Романтика трьох міст: Нюрнберг, Страсбурґ та Мюнхен

Маршрут:

Львів
Ужгород
Нюрнберґ
Вюрцбурґ
Страсбурґ
Кольмар
Мюнхен
Львів

Вартість туру:

Вартість туру 235 €
Аудіогід 6 €
Разом з доплатами 241 €
Діти до 12р. 225 €
Аудіогід 6 €
Разом з доплатами 231 €
Доступні дати:
21.12.2022
05.01.2023
Тривалість туру: 5 днів
Вартість: 235 €
Обов’язкові доплати:
Запрошуємо тебе в незабутню мандрівку центром старої Європи, в колоритну Баварію, повну романтики та архітектурних шедеврів: Нюрнберґ – неофіційну столицю Священної Римської імперії, чарівне місто з неймовірно красивою архітектурою фахверкових будинків, старовинними храмами, імператорським замком-фортецею, тихими каналами, мостами та смачним вином; Страсбурґ – "місто на перехресті" історичних обставин, французької та німецької культур, середньовіччя та сучасності на острові посеред річки Іль зачарує своїм Нотр-Дамом, затишним фахверковим районом "Мала Франція"; Мюнхен пригостить смачним пивом та історичними легендами Фраункірхе, а найбільших романтиків запрошує замок Нойшванштайн – замок вражень та чарів, яким надихнувся легендарний Волт Дісней. Якщо бажаєте зануритись у романтичний вікенд Європою – вам сюди!

Що входить в тур:

 • • проїзд автобусом єврокласу.
 • • проживання в готелі категорії 2-3*
 • • харчування - сніданки в готелях
 • • багаж - валіза та ручна поклажа
 • • екскурсії за програмою
 • • супровід керівника групи
 • • страхування

Що НЕ входить в тур:

 • • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • • особисті витрати
 • • аудіогід - 6€
 • • курортний збір в готелях - від 1 до 3€ оплата на місці
 • • при груповому бронюванні - 3 вечері по туру

Важливо:

програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати при замовленні 

Програма:


День 1

08:00 - збір групи.  08:30 - виїзд зі Львова.

Нічний переїзд в Нюрнберг.

По дорозі факультативно пропонуємо  

Прогулянка на кораблику по Дунаю

Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Дунаю. З келихом іскристого шампанського в руці, забувши про щоденні клопоти і метушню, ти вдосталь насолоджуватимешся найкрасивішою панорамою Будапешта. Тут немає нічого зайвого: кожна будівля, кожен міст, кожна вуличка гармонійно вписані творцями в цій галереї на картинах, що змінюють одна одну. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, загадати бажання, пропливаючи під мостами, якими так пишається Будапешт. Незабутні емоції, свято для тіла і душі та фантастичні фото на згадку про чарівну "перлину Дунаю" гарантовані!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1 год.

День 2

Прибуття в Нюрнберг

Контрасти Нюрнберґа

Нюрнберґ - це неофіційна столиця Священної Римської імперії, у якій переховували символи влади - корону, скіпетр та державу, це резиденція впливових баварських кюрфюстів, це всесвітньо відоме місце проведення справедливого трибуналу після руйнівної ІІ Світової війни, а сьогодні - чарівне місто з неймовірно красивою архітектурою фахверкових будинків, старовинними храмами, імператорським замком-фортецею, мостами через мальовничі канали і оборонноюстіною, яка, немов прикордонник, показує, де закінчилося «вчора» і почалося «сьогодні». Нюрнберґ -мала батьківщина геніальнихДюрера, Шпенґлера і Гегеля, маленького олов'яного солдатика і добродушного лускунчика. Тут на кожному кроці тебе чекаютьживаісторія та захоплива пригода...

Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Факультативно Пропонуючи:

Легенди Нюрнберґа

Нюрнберґ — місто із майже 1000-річною історією, у якій безліч таємниць, напівправдивих переказів, загадкових історій, схожих на легенди. Ми побуваємо в цікавих куточках старого міста: відвідаємо дворик ремісників, пройдемося біля будинку і містка ката, де в Середньовіччі люди дивилися на публічні страти, погуляємо мальовничими вуличками, а біля фонтану "Подружня карусель" загадаємо бажання, яке обов'язково здійсниться.Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Кольоровий Вюрцбурґ

Тебе чекає відродженеіз попелувійни чарівне "місто з родзинкою" Вюрцбурґ: велична фортеця Марієнберґ, кафедральний собор, умиротворений Майн із аркаднимкам'яним Стариммостом –старшим братом Карлового в Празі, ринкова площа із храмом Богородиці, розкішна Вюрцбурзька резиденція єпископів, університет ізпершим у світізнімком руки професора Рентгена,лабіринти цікавих вуличок із фахверковими будинками під черепицею, затишні кафе з національними першими стравами, сосисками вайсвюрст,брецелями та місцевим пшеничним пивом, виннібари із власними виноградниками і погребами, а ще – крамниці, ярмарки, театри, музеї...Сьогодні Вюрцбурґ –це і старовинне містечко Франконії, і великий промислово-економічний, освітнійта культурний центр північної Баваріїтаоспіваний романтиками маршрут для закоханих...Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Збір групи. Переїзд в транзитний готель. Ночівля

