Магія Балтійського моря. Круїз Таллінн-Стокгольм

Маршрут:

Львів
Таллін
Стокгольм
Рига
Юрмала
Львів

Вартість туру:

Вартість туру 218 €
Аудіогід 8 €
Разом з доплатами 226 €
Доступні дати:
29.04.2023
17.05.2023
06.06.2023
20.06.2023
26.07.2023
01.08.2023
29.08.2023
Тривалість туру: 5 днів
Вартість: 218 €
Обов’язкові доплати:
Запрошуємо в незабутню мандрівку суходолом і морем, далеко на північ, аж у краї загадкових вікінгів. Тебе чекає місто чорних котиків на вежах, таємних знаків і символів, захопливих легенд і смачної кухні - Рига, безмежне узбережжя з м'яким дрібненьким піском і затишні дерев'яні вілли - Юрмала, місто стримане і комфортне, з королівським шиком та свободолюбним морським характером - Стокгольм. Тут магія у дивному поєднанні середньовіччя і хай-теку, нордичного спокою і емоційної гостинності, у частій зміні погоди по кілька разів на день - Балтія створена, щоб нею захоплюватися і неодноразово повертатися!

Що входить в тур:

 • • проїзд автобусом єврокласу 
 • • проживання в готелях 2-3*
 • • сніданки в готелях
 • • проїзд на паромі Таллінн-Стокгольм-Таллінн в 4-місній каюті категорії Е без вікна; душ та туалет в каюті.
 • • екскурсія по програмі
 • • багаж - валіза та ручна поклажа
 • • супровід керівника групи
 • • страхування

Що НЕ входить в тур:

 • • факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • • особисті витрати
 • • курортний збір в готелях від 1€ до 3€/ніч оплата на місці;
 • • оренда аудіогіда 8€ оплата з туром
 • • при груповому бронюванні акція "9+1" - обов'язкова оплата екскурсії в Юрмалу

Важливо:

При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти 

Програма:


День 1

06:00 збір групи на автостоянці пл.Двірцева, поряд Залізничного вокзалу м.Львів. 

06:30 Виїзд зі Львова.

Переїзд в готель на території Латвії.

Прибуття в готель, поселення. Ночівля.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Ригу.

Оглядова екскурсія у Ризі

Запрошуємо на пішохіднуекскурсіюСтароюРигою- класичнимєвропейськиммістом, однакце одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому немає місця для нудьги.Перед нами - чудовийцентрпочатку двадцятого сторіччяі, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом: старовинні будиночки, шпилі церковних веж, кам'яні маски, півні та котики, які пильним оком озирають місто, стара бруківка, на якій залишився слід століть, вузьківулички середньовічного ганзейського міста... Архітектура Риги просто вражає, а фотографії нагадують листівки чи кадри із фільму-казки. Тут побачишдивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.

Переїзд в Таллінн.

Факультативно пропонуємо:

Екскурсія в Таллінні Vanna Tallinn

Екскурсія в Таллінн - "Vanna Tallinn". Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн:вулиці Пікк Ялг таЛюхіке Ялг, де кожна будівля має свою історію, а ще величні масивні вежі середньовічних фортифікацій, гордий прапор держави на замку Тоомпеа - парламенті Естонії.Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні, адже Таллінн - це і перша у світі традиційна різдвяна міська ялинка з 1441 року, і батьківщина всім відомого Skype!Дивовижно, як похмурі будинки XIV-XVII століть можуть стояти поряд із сучасною інфраструктурою європейського рівня. Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посеред вуличок Старого міста і знайти свій Vanna Tallinn.

Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

18:00 - Відправлення з Таллінну до Стокгольму на паромі.

По дорозі до Стокгольму - дискотека, караоке, розважальні ігри.

Ніч на паромі.

День 3

Сніданок на паромі (оплачується додатково).

10:15 - прибуття до Стокгольму.

Стокгольм - місто мостів

Оглядова автобусна екскурсія "Стокгольм - місто мостів" - цесвоєрідний коктейль розкоші, стилюі творчості, гармонія фарб та органічність природи, батьківщина Карлсона, Пеппі Догапанчохи, кумедних мумі-тролів...Цей райський куточок називають «Північною Венецією», хоча шведи іменують свою столицю "красунею на воді", адже таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, Стокгольм заворожує навіть досвідчених мандрівників. На вулицях міста завжди надзвичайна чистота, а прекрасні алеї і парки змушують туристів завмирати в захопленні - настільки вони доглянуті тавпорядковані. Тобі надовго запам'ятається найбільший у світі Королівський палац на 608 покоїв, струнка Стокгольмська ратуша, панорама з оглядового майданчика на острови та яхти,розкішні вілли послів і дипломатів,вишукана північна архітектура і відблиски у воді цього надзвичайно колоритного міста.Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Рекомендуємо:

