Скандинавія. Вся правда про Вікінгів

Маршрут:

Львів
Рига
Юрмала
Таллін
Гельсінкі
Стокгольм
Осло
Копенгаген
Берлін
Львів

Вартість туру:

Вартість туру 510 €
Аудіогід 18 €
Разом з доплатами 528 €
Доступні дати:
24.05.2023
19.07.2023
Тривалість туру: 9 днів
Вартість: 510 €
Обов’язкові доплати:
Напиши свою сагу про незабутню подорож до володінь легендарних вікінгів, у країни з фотогенічними пейзажами, колоритними традиціями, незрівнянно смачною кухнею та гостинними людьми! Сьогодні нащадки цих високих мужніх красенів настільки вміло господарюють у своїх державах, що тут справді екологічний рай у добу новітніх технологій! Рига, Таллінн, Гельсінкі, Стокгольм, Осло, Копенгаген і Берлін – унікальні скандинавсько-балтійські сюжети поєднуються в красиву історію про білі ночі з мільйонами зірок над палубою порому в безмежних водах моря, захопливі легенди про справжні героїв свого часу і щирі емоції від реальної казки навколо!

Що входить в тур:

  • • оглядові екскурсії по містах Рига, Таллінн, Гельсінкі, Стокгольм, Осло, Копенгаген, Берлін

Що НЕ входить в тур:

  • • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
  • • особисті витрати
  • • курортний збір в готелях від 1 до 3 євро оплата на місці
  • • каюти вищої категорії   

Важливо:

Туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку;

Програма:


День 1

08:00 - збір групи на автостоянці пл. Двірцева, біля Залізничного вокзалу Львова. 

08:30 - виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону.

 

Переїзд по території Польщі. Ночівля в транзитному готелі на території Польщі / Литви.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Ригу.

Оглядова екскурсія у Ризі

Запрошуємо на пішохіднуекскурсіюСтароюРигою- класичнимєвропейськиммістом, однакце одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому немає місця для нудьги.Перед нами - чудовийцентрпочатку двадцятого сторіччяі, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом: старовинні будиночки, шпилі церковних веж, кам'яні маски, півні та котики, які пильним оком озирають місто, стара бруківка, на якій залишився слід століть, вузьківулички середньовічного ганзейського міста... Архітектура Риги просто вражає, а фотографії нагадують листівки чи кадри із фільму-казки. Тут побачишдивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.

Факультативно пропонуємо:

Рига - столиця югендстилю

Рига - столиця югендстилю. Арт нуво, тіффані, югендстиль… Як би в різних країнах світу цей стиль не називали – відірватись від творів мистецтва, створених у ньому, неможливо. Такі відомі митці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Місцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст.перетворили історичну частину Ригивархітектурний шедевр, який сьогодні внесенодо Всесвітньої спадщиниЮНЕСКО. Жоден будинок не мав бути подібним на інший, а навпаки кращим, оригінальнішимта екстравагантнішим. Світла гама тонів, тварини, рослини, образи жінок, маски, неймовірні звивисті лінії екстер’єрів… Захопливий архітектурий парад запрошує тебе!Тривалість екскурсії– орієнтовно 1год.

Екскурсія в Юрмалу

Запрошуємо на екскурсію вЮрмалу - латвійське місто-курорт, де, незважаючи на пору року, приємно прогулятися вздовж моря,відчути, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих думок. Юрмала - справжня "перлина" Латвії і найбільший курорт Балтики, розташований на березі Ризької затокивсього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шепітморя заспокоює і пестить... Додай до цього унікальні джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев'яну архітектуру - чудові вілли і барвисті квітники, і ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того, Юрмала - центр гумору і музики, місто святкувань та фестивалів, якегостинно приймає кожного мандрівника!Тривалість екскурсії– орієнтовно 2,5год.

Переїзд в Естонію. Поселення в готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія в Таллінні Vanna Tallinn

Екскурсія в Таллінн - "Vanna Tallinn". Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн:вулиці Пікк Ялг таЛюхіке Ялг, де кожна будівля має свою історію, а ще величні масивні вежі середньовічних фортифікацій, гордий прапор держави на замку Тоомпеа - парламенті Естонії.Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні, адже Таллінн - це і перша у світі традиційна різдвяна міська ялинка з 1441 року, і батьківщина всім відомого Skype!Дивовижно, як похмурі будинки XIV-XVII століть можуть стояти поряд із сучасною інфраструктурою європейського рівня. Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посеред вуличок Старого міста і знайти свій Vanna Tallinn.

Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Факультативно пропонуємо:

Талліннська телевежа

Рекомендуємо відвідати Талліннську телевежу, яка є найвищою спорудою не лише в Таллінні, а й у всій Естонії: її висота становить 314 метрів. Талліннська телевежа - це вражаючий центр туризму, культури і вільного проведення часу, видз її оглядового майданчика - унікальний у всій Північній Європі: перед тобою простягаються величні ліси, прекрасне Старе місто і бурхливе Балтійське море у всій своїй красі. Ще тутмаєш змогувідвідати експозицію з футуристичнимдизайном, де розумні роботи-грибочки розказують про історіюдосягнень, завдяки яким естонці стали відомі всьому світові; тут можна перевтілитися у телеведучогооднієї з передач і надіслати привітання друзямчипереглянути 3D-фільм про телевежу - символ вільнолюбного естонського народу.

Ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Поромна переправа в столицю Фінляндії - Гельсінкі.

Оглядова екскурсія у Гельсінкі

Сьогодні ми пливемо в країну тисячі озер, країну північного сяйва, на батьківщину Санта Клауса або Йоулупуккі - Фінляндію. Її столиця Гельсінкі зустріне тебе безліччю сувенірів з оленями - це майже священні корови для фінів, здивує примхливою погодою, адже це одна з найпівнічніших столиць у світі, вишуканими білосніжними яхтами, що пришвартовані поблизу 300 островів фінської столиці, мереживом із мостами і невеличкими мостиками, запам'ятається смачними рибними стравами. Сенатська площа з Кафедральним Собором та університетом, а поряд - Міст кохання, пам'ятник композитору Янові Сібеліусу - грандіозна споруда із сотень мідних органних труб та інші історичні й сучасні будівлі - «Біла столиця Півночі» сьогодні гостинно запрошує до себе в гості.Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Морська фортеця Свеаборґ

Морська фортеця Соуменлінна, або Свеаборґ (30 євро) – перлина Фінляндії, «північний Ґібралтар», який пам’ятає довгі важкі бої фінської, шведської, російської, англо-французької армій. Свеаборґ – 250-річний культурний скарб, розташована на семи островах складна система бастіонів, потаємних проходів та інженерних тунелів, чудове поєднання природи та архітектури, пам'ятка Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, поєднання Заходу та Сходу та просто величезний комплекс під відкритим небом: тут знайдеш музей іграшок, музей зброї, музей моделей кораблів і картин художника Еліаса Мартіна, і навіть музей митниці!

Переїзд в порт Турку. Посадка на паром. Відправлення в Стокгольм (Швеція). Ночівля на поромі.

День 5

Сніданок на поромі (оплачується додатково).

Прибуття в Стокгольм

Стокгольм - місто мостів

Оглядова автобусна екскурсія "Стокгольм - місто мостів" - цесвоєрідний коктейль розкоші, стилюі творчості, гармонія фарб та органічність природи, батьківщина Карлсона, Пеппі Догапанчохи, кумедних мумі-тролів...Цей райський куточок називають «Північною Венецією», хоча шведи іменують свою столицю "красунею на воді", адже таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, Стокгольм заворожує навіть досвідчених мандрівників. На вулицях міста завжди надзвичайна чистота, а прекрасні алеї і парки змушують туристів завмирати в захопленні - настільки вони доглянуті тавпорядковані. Тобі надовго запам'ятається найбільший у світі Королівський палац на 608 покоїв, струнка Стокгольмська ратуша, панорама з оглядового майданчика на острови та яхти,розкішні вілли послів і дипломатів,вишукана північна архітектура і відблиски у воді цього надзвичайно колоритного міста.Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Серце Стокгольма - Гамла Стан

Запрошуємо на пішохідну екскурсію у найстарішу частину Стокгольма, його серце-Гамла Стан. На перший погляд - це типове старе місто:вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в готичному стилі, старовинні шпилясті храми... "Все,як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм лише на фотографіях. Проте це місто варто відчути, тут потрібно прогулятися, і не самостійно, а з гідом, який розкриє секрети старих будинків, підкаже, куди повернутися, щоб побачити найгарніші панорами,розповістьцікаві факти про шведських королів,Альфреда Нобеля та про палац, у якому вручають всесвітньо відому Нобелівську преміюі, звичайно ж, заведе в найцікавіші місця найстарішого району Стокгольма. Дивовижний Гамла Стан - це місце, яке побачиш, і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.Тривалість екскурсії– орієнтовно 1год.