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Страсбург

Місто на перехресті - Страсбурґ

Запрошуємо тебе у Страсбурґ - "місто на перехресті" історичних обставин, французької та німецької культур, середньовіччя та сучасності. Старовинний центр на Великому острові посеред річки Іль зачарує тебе своїм Нотр-Дамом, затишним фахверковим районом "Мала Франція", тихими каналами, критими мостами та дамбою Вобана.Сьогодні Страсбурґ - це один із центрів об'єднаної Європи, адже саме тут міститься Європарламент із "серцем Європи", Рада Європи, Європейський суд із прав людини. Скажи "бонжур" привітному продавцеві круасанів, скуштуй популярний бутерброд із сиром і листям салату та смачне ельзаське виноі, як кожен мешканець Страсбурґа, насолоджуйся життям на повну!Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

факультативно пропонуємо

Найсухіше місто Франції - Кольмар

Найсухіше місто Франції - Кольмар - зачарує тебе дивовижним поєднанням усіх стилів архітектури, досягнень хай-теку та безмежногожиттєлюбства місцевих жителів. Рядочки фахверкових середньовічних будинків, які видбиваються у водах чистеннних каналів, лабіринти вузьких вулиць, безліч квітів і ліхтарів, а ще традиції, легенди та невигадані історії щорокупритягують у найкрасивіше місто Франції мільйони туристів.Тут тебе радо зустрінуть, запросять на винний, джазовий чи кінофестиваль, смачно нагодують, пригостять унікальними ельзаськими винами,адже в такому красивому місті легко забути про щоденні клопоти, час і століття.Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Кораблик у Страсбурзі

Це захоплива мандрівка серед мальовничих панорам старого міста Гранд-Іль і унікальних мостів, занесених у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, які з'єднують острів із центром столиці Ельзасу. Незабутньою родзинкою прогулянки на кораблику стануть канали та фахверкові будиночки кварталу Петіт Франс, який відомий своєю автентичною архітектурою ХVI століття! Потіш себе незабутньою романтикою прогулянки на кораблику по водній гладі каналів Страсбурга та його величною архітектурою, яка непідвладна часу!Тривалість екскурсії– орієнтовно 45 хв.

Збір групи. Переїзд в готель на території Німеччини. Ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. 

Оглядова екскурсія в Мюнхені

Мюнхен - третє завеличиноюмісто Німеччини, центр колоритної землі Баварії. Він не втомлюється дивувати своїх гостей самобутністю, імперським розмахом, прекрасною архітектурою, чудовими парками. Незважаючи на те, що тут проживає більше 1,3 млн. людей, Мюнхен відносно невелике і компактне місто,дуже затишне, що не характерно для мільйонника, тому його часто називають "мільйонним селом". Струнка витончена ратуша, граціозна Фрауенкірхе, барвистий Віктуаліенмаркет, розкішні музеї Пінакотеки, інтерактивний музей у штаб-квартирі BMW - це далеконе повний список must see, адже "Мюнхен любить вас" - офіційний девіз чарівної столиці Баварії.Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Факультативно пропонуємо:

Трансфер до замку Нойшванштайн

Пропонуємо трансфер до казковогозамку Нойшванштайн."Лебединий замок", "замок божевільного короля", найкрасивіший замок Німеччини - церезиденціяостаннього володаря Баварії Людвіга II,побудований на знак пошани до композитора Ріхарда Вагнера, який тут жив на кошти короля і писав свою неповторну музику. Людвіг був відданим шанувальником Вагнера, ототожнюючи себе з одним з персонажів його опер - Лебединимлицарем. Величні Альпи, розкішні нескінченні пейзажі, неприступна скеля, синя гладь озера, підвісний міст Марієнбрюке над прірвою, легенди про Лоенгріна, Трістана та Ізольду, вишукана архітектура, тиша і спокій- це містика, яку ти відчуєш усіма фібрами душі і зрозумієш, чому саме сюди великий герцог Людвіг ІІ втікав у власний світ мрій і чомуУолтДісней саме цей замок зробивсимволом свого казкового світу!Тривалість екскурсії–орієнтовно 5 год.

Збір групи нічний переїзд у Львів

День 5

Прибуття у Львів орієнтовно 22:00

Зворотній зв'язок
Заповніть маленьку форму та наші менеджери перетелефонують вам найближчим часом!

To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org