ельби відкривається неймовірна панорама казкової місцевості. У перекладі з німецької бастайозначає "бастіон" - це справжня природна фортеця посередчудовогонедоторканоголісув німецькій землі Саксонії. Скупчення вертикальних скель,що утворенав процесі ерозії більше мільйона років тому,підносяться майже на 200 метрів над річкою Ельбою, немов застигле в часі і просторі кількатисячне військо. У першій половині ХІХ століття Бастай був настільки популярним, що тут побудували унікальний міст між крутими скелями, який і досі залишається дивом інженерії. Слова тут точно зайві –це просто требапобачити!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 3,5год.

Екскурсія в Майсен

Пропонуємо відвідати Майсен–одне із найстаріших міст Саксонії, яке відоме на всю Європу своєю порцеляною, старовинним величним замком Альбрехтсбург, що був заснований у 10 ст., а такожсмачним вином. Саме тут була розташована перша німецька резиденція. Середньовічні вулички, готичні собори, сповнені життям площі та будинки, магазинчики та кафе — все це чарівний Майсен, який запрошує тебе в гості на келих вина насвоїх мальовничих та затишних вуличках.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 3 год.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

День 5

Прибуття у Львів близько 12:00

Зворотній зв'язок
Заповніть маленьку форму та наші менеджери перетелефонують вам найближчим часом!

To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org