Поїхали! Амстердам + Брюссель

Маршрут:

Львів
Ужгород
Нюрнберґ
Амстердам
Брюссель
Брюґґе
Ґент
Мюнхен
Ужгород
Львів

Вартість туру:

Вартість туру 383 €
Аудіогід 10 €
Разом з доплатами 393 €
Діти до 12р. 370 €
Аудіогід 10 €
Разом з доплатами 380 €
Доступні дати:
03.01.2023
Тривалість туру: 7 днів
Вартість: 383 €
Обов’язкові доплати:
Тебе чекає тиждень незабутньої мандрівки до спокусливо чарівних міст Старої Європи, від краси яких перехоплює подих! Резиденція німецьких королів Нюрнберг і його дивовижні легенди, побратим Венеції та Риму – середньовічний Бамберг, а ще королівський Мюнхен і, немовби зі сторінок казки про зачаровану принцесу, замок Нойшванштайн. Вільнодумний і від того такий яскравий Амстердам з його корабликами на каналах і кварталом червоних ліхтарів, мальовничі й затишні містечка Заансе Сханс і Волендам, батьківщина вишуканої порцеляни Делфт і ділова розкішна Гаага. Столиця Європи і фабрика найсмачніших вафель – Брюссель, загадкові й фотогенічні Брюґґе та Ґент. Поїхали?

Що входить в тур:

 • • проїзд автобусом єврокласу.
 • • проживання в готелі категорії 2-3 *
 • • харчування - сніданки в готелях
 • • екскурсії за програмою
 • • багаж - валіза та ручна поклажа
 • • супровід керівника групи
 • • страхування

Що НЕ входить в тур:

 • • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • • особисті витрати
 • • курортний збір в готелях - від 1 до 3 € оплата на місці
 • • оренда аудіогіда 10€ оплата з туром
 • • при груповому бронюванні туру - 5 вечер по туру

Важливо:

Туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку;

Програма:


День 1

06:30 - збір групи  м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал

07:00 - виїзд зі Львова. Перетин українcько-угорського кордону.

 

Нічний переїзд в Нюрнберг

 

День 2

Прибуття в Нюрнберг

Контрасти Нюрнберґа

Нюрнберґ - це неофіційна столиця Священної Римської імперії, у якій переховували символи влади - корону, скіпетр та державу, це резиденція впливових баварських кюрфюстів, це всесвітньо відоме місце проведення справедливого трибуналу після руйнівної ІІ Світової війни, а сьогодні - чарівне місто з неймовірно красивою архітектурою фахверкових будинків, старовинними храмами, імператорським замком-фортецею, мостами через мальовничі канали і оборонноюстіною, яка, немов прикордонник, показує, де закінчилося «вчора» і почалося «сьогодні». Нюрнберґ -мала батьківщина геніальнихДюрера, Шпенґлера і Гегеля, маленького олов'яного солдатика і добродушного лускунчика. Тут на кожному кроці тебе чекаютьживаісторія та захоплива пригода...

Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Факультативно пропонуємо:

Легенди Нюрнберґа

Нюрнберґ — місто із майже 1000-річною історією, у якій безліч таємниць, напівправдивих переказів, загадкових історій, схожих на легенди. Ми побуваємо в цікавих куточках старого міста: відвідаємо дворик ремісників, пройдемося біля будинку і містка ката, де в Середньовіччі люди дивилися на публічні страти, погуляємо мальовничими вуличками, а біля фонтану "Подружня карусель" загадаємо бажання, яке обов'язково здійсниться.Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Оглядова екскурсія в Бамберзі

Бамберґ – тисячолітнє місто на семи пагорбах, серце католицької Баварії, місто – музей просто неба, народжене, мабуть, в сорочці, яке від авіабомб ІІ Світової війни врятувала свята покровителька Кунігунда, накривши своїм плащем із густого туману. Тому сьогодні сотні тисяч туристів приїжджають у Бамберґ милуватися «німецьким Римом» і «баварською Венецією»: живе збережене середньовічне місто із 2400 занесеними до Списку ЮНЕСКО будівлями, барокова Стара ратуша, вишукані бюрґерські палаци й симпатичні дерев’яні фахверкові будиночки, вузенькі бруковані вулички і заквітчані вікна, дзвони храмових веж і дзенькіт пивних бокалів… Відкрий для себе Бамберґ – місто німецької мрії, що не залишить нікого байдужим!

Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Збір групи. Переїзд в транзитний готель. Ночівля

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Амстердам.

Прибуття в Амстердам. 

