L'amour en trois: ти, я і Париж!

Маршрут:

Львів
Вроцлав
Берлін
Париж
Disneyland
Прага
Краків
Львів

Вартість туру:

Вартість туру 225 €
Аудіогід 10 €
Депозит на екскурсії 38 €
Разом з доплатами 273 €
Вартість туру для дітей до 12 років 215 €
Аудіогід 10 €
Депозит на екскурсії 38 €
Разом з доплатами 263 €
Доступні дати:
28.03.2023
11.04.2023
25.04.2023
09.05.2023
23.05.2023
06.06.2023
04.07.2023
18.07.2023
01.08.2023
15.08.2023
22.08.2023
20.06.2023
26.09.2023
Тривалість туру: 6 днів
Вартість: 225 €
Обов’язкові доплати:
Розпочни подорож мрії з аперитиву - перлини Західної Польщі - чарівного вечірнього Вроцлава. Далі тебе чекає просторий і свободолюбний Берлін з його трагічною і величною історією, безціними музейними колекціями, найсмачнішим у світі пивом, вишуканою архітектурою і затишними парками. Розкішний акцент туру - два дні на Париж - місто закоханих романтиків, невиправних мрійників, поціновувачів французького мистецтва, моди і кухні. А на десерт - Прага...

Що входить в тур:

 • • проїзд автобусом єврокласу.
 • • проживання в готелі категорії 2-3 *
 • • харчування - сніданки в готелях
 • • екскурсії за програмою
 • • багаж - валіза та ручна поклажа
 • • супровід керівника групи
 • • страхування

Що НЕ входить в тур:

 • • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • • особисті витрати
 • • курортний збір в готелях - від 1 до 3 € оплата на місці
 • • оренда аудіогіда 10€ оплата з туром
 • • при груповому бронюванні - 5 вечерь по туру
 • • при груповому бронюванні акція "9+1" - обов'язкова оплата екскурсії "Магія Парижа"

Важливо:

Туристи, що подорожують самостійно можуть бути розміщені у тримісних номерах, на додатковому ліжку;

Програма:


День 1

08:00 збір групи  м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал

08:30 виїзд зі Львова. Перетин українcько-польського кордону.

Підсадка в Кракові та Вроцлаві.

 

По дорозі в готель пропонуємо 

Оглядова екскурсія у Вроцлаві

По дорозі в готель пропонуємо оглядову екскурсію уВроцлаві - місті під черепичними дахами, якепомережанесотнею мостиків тамостів над річкою Одрою і хизується своїми мальовничими панорами, які не поступаються жодному європейському місту.Вроцлав має все:чудовий вигляд, багату культуру та витончений смак, невтомних карликових покровителів - гномиків-красналів, які під ліхталями, на перилахчи просто під будинками тішать око здивованих туристів. Збудований у центріЄвропи,наділений чарівністю імперії Габсбургів ігордістю Пруссів розкішний Вроцлав - цебогемнарапсодія, за яку кожен князь, імператор чиканцлер готовий був вести війнучи навіть дві. Вроцлав щиро запрошує тебе вгості, а кумедні гномики з нетерпінням чекають на селфі з тобою!

Туристам, які не бажають відвідати екскурсію, пропонуємо трансфер до центральної частини міста (5€), для решти туристів - вільний час уторговому центрі на околиці Вроцлава.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1 год.

Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію, пропонуємо трансфер до центральної частини міста (10€). Для решти туристів - вільний час у торговому центрі.

Поселення в готель. Ночівля.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Берлін. 

Оглядова екскурсія в Берліні

Переїзд у Берлін - місто з незвичайною історичною долею, яке за час свого існування пережилобагато злетів і падінь. Саме тут ти побачиш всесвітньо відомий Рейстаг, де неодноразово вершилася доля Європи в буремному ХХ столітті, Бранденбурзькі ворота і Паризьку площу, "Єлисейські поля" Берліна - Курфюрстендамм, церкву кайзера Вільгельма, найкрасивішу площу німецької столиціЖандарменмаркт,проспект в обрамленні сотень лип Унтер-дер-Лінден та просторуФрідріхштрассе, прогуляєшся над річкою Шпрее до Музейногоострова- одного із найдорожчих і найцінніших у світі...І це ще не все, що чекає на тебе у колоритному іяскравому Берліні.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

У вільний час факультативно пропонуємо:

