Романтична дорога: Нюрнберг, Бамберг та Мюнхен!

Маршрут:

Львів
Ужгород
Нюрнберґ
Бамберґ
Вюрцбурґ
Мюнхен
Ужгород
Львів

Вартість туру:

Вартість туру 170 €
Аудіогід 6 €
Разом з доплатами 176 €
Доступні дати:
05.04.2023
26.04.2023
10.05.2023
31.05.2023
07.06.2023
28.06.2023
05.07.2023
26.07.2023
09.08.2023
23.08.2023
13.09.2023
Тривалість туру: 5 днів
Вартість: 170 €
Обов’язкові доплати:
Запрошуємо тебе в незабутню мандрівку центром старої Європи, в колоритну Баварію, повну романтики та архітектурних шедеврів: Нюрнберґ – неофіційну столицю Священної Римської імперії, чарівне місто з неймовірно красивою архітектурою фахверкових будинків, старовинними храмами, імператорським замком-фортецею, тихими каналами, мостами та смачним вином; Мюнхен пригостить смачним пивом та історичними легендами Фраункірхе, а найбільших романтиків запрошує Романтична дорога Баварії і її унікальна перлина – замок Нойшванштайн, замок вражень та чарів, яким надихнувся легендарний Волт Дісней для створення наших улюблених мультфільмів. Якщо бажаєте зануритись у романтичний вікенд Європою – вам сюди! { "@context": "https://schema.org", "@type": "VideoObject", "name": "Романтична дорога: Нюрнберг, Бамберг та Мюнхен!", "description": "Запрошуємо тебе в незабутню мандрівку центром старої Європи, в колоритну Баварію, повну романтики та архітектурних шедеврів: Нюрнберґ – неофіційну столицю Священної Римської імперії, чарівне місто з неймовірно красивою архітектурою фахверкових будинків, старовинними храмами, імператорським замком-фортецею, тихими каналами, мостами та смачним вином; Мюнхен пригостить смачним пивом та історичними легендами Фраункірхе, а найбільших романтиків запрошує Романтична дорога Баварії і її унікальна перлина – замок Нойшванштайн, замок вражень та чарів, яким надихнувся легендарний Волт Дісней для створення наших улюблених мультфільмів. Якщо бажаєте зануритись у романтичний вікенд Європою – вам сюди!", "thumbnailUrl": [ "https://tangotravel.com.ua/files/media-tourslider/Germany/Romantische Strasse/Romantische Strasse1.png" ], "uploadDate": "2023-01-18 12:04:40", "embedUrl": "https://www.youtube.com/watch?v=FOd-yRQtFo0&t=24s" }

Що входить в тур:

 • • проїзд автобусом єврокласу.
 • • проживання в готелі категорії 2-3 *
 • • харчування - сніданки в готелях
 • • екскурсії за програмою
 • • багаж - валіза та ручна поклажа
 • • супровід керівника групи
 • • страхування

Що НЕ входить в тур:

 • • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • • особисті витрати
 • • курортний збір в готелях - від 1 до 3 € оплата на місці
 • • оренда аудіогіда 6€ оплата з туром
 • • при груповому бронюванні: 3 вечері по туру
 • • при груповому бронюванні акція "9+1" - обов'язкова оплата екскурсії "Легенди Нюрнберга"

Важливо:

Туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку;

Програма:


День 1

06:30 - збір групи  м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал

07:00 - виїзд зі Львова. Перетин українcького кордону.

 

Нічний переїзд в Нюрнберг

 

День 2

Прибуття в Нюрнберг

Контрасти Нюрнберґа

Нюрнберґ - це неофіційна столиця Священної Римської імперії, у якій переховували символи влади - корону, скіпетр та державу, це резиденція впливових баварських кюрфюстів, це всесвітньо відоме місце проведення справедливого трибуналу після руйнівної ІІ Світової війни, а сьогодні - чарівне місто з неймовірно красивою архітектурою фахверкових будинків, старовинними храмами, імператорським замком-фортецею, мостами через мальовничі канали і оборонноюстіною, яка, немов прикордонник, показує, де закінчилося «вчора» і почалося «сьогодні». Нюрнберґ -мала батьківщина геніальнихДюрера, Шпенґлера і Гегеля, маленького олов'яного солдатика і добродушного лускунчика. Тут на кожному кроці тебе чекаютьживаісторія та захоплива пригода...

Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Факультативно Пропонуючи:

Легенди Нюрнберґа

Нюрнберґ — місто із майже 1000-річною історією, у якій безліч таємниць, напівправдивих переказів, загадкових історій, схожих на легенди. Ми побуваємо в цікавих куточках старого міста: відвідаємо дворик ремісників, пройдемося біля будинку і містка ката, де в Середньовіччі люди дивилися на публічні страти, погуляємо мальовничими вуличками, а біля фонтану "Подружня карусель" загадаємо бажання, яке обов'язково здійсниться.Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Оглядова екскурсія в Бамберзі

Бамберґ – тисячолітнє місто на семи пагорбах, серце католицької Баварії, місто – музей просто неба, народжене, мабуть, в сорочці, яке від авіабомб ІІ Світової війни врятувала свята покровителька Кунігунда, накривши своїм плащем із густого туману. Тому сьогодні сотні тисяч туристів приїжджають у Бамберґ милуватися «німецьким Римом» і «баварською Венецією»: живе збережене середньовічне місто із 2400 занесеними до Списку ЮНЕСКО будівлями, барокова Стара ратуша, вишукані бюрґерські палаци й симпатичні дерев’яні фахверкові будиночки, вузенькі бруковані вулички і заквітчані вікна, дзвони храмових веж і дзенькіт пивних бокалів… Відкрий для себе Бамберґ – місто німецької мрії, що не залишить нікого байдужим!

Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля

День 3

Сніданок. Вільний день

факультативно пропонуємо

Романтична дорога

Романтична дорога Баварії - Romantische Strasse-це справжній"генератор" незабутніх емоцій, це найпопулярніший у Німеччині маршрут закоханих у шарм середньовічнихзамків, старовиннихмістечок - немов музеїв просто неба чи декорацій до історичних фільмів, розкішнихвиноградників та сріблястих Альп. Ця дорога веде сучасних романтиків на проміжку 413км через мальовничіпейзажі долини річки Майн, франконський винний регіон і величні альпійські вершини, які тягнуться аж до фотогенічних замків Людвіга Баварського. Місце, занурене в романтику, чекає на тебе!

Ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мюнхен

Оглядова екскурсія в Мюнхені

Мюнхен - третє завеличиноюмісто Німеччини, центр колоритної землі Баварії. Він не втомлюється дивувати своїх гостей самобутністю, імперським розмахом, прекрасною архітектурою, чудовими парками. Незважаючи на те, що тут проживає більше 1,3 млн. людей, Мюнхен відносно невелике і компактне місто,дуже затишне, що не характерно для мільйонника, тому його часто називають "мільйонним селом". Струнка витончена ратуша, граціозна Фрауенкірхе, барвистий Віктуаліенмаркет, розкішні музеї Пінакотеки, інтерактивний музей у штаб-квартирі BMW - це далеконе повний список must see, адже "Мюнхен любить вас" - офіційний девіз чарівної столиці Баварії.Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Факультативно пропонуємо:

Трансфер до замку Нойшванштайн

Пропонуємо трансфер до казковогозамку Нойшванштайн."Лебединий замок", "замок божевільного короля", найкрасивіший замок Німеччини - церезиденціяостаннього володаря Баварії Людвіга II,побудований на знак пошани до композитора Ріхарда Вагнера, який тут жив на кошти короля і писав свою неповторну музику. Людвіг був відданим шанувальником Вагнера, ототожнюючи себе з одним з персонажів його опер - Лебединимлицарем. Величні Альпи, розкішні нескінченні пейзажі, неприступна скеля, синя гладь озера, підвісний міст Марієнбрюке над прірвою, легенди про Лоенгріна, Трістана та Ізольду, вишукана архітектура, тиша і спокій- це містика, яку ти відчуєш усіма фібрами душі і зрозумієш, чому саме сюди великий герцог Людвіг ІІ втікав у власний світ мрій і чомуУолтДісней саме цей замок зробивсимволом свого казкового світу!Тривалість екскурсії–орієнтовно 5 год.

Мюнхен королівський

Запрошуємо тебе оглянути справжні перлини королівського Мюнхена, зібрані в одній екскурсії. Тут ти почуєш містичні історії та легенди династії Віттельсбахів – незмінних правителів Баварії, оглянеш їхню вишукану резиденцію, Максиміліанеум – будівлю парламенту Баварії, Кьоніґсплатц – квартал музеїв та галерей, Стару та Нову пінакотеки, де містяться унікальні колекції живопису від Середньовіччя до сучасності, а прогулянка над берегом річки Ізар допоможе відчути колоритну атмосферу столиці Баварії. Мюнхен королівський ідеально підійде для справжніх поціновувачів мистецтва, історії, культури, традицій та німецьких рецептів успіху.Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Збір групи нічний переїзд у Львів

День 5

Прибуття у Львів орієнтовно 22:00

Зворотній зв'язок
Заповніть маленьку форму та наші менеджери перетелефонують вам найближчим часом!

To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org