Музей Васа

Пропонуємо відвідати музей корабля "Васа"-музей одного ексєдиногоу світі збереженогодо наших днів корабля зXVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель "Васа" був створений прекрасним і пафосним, збудований із тисячі дубів, із величезною кількістю декору, зброї і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у серпні 1628 року, щойно вирушивши у своєпершеплавання. Після декількох років підготовчих робіт корабель був піднятий з морського дна у 1961 р. Корабель демонструють успеціально збудованому навколо нього музеї, де також представлено дев'ять тематичних виставок, магазин із багатим вибором сувенірів тависококласний ресторан. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, ти матимеш змогу детально роздивитисякорабель із семи палуб-поверхів музею. У вітринах - справжні речі ХVII століття: взуття, одяг, посуд, бочки для зберігання провіанту (вони підвішувалися до стелі для захисту від щурів), котел, уякому готували їжу на 500 осіб, медичне приладдя лікаря-цирульника, схожу насучасні нарди гру, перші сигари та єдинузолотуріч, виявлену​​на кораблі, - перстень, та ще кілька монет в кишені одного з загиблих. Врятовани світ морської романтики чекає на тебе!Тривалість екскурсії– орієнтовно 1год.

Екскурсія у Стокгольмську ратушу

Запрошуємо відвідати Стокгольмську ратушу- однуз найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма і його впізнаваний символ. Струнка квадратна 100-метрова вежаувінчана трьома позолоченими коронами, які є символом Швеції, а троє святих, розставлених по периметру нижче, вже майже сто років оберігають від усього злогочарівну шведську столицю. У ратушів Золотому і Синьому залах щорічно влаштвують урочистий бенкет після вручення Нобелівських премій, а в ресторані ратуші можна скуштувати страви, якими частують Нобелівських лауреатів. Тутвідбуваються засідання міської влади, проводятьважливі політичні переговори, а стелязалу для засіданьмає виглядперевернутогочовна вікінгів, адже за переказами, саме під кораблями вікінги влаштовували свої наради. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени історії Швеції з королевою озера Малар у центрі панно. А з розповіді екскурсовда довідаєшся, що варто зробити, щоб потрапити до Стокгольмської ратуші на банкет Нобелівських лауреатів!Тривалість екскурсії– орієнтовно 1год.

Королівський палац у Стокгольмі

Якщо ви хочете побачити один з найбільших палаців у світі, обов'язково відвідайте Королівський палац у Стокгольмі. Найстаріший зі збережених палаців у Швеції, він упродовж тисячі років і досі служить резиденцією главі держави,королю Карлу Густаву XVI, та апартаментами для його родини. Багато видатних пам'яткок Стокгольма розміщені саме в 608 кімнатах цієї будівлі: лицарські обладунки, арсенал, античний музей короля Густава III, тронний зал для прийомів, скарбницяі, звичайно ж, апартаменти короля. Як і в багатьох інших європейських королівських резиденціях, уКоролівському палаці можна побачити урочисту церемонію зміни варти. Величність барокових фасадів, багатий декор інтер'єрів, безліч коштовних королівськихекспонатів - все це зробить відвідування палацу незабутнім!Тривалість екскурсії– орієнтовно 1год.

Переїзд по Швеції. Ночівля в готелі.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Осло.