Чарівний Берлін

Запрошуємо наескурсію“Чарівний Берлін”, маршрут якоїпролягає повз Брандербурзькі ворота і пам’ятник Голокосту доПотсдамер Платц-площі, якає втіленням сучасного, вільного і колоритного Берліну.Саме тут ти побачиш унікальне поєднання історії,мистецтва, розваг, крамницьі кафе з кулінарнимишедеврами, які демонструють стиль нової столиці. У тебе буде можливість побувати на Бульварі зірок, побачити театр — місце проведення знаменитого кінофестивалю "Берлінале", на який з'їжджаються з усього світу актори та шанувальники кіно. Зробити фото біля фрагментів Берлінської стіни, почути дивовижні історії любові та порятунку- обов'язковий фінал цієї екскурсії.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Автобусна екскурсія в Берліні

Під час автобусної екскурсії в Берліні з цікавимирозповідямиекскурсовода комфортно розглядати будівлі, розташовані по всьому місту далеко одна від одної. Ти почуєш багато цікавих фактів і побачиш Музейний острів, всесвітньо відому лікарню"Шаріте", будинок Рейхстагу, "Вагітнуустрицю" - Будинок культурсвіту, набережну річкиШпрее з будинками німецьких парламентарів,Шарлоттенбурзький палац тапрезидентський палац Бельвю, колонуперемоги,новий Центральний вокзал - найбільший уЄвропі, клондайк промтоварів періоду радянського правління -універмаг "КаДеВе", пам'ятник "вареним макаронам", стінуграфіті з "Поцілунком вождів"... і переконаєшся, що Берлін - це сучасне місто молодих, вільнодумнихі креативних, місто зелене, чудернацьке, непередбачуване...і щасливе!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 2 год.

Нічний переїзд у Париж. 

День 3

Вітаюмо Вас у Франції 

Оглядова екскурсія в Парижі

Побувати в Парижі -мрія багатьох. Як сказав Карл V,“Париж - це не місто, це цілий світ!" Мабуть, жодна столицяне володіє настільки непереборною привабливістю, як французька. Кожен із нас прагнув хоча б раз у житті побувати тут, побачити на власні очі Ейфелеву вежу та Марсове поле, Лувр і сади Тюїльрі, Тріумфальну арку та Єлисейські поля, пройтися по бульвару Сен-Жермен, посидіти в знаменитих на весь світ ресторанах чи кафе із зірками Мішлен, смакуючи фрикасе, буябес, фуа-гра, круасанами, шарлотками, мафінами... Тутвулиці дихають історією, пам'ятники і музеї відомі у всьому світі, а кожна площа вПарижі - театр життя.Автобусно-пішохіднаекскурсія.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5год.

Рух по місту на громадському транспорті за власний кошт

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії:

Хмарочос Монпарнас

Пропонуємо відвідатихмарочос Монпарнас, який, як і Ейфелеву вежу, досі завзято критикують парижани і вважають одним із найпотворніших будинків світу, проте вінтеж став одним із невід'ємних символів французької столиці. Збудований на місці старого вокзалу Монпарнас тримається на величезних бетонних палях, а під ним перетинається кілька ліній метро.Швидкісний ліфт за 38 секунд підніме тебена 56-й поверх, на закритий оглядовий майданчик, де відкривається з усіх боків фантастична панорама Парижа: як на долоні Ейфелева вежа, річка Сена поясом обперізує Париж, а на Монмартрі шляхетно біліється Сакр-Кер...У ясну погоду видимість звідси - до 40 км, ти побачиш не лише місто, а і його найближчі околиці (наприклад, аеропорт Орлі). На відміну від оглядового майданчика Ейфелевої вежі, тут немає черги і більше вільного місця, можна зробити фотографії, а потім піднятися вже пішки на 59-й поверх, 210 метрів над землею, на відкритий вертолітний майданчик - дух захоплює!

Прогулянку на кораблику по Сені

Прогулянку на кораблику по Сені, яка усім, хто істинно закоханий в Париж,ідеально розкриє всю чарівність панорами міста. Сьогодні її називають 21 округом Парижа, адже тут щодня і щоночі вирує життя: один за одним курсують бато, водні автобуси, яхти та кораблики, відбуваються театралізовані покази, вечірки, фестивалі та світські тусовки.Пропливаючи від підніжжя Ейфелевоївежі- символуфранцузької столиці, під грандіозними спорудами паризьких мостів, повз остів Сіте злегендарнимСобором Паризької Богоматері та Палацом правосуддя, ти по справжньому відчуєш Париж...