Музей Васа

Пропонуємо відвідати музей корабля "Васа"-музей одного ексєдиногоу світі збереженогодо наших днів корабля зXVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель "Васа" був створений прекрасним і пафосним, збудований із тисячі дубів, із величезною кількістю декору, зброї і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у серпні 1628 року, щойно вирушивши у своєпершеплавання. Після декількох років підготовчих робіт корабель був піднятий з морського дна у 1961 р. Корабель демонструють успеціально збудованому навколо нього музеї, де також представлено дев'ять тематичних виставок, магазин із багатим вибором сувенірів тависококласний ресторан. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, ти матимеш змогу детально роздивитисякорабель із семи палуб-поверхів музею. У вітринах - справжні речі ХVII століття: взуття, одяг, посуд, бочки для зберігання провіанту (вони підвішувалися до стелі для захисту від щурів), котел, уякому готували їжу на 500 осіб, медичне приладдя лікаря-цирульника, схожу насучасні нарди гру, перші сигари та єдинузолотуріч, виявлену​​на кораблі, - перстень, та ще кілька монет в кишені одного з загиблих. Врятовани світ морської романтики чекає на тебе!Тривалість екскурсії– орієнтовно 1год.

Серце Стокгольма - Гамла Стан

Запрошуємо на пішохідну екскурсію у найстарішу частину Стокгольма, його серце-Гамла Стан. На перший погляд - це типове старе місто:вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в готичному стилі, старовинні шпилясті храми... "Все,як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм лише на фотографіях. Проте це місто варто відчути, тут потрібно прогулятися, і не самостійно, а з гідом, який розкриє секрети старих будинків, підкаже, куди повернутися, щоб побачити найгарніші панорами,розповістьцікаві факти про шведських королів,Альфреда Нобеля та про палац, у якому вручають всесвітньо відому Нобелівську преміюі, звичайно ж, заведе в найцікавіші місця найстарішого району Стокгольма. Дивовижний Гамла Стан - це місце, яке побачиш, і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.Тривалість екскурсії– орієнтовно 1год.

17:00 - Відправлення зі Стокгольму у Таллінн.

Ніч на паромі.

День 4

Сніданок на паромі (оплачується додатково).

10:45 прибуття в Таллінн. Переїзд в транзитний готель.

Факультативно пропонуємо:

Екскурсія в Юрмалу 18€/13€ Екскурсія в Юрмалу Запрошуємо на екскурсію в Юрмалу  - латвійське місто-курорт, де, незважаючи на пору року, приємно прогулятися вздовж моря, відчути, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих думок. Юрмала - справжня "перлина" Латвії і найбільший курорт Балтики, розташований на березі Ризької затоки всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шепіт моря заспокоює і пестить... Додай до цього унікальні джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев'яну архітектуру - чудові вілли і барвисті квітники, і ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того, Юрмала - центр гумору і музики, місто святкувань та фестивалів, яке гостинно приймає кожного мандрівника! Тривалість екскурсії – орієнтовно 2,5 год.

Ансамбль Рундальського палацу

Старі дзеркала, химерна ліпнина, розкішні меблі, вази і скульптури, портрети відомих людей − без машини часу перенесуть тебе в елегантну епоху інтриг XVIII століття. В Рундальському палаці можна гуляти годинами із роззявленим ротом і захоплено розглядати кожен із 138 покоїв. Мисливська кімната має велику колекцію зброї, у блакитній експонують фламандські натюрморти. У Золотій та Білій бальній залах, які з'єднані Великою галереєю, красуються так звані «порцелянові кімнати» − символ статусності їхніх власників. Загалом архітектурний комплекс розкинувся аж на 85 гектарів: бароковий і мисливський сади, озеро, канали і дивовижний розарій, де квітнуть до перших заморозків 2,5 тис. сортів троянд iз 17 країн світу!

Прибуття в готель, поселення. Ночівля.

День 5

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд у Львів. Факультативно пропонуємо:

Люблін - місто натхнення 13€/8€ Люблін - місто натхнення Відвідай Люблін – столицю східної Польщі, місто із 700-літньою історією, багатою на події, що змінили Польщу і Європу. Люблін сьогодні є найбільшим містом на правому березі Вісли, що швидкими темпами розвивається як культурний інвестиційний, академічний центр. Історична спадщина Любліна, насичена ягеллонською традицією, переплетення народів, культур і релігій створили чарівну атмосферу, яку можна відчути й пережити: оглянь Старе місто, пройди під Краківською брамою, помилуйся замком, собором, базилікою, донжоном і вежами, які до сьогодні бережуть столітні таємниці чарівного Любліна. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Прибуття у Львів близько 23:50

Зворотній зв'язок
Заповніть маленьку форму та наші менеджери перетелефонують вам найближчим часом!

To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org