Оглядова екскурсія в Осло

Осло - столицюНорвегії, країни,в якій є безліч цікавих міст, музеїв, пам'яток, але її гордість - це природа:норвезькі фіорди -одні з найкрасивіших місць на планеті. Розкинувшись на обох берегах однойменного фіорду, Осло зачарує кожного своєю оригінальністю. Утримуючи по праву статус найзеленішого міста Європи, Осло і сьогодні дбає про енергозберігаюче житло, якнайменшу кількість авто на вулицях (громадський транспортопустили під землю в тунелі)і заохочує розводити бжіл у вуликах на дахах! Сьогодні ти почуєшпро тролів і норгів, побачишратушу, Оперний театр, фортецю на узбережжі з чудовим садом, Парламент-Стортинг-все найцікавіше у величнійстолиці вікінгів - Осло.

Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Музеї Кон-Тікі і Фрам

Музеї "Кон-Тікі" та "Фрам". "Кон-тікі" - один з найвідоміших музеїв Норвегії, данина відвазілюдини, яканаважилася переплисти цілий океан на крихкому плоту.Всі експонати тут - це предмети і знахідки з експедицій Тура Хеєрдала, легендарного "вікінга"Норвегії. Тут є кам'яні скульптури з острова Пасхи, папірусний човен "Ра", археологічні знахідки зПеру іПолінезії, 10-метрова китова акула і, звичайно ж, пліт "Кон-Тікі", на якому наш герой переплив 8 тисячкілометрівчерез Тихий океан, щоб довести свою теорію.Музей "Фрам", присвячений історії норвезьких полярних Арктичнихта Антарктичнихекспедицій, розташований безпосередньо на березі Ослофьорда. Будівля музею - це своєрідний скляний намет, зведений за наказом короля Норвегії для збереження наступним поколінням диво-корабля. Окрім експозицій з білими ведмедиками і волохатими яками, основнимекспонатомє красень"Фрам" полярного дослідника ФритьофаНансена - найміцніший і найвитриваліший деревяний корабель зметалевою обшивкою, паровим двигуном і вітряком, що виробляють електрику. На вході в музеї - велика кількість сувенірів: книги, тролі, светри з норвезькими візерункамиі, звичайно ж, моделі кораблів.Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Переїзд в Копенгаген з ночівлею в транзитному готелі на території Швеції.

День 7

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд через Ересуннський міст в Копенгаген.

Прибуття в Копенгаген.

Оглядова екскурсія в Копенгагені

Прибуття у Копенгаген -столицю Данії, країнивікінгів і туманів, старовинних замків і добрих привидів, країниказкової, колоритної, незрозуміла... Данія вражає весь світ своїми шедеврами, своєю сердечністю і невеликими, проте дуже акуратними і комфортними містечками. Серце Данії, її столиця - місто Копенгаген, в перекладі з португальської мови -«гавань торговців», адже саме сюди, в Копенгаген, в стародавні часи доставлялися звідусіль найрізноманітніші товари, саме тут жваві купці з заморських країн укладали свої перші угоди з данцями. Копенгаген - саме та чарівна гавань спокою і краси, в якухочеться повертатися і повертатися ... Пішохідні квартали старого міста, які зберігають вигляд Копенгагена часів великого казкаря Андерсена, Тіволі - містечко казок і розваг, чудові парки міста, прекрасна набережна - місце зустрічей в затишних ресторанчиках, замріяна Русалонька, яка досі виглядає свого Принца... Копенгаген змушує усміхатися і цінувати маленькі радощі життя...Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Прогулянка каналами Копенгагена

Прогулянка каналами Копенгагена- унікальна можливість побачитикрасу столиці Данії, не ступаючи жодного кроку по землі, а подорожуючи в Копенгагенійого водними артеріями на затишному кораблику. Насолодисявидатними пам'ятками архітектури з нового ракурсу: королівський палацКрістіансборґ, музей Торвальдсена, церква Св. Миколая, оперний театр, штучні острови та пірс Мідтермолен постануть перед тобою у всій красі данського колориту.Поряд пропливають красиві, ніби з листівок, картинки з різнокольоровими будинками і палацами, з пришвартованими симпатичними яхтами і човниками, невисокими мостиками, заквітчаними набережними, у відкритих кафе яких смакують каву, вино чи пиво усміхнені люди. Відчуй себе частинкою однієї з найщасливішихнацій світу!Тривалість екскурсії– орієнтовно 1год.