Тривалість екскурсії–орієнтовно40 хв.

Збір групи. Поселення в готель. Ночівля

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Рух по місту на громадському транспорті за власний кошт.

Факультативно пропонуємо :

Disneyland

Запрошуємо в Disneyland - чарівний світ безтурботного дитинства,без вікових обмежень. Disneyland - це не просто парк розваг на 2 тисячі гектарів, а цілихп'ять казкових держав: «Головна вулиця США», «Країна фантазій», «Країна пригод», «Дикий Захід», «Країна відкриттів». Переступивши поріг, ти неначе потрапляєш у паралельну реальність,повнурозваг та веселощів. До твоїх послуг магазини і ресторани, ретро-автомобілі,безліч казковихгероїв Уолта Діснея, з якими можна сфотографуватисяпід відому музику з мультфільмів, вечірнє лазерне шоу та салют - всюди панує атмосфера свята. Щоб вивчити Disneyland, не вистачить і двох днів, тому краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати. Мерщій в Disneyland!

Тривалість екскурсії–орієнтовно до 19.00 год.

Лувр

Один з найбільших музеїв світу - Лувр. На території площею 40 гектарів розташовані виставкові зали і сховища, в яких зібрані шедеври світового мистецтва різних епох, цивілізацій і культур. У музеї є приблизно 300 000 експонатів, 35 000 виставляють у залах, багато з них – це військові трофеї, археологічні знахідки або ж щедрі подарунки. Лувр сьогодні – третій за величиною і найбільш відвідуваний на планеті музей. Відгадай загадки його найвідомішихекспонатів: чи справді 666 склянних панелей, як твердитьДенБраун у«Коді да Вінчі», має піраміда Лувру, якими були руки ВенериМілоської, чи усміхалася Ніка Самофракійська, чому портрет Мони Лізи дель Джокондокілька разів таємничим чином зникаві настільки ж таємничоповертався в музей?..

Тривалість екскурсії–орієнтовно 2 год.

Монмартр

Хто не бачив Монмартр - той не бачив Парижа. Це одне з небагатьох місць у французькій столиці, де ти вдихнешчарівність минулих років.Тут сповненітаємниць і секретів заплутані вулички зберігають пам'ять про колишніх мешканців. У ХІХ столітті цей район через низьку вартість житластає домом для багатьох діячів мистецтва, й сьогодні тут відчувається його творча атмосферність. На Монмартрі жили й творили Ренуар, Ван Гог,Руссо, Золя, Берліоз, Дега, Матісс. Пізніше - Пікассо,Модільяні, Аполлінер. У районі Монмартра якийсь час жив і писав картини Далі, Хемінгуей придумував розповіді, а Шарль Азнавур виступав у кабаре, таких як "Чорний кіт", "Мулен Руж" та "Моторний кролик", які й тепер дуже популярні.Тут знайдешСтінукохання, на якій слова "Я тебе кохаю" написані більш ніж на двохстах мовах світу. Білосніжна базиліка Сакр-Кер вінчає 130-метровий пагорб над Парижем і з її оглядового майданчика перед тобою відкриється неперевершена панорама: Париж тут,як на долоні, - Нотр-Дам де Парі, вежа Монпарнас, Пантеон, Собор Інвалідів, Ейфелева вежа... Неймовірні емоції в необмеженій кількості гарантовані!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1, 5 год.

Магія Парижа

Запрошуємо на екскурсію"Магія Парижа"прогулятисяЛатинським кварталом, що подряпинами від мушкетерських шпаг на стінах нагадає про історичні події минулого, на власні очі побачити один із найстаріших та найпрестижніших університетів Європи - Сорбонну,знаменитий Собор Паризької Богоматері, який описав Віктор Гюго, прогулятись найстарішим зі збережених Новиммостом Парижа (Пон-Неф), з якого відкривається приголомшливий краєвид на острів Сіте, де розташована церква Сен-Жермен із дзвоном, що опівночі проголосив початок Варфоломіївської ночі. Латинський квартал - душа Парижа ійого вічно молоде студентськесерце - чекає на тебе!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1, 5 год.