Оглядова екскурсія в Амстердамі

Прибуття в місто каналів та вітряків — Амстердам—яскраве тазатишне, з будиночками здебільшого кольору какао з молоком, із вікнами без штор, з різнокольоровими віконницями, без під'їздів, з неширокими вхідними дверима на фасадах, схожими на міжкімнатні. Від цього центр Амстердама здається однією великою квартироюз вузенькими тротуарами і широкими велосипедними доріжками, з незліченними набережними, з величезною кількістю квітів, з нереально смачним оселедцем, який їдять без хліба, взявши рукою за хвіст, з найкращою колекцією Ван Гога, Рембранта, Ван Дейка. Амстердамвідкритийдо нерозсудливості, до епатажу — від одного цього слова віє прохолодою, запахом тюльпанів і масляних фарб. Це містовільної любові та інших задоволень для тіла йдуші. Під час екскурсії запрошуємо в дивовижний світ кольорів і витонченої краси—на фабрику діамантів, дена тебе чекає захопливаекскурсія та можливість потішити себе або свою чарівну половинку вишуканими прикрасами з Амстердаму!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Трансфер у Заансе Сханс і Волендам

Для тих, хтохоче побачити, де Голландія найпрекрасніша, пропонуємо відкритидля себе Заансе Сханс іВолендам. Заансе Сханс - це містечко, де компактно зібране все,чим славиться ця невелика за нашими мірками країна: тут можна ознайомитися з різними типами славнозвісних голландських вітряків, їх устроєм і організацією технологічного процесу, які простонебапрацюють досі, розмелюючи зерно і збиваючи масло;тут ти знайдеш місцеву сироварню тапекарню з сільським хлібом, відвідаєш майстерню з виготовленнякломпів - національного голландського взуття з дерева. А рибальське містечко Волендам запам'ятається тобі величезною кількістю корабликів, яхт, човнів... Тут місцеві жителі гуляють унаціональному вбрані та не відпустять тебе без фото на пам'ять.Ізвичайно ж, саме тут будеможливість скуштувати надзвичайно смачні морепродукти, якими славиться Голландія.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 4 год.

Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля. 

 

 

День 4

Сніданок. Вільний день.

Факультативно пропонуємо: 

Фарфоровий Делфт і красуня Гаага

Невеликі за площею Нідерланди можуть похвалитися численними містами, де хочеться довго гуляти, роздивлятися кожен куточок, досліджувати історію і сьогоднішнє життя мешканців і обов’язково спробувати місто на смак! Саме такимє мальовничий Делфт із його середньовічними вуличками, королівською Новою церквою, ратушною площею, фабрикою «Royal Delft», де з 1653 року виготовляють знамениту синьо-білу делфтську кераміку.Не схожа на жодне інше голландське місто Гаага своєю діловою атмосферою білих комірців – дипломатів і юристів, контрастом Середньовіччя і хай-теку на центральній площі Плейн, розкішшю резиденції королів, Парламенту і прем’єр-міністра Бінненгоф, а влітку – найпопулярнішим пляжем всього Бенілюксу Схевенінґен захоплює і дарує найщасливіші моменти відпочинку!

Прогулянка на кораблику в Амстердамі

Пропонуємопрогулянкуна кораблику вАмстердамі. Що б там не казали, але на Амстердам треба дивитися з води. Можна довго гуляти містом, відвідувати музеї чисидіти в кофешопах, але якщо ти не прогуляєшсяхоча б раз на кораблику по каналах Амстердама, то повного відчуття містане вийде, недарма ж його прозвали "Північною Венецією"! Щороку мільйони туристів крізьпанорамні вікна та через прозорий дах кораблика розглядають фасади чепурних будинків купців і ремісників, пришвартовані до берегів човни, плавучі будинки, різної форми і конструкції мости й мостики, яких тут налічують 1500, а також насолоджуються мереживом зі 165амстердамських каналів, які2010 рокувключені досписку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і разом із млинами, дерев'яними черевиками ітюльпанами євізиткою чарівного Амстердама.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 45 хв.

Ночівля. 

День 5

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд  в Брюссель. Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

Оглядова екскурсія в Брюсселі

Переїзд в місто естетів, романтиків та гурманів -Брюссель- "селище на болоті", що стало "столицею Європи", адже саме тутрозміщуються штаб-квартири ЄС іНАТО.Це місто з цікавою, а іноді йдраматичною історієюможе похвалитися прекрасною архітектурою,багатством музейних експозицій, оригінальних скульптур та пам'ятників, як веселакомпаніяДон Кіхота і Санчо Панси. Тут ти зможешвідчути красу мистецтва, побачитибезліч барокових будівель на Гран-Плас, усміхнешсязнаменитій ексцентричній статуї-фонтану «Хлопчик, який пісяє», і дізнаєшся, щохлопчикові, аби«не нудьгував», кілька разів на рік змінюють одяг. Так,це колоритний Брюссель!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1, 5 год.