Скарбниця данських королів Розенборґ

Запрошуємо в Розенборґ - скарбницю данських королів, один із найвідоміших замків країни, побудований у 1606 році як літня резиденція королівської сім'ї Християна IV, оточений розкішними Королівськими садами, які є найвідвідуванішими в Данії. Саме тут, в затінку квітучого парку Ганс Християн Андерсен вигадував свої чарівні казки. Замок вражає дивовижним поєднанням розкоші та стилю. Сьогодні - це музей, експонати якого пов'язані з данськими монархами протягом останніх 400 років! Тут ти відвідаєш Зелений кабінет з предметами приватної колекції королів, простору Бальну залу, а також скарбницю, де представлені унікальні роботи зі слонової кістки і бурштину, які були власністю членів королівської сім'ї.Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Стежками Ганса Крістіана Андерсена

Ганс Крістіан Андерсен - геній століть та дивак свого часу. Місто, в якому він творив та кохав, місто в якому його фантазії вилились у серію казок, які знає кожна дитина у світі, запрошує Тебе на прогулянку. Саме тут є: будинки, де жив письменник, його маленькі сусіди Кай і Герда, кохання життя, вулички по яких він любив гуляти, таємниця захована у каналі під пересічних туристів…. Ця маленька подорож у книгу «Казки Г.К. Андерсена» перенесе тебе у дитинство та змусить пригадати почуття, які ти відчував коли читав казки генія

Переїзд до порому, переправа до Німеччини. Поселення в готель. Ночівля.

День 8

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія в Берліні

Переїзд у Берлін - місто з незвичайною історичною долею, яке за час свого існування пережилобагато злетів і падінь. Саме тут ти побачиш всесвітньо відомий Рейстаг, де неодноразово вершилася доля Європи в буремному ХХ столітті, Бранденбурзькі ворота і Паризьку площу, "Єлисейські поля" Берліна - Курфюрстендамм, церкву кайзера Вільгельма, найкрасивішу площу німецької столиціЖандарменмаркт,проспект в обрамленні сотень лип Унтер-дер-Лінден та просторуФрідріхштрассе, прогуляєшся над річкою Шпрее до Музейногоострова- одного із найдорожчих і найцінніших у світі...І це ще не все, що чекає на тебе у колоритному іяскравому Берліні.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Чарівний Берлін

Запрошуємо наескурсію“Чарівний Берлін”, маршрут якоїпролягає повз Брандербурзькі ворота і пам’ятник Голокосту доПотсдамер Платц-площі, якає втіленням сучасного, вільного і колоритного Берліну.Саме тут ти побачиш унікальне поєднання історії,мистецтва, розваг, крамницьі кафе з кулінарнимишедеврами, які демонструють стиль нової столиці. У тебе буде можливість побувати на Бульварі зірок, побачити театр — місце проведення знаменитого кінофестивалю "Берлінале", на який з'їжджаються з усього світу актори та шанувальники кіно. Зробити фото біля фрагментів Берлінської стіни, почути дивовижні історії любові та порятунку- обов'язковий фінал цієї екскурсії.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Автобусна екскурсія в Берліні

Під час автобусної екскурсії в Берліні з цікавимирозповідямиекскурсовода комфортно розглядати будівлі, розташовані по всьому місту далеко одна від одної. Ти почуєш багато цікавих фактів і побачиш Музейний острів, всесвітньо відому лікарню"Шаріте", будинок Рейхстагу, "Вагітнуустрицю" - Будинок культурсвіту, набережну річкиШпрее з будинками німецьких парламентарів,Шарлоттенбурзький палац тапрезидентський палац Бельвю, колонуперемоги,новий Центральний вокзал - найбільший уЄвропі, клондайк промтоварів періоду радянського правління -універмаг "КаДеВе", пам'ятник "вареним макаронам", стінуграфіті з "Поцілунком вождів"... і переконаєшся, що Берлін - це сучасне місто молодих, вільнодумнихі креативних, місто зелене, чудернацьке, непередбачуване...і щасливе!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 2 год.

Вільний час. Переїзд по території Польщі. Ночівля в готелі.

День 9

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.

Прибуття близько 21:00.

Зворотній зв'язок
Заповніть маленьку форму та наші менеджери перетелефонують вам найближчим часом!

To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org