Нічний Париж

Запрошуємо тебе у світ французькоїбогеми- нічний Париж!Столиця Франції вдень романтична, красива, загадкова, але ще прекрасніша після заходу сонця! Нічний Париж - це особлива атмосфера, оспівані Джо Дассеном Єлисейські поля, Сена з курсуючими по ній річковими трамвайчиками, Марсове поле, Тріумфальна Арка, Булонський ліс, Велика арка сучасного району хмародерів Дефанс... ну і звичайно, площа Трокадеро, якавідкриє для тебе панораму на все місто. Лише звідси зможеш зробити фото своєї мрії з приголомшливим виглядом на мереживну залізну красуню. Під кінець захопливої автобусної екскурсії, з бокалом справжнього французького шампанського, в найромантичнішому місті світу ти насолодишся спалахом тисячі вогнів її величності Ейфелевої вежі!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1, 5 год.

Збір групи. Нічний переїзд у Прагу. 

День 5

Прибуття у Прагу

Оглядова екскурсія у Празі

Прага- місто, в якому хочеться гуляти, забувши про щоденнуметушнюі проблеми,на кожному кроці відкриваючи нові йнові місця! Почорнілі від часу і кіптяви оборонні порохові вежі, Старомєська площа з ратушею і візитівкою чеської столиці - астрономічним годинником Орлої, вишуканими вежами Тинського храму та ошатними куполами костелу Святого Миколаяз унікальною люстрою всередині, різнокольорові будинки празької знаті, крамарів, ремісників, у яких сьогодні розташувалися готелі, ресторани чи затишні невеличкі кав'ярні... Радимо тобі скуштувати фірмову страву чеської кухні - запеченесвинячем'ясо "вепрево коліно", вдосталь посмакуватигордістю Чехії - пінним пивом, а на десерт, на величному Карловому мості, який уже 600 років сполучає два береги Златої Праги, не відмовити собі внасолоді - поласуватинезрівнянною чеськоювипічкою "трдельником".

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Факультативно пропонуємо:

Прогулянка на кораблику по Влтаві

Рекомендуємо тобіпрогулянку на кораблику по річціВлтаві- поєднання захопливої розповіді досвідченого екскурсовода про судноплавство та рибальство у чеській столиці, про походження назви "Прага", про побудову безлічі мостів, палаців та іншихрозкішних будівель на обох берегах спокійної, проте часом норовливої річки. Легкий шум хвиль за бортом підсилить твої враження від чарівної Праги, а затишна атмосфера плавучого кафе з обідом у стилі "шведськогостолу" з вишуканими, надзвичайно смачними стравами чеської кухні тарізноманітними напоямивідновить твої сили. Ти побачиш і сфотографуєш стару Прагу з унікальних ракурсів на верхній відкритій палубі, і звісно, загадаєш заповітні бажання, пропливаючи під безліччю чарівних мостів усамому серці міста.Тривалість екскурсії–орієнтовно 2 год.

Легенди Праги

Запрошуємо тебе у чарівний світ легенд Праги, адже в такому місті чаклунствоне лише у звивистих середньовічних вуличках, прекрасних будівлях, костелах, корчмах і таємничих провулках- тут за старими стінами непомітно оживають персонажі празьких легенд - привиди, без яких просто неможливо уявити Прагу. Ти познайомишся з одним із них, який ходить вуличками нічного міста та розповідає страшні історії із середньовічного життя Праги. Поринь у дух середньовічної Праги, коли королем був талановитий Рудольф ІІГабсбург- палкий прихильник алхімії та чаклунства. Це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдоюпро події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків - "Біля золотого персня", "Біля трьох золотих троянд", "Біля дикунів", "Біля трьох прапороносців", "Біля двох золотих ведмедів", "Біля чорного хреста"... Дізнаєшся, чому тобі не страшний м'ясник Томаш, що озброєний величезною сокирою бродить ночами. І все це - чудова і таємнича Прага!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Празький Град

Екскурсія на величний Празький Град– символ Чехії, який сьогодні є одним із найбільшихзамковихкомплексівсвіту, резиденцією Президента Чехіїта серцем Златої Праги. Достатньо оглянутися, щоб зрозуміти, що ти у великому історичному та культурному центрі країни. І, уявляєш, – він був заснований ще у ІХстолітті, а сьогодні складається з трьох основних великих внутрішніх дворів, на територіїяких з різних часівзберігся величний ансамбль палаців, храмів та інших будівель, що виконані в декількох архітектурних стилях. Вийшовши на околиці Граду, потрапиш в Градчани - багатий район празької знаті із мальовничим краєвидом на все місто і річку Влтаву, де так любилипроводити час заможні пражани. Саме тут