Екскурсія в місто Брюґґе

Справжній куточок середньовічної Європи, бельгійське місто Брюґґев найкращому сенсі схожена декорації до чарівної казки: різнобарвні фасади затишних будиночків, загострені шпилі дзвінниць, готичні вежі тахрами, незліченні канали, в яких спокійно плавають лебеді, старовинні мости- містечко, що якимось дивом пережиловсі жахи світових воєн, анітрохи не втратилосвоєї колишньої чарівності. Епоха пізнього європейського Середньовіччя застигла тут у величних мостах, яких у цьому місті з одніменною назвою аж 54, у фігурках людей та казкових персонажів, які місцеві жителі виставляють на вікнах верхніх поверхів, у солодкому димку із місцевих пивоварень, бо Брюґґе - це місто найсмачнішого у світі пива. Місто романтики, естетикиі рай для гурмана - найкрасивіше місто Бельгії запрошує тебе в гості!Тривалість екскурсії– орієнтовно 3год.

та 

Таємниці казкового Ґента

Ґент – найтаємничіше місто Бельгії і, мабуть, усієї Європи. Перлина Фландрії, яка поєднала воду, землю таархітектуру в казковий і затишний життєвий простір. Тут смачно, весело і завжди святково: заквітчані середньовічні та ренесансні будинки гільдій над каналами, простора площа Фрайдахмаркт, 800-річний масивний замок Гравенстеен, стрункий готичний храм Святого Миколая і знаменита дзвінниця Белфорт. Тут відчуваєш себе героєм казки, з яким на наступній сторінці обов’язково трапиться диво.Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Збір групи. Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мюнхен

Оглядова екскурсія в Мюнхені

Мюнхен - третє завеличиноюмісто Німеччини, центр колоритної землі Баварії. Він не втомлюється дивувати своїх гостей самобутністю, імперським розмахом, прекрасною архітектурою, чудовими парками. Незважаючи на те, що тут проживає більше 1,3 млн. людей, Мюнхен відносно невелике і компактне місто,дуже затишне, що не характерно для мільйонника, тому його часто називають "мільйонним селом". Струнка витончена ратуша, граціозна Фрауенкірхе, барвистий Віктуаліенмаркет, розкішні музеї Пінакотеки, інтерактивний музей у штаб-квартирі BMW - це далеконе повний список must see, адже "Мюнхен любить вас" - офіційний девіз чарівної столиці Баварії.Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Факультативно пропонуємо:

Трансфер до замку Нойшванштайн

Пропонуємо трансфер до казковогозамку Нойшванштайн."Лебединий замок", "замок божевільного короля", найкрасивіший замок Німеччини - церезиденціяостаннього володаря Баварії Людвіга II,побудований на знак пошани до композитора Ріхарда Вагнера, який тут жив на кошти короля і писав свою неповторну музику. Людвіг був відданим шанувальником Вагнера, ототожнюючи себе з одним з персонажів його опер - Лебединимлицарем. Величні Альпи, розкішні нескінченні пейзажі, неприступна скеля, синя гладь озера, підвісний міст Марієнбрюке над прірвою, легенди про Лоенгріна, Трістана та Ізольду, вишукана архітектура, тиша і спокій- це містика, яку ти відчуєш усіма фібрами душі і зрозумієш, чому саме сюди великий герцог Людвіг ІІ втікав у власний світ мрій і чомуУолтДісней саме цей замок зробивсимволом свого казкового світу!Тривалість екскурсії–орієнтовно 5 год.

Мюнхен королівський

Запрошуємо тебе оглянути справжні перлини королівського Мюнхена, зібрані в одній екскурсії. Тут ти почуєш містичні історії та легенди династії Віттельсбахів – незмінних правителів Баварії, оглянеш їхню вишукану резиденцію, Максиміліанеум – будівлю парламенту Баварії, Кьоніґсплатц – квартал музеїв та галерей, Стару та Нову пінакотеки, де містяться унікальні колекції живопису від Середньовіччя до сучасності, а прогулянка над берегом річки Ізар допоможе відчути колоритну атмосферу столиці Баварії. Мюнхен королівський ідеально підійде для справжніх поціновувачів мистецтва, історії, культури, традицій та німецьких рецептів успіху.Тривалість екскурсії– орієнтовно1,5 год.

Збір групи нічний переїзд у Львів

День 7

Прибуття у Львів орієнтовно 22:00

Зворотній зв'язок
Заповніть маленьку форму та наші менеджери перетелефонують вам найближчим часом!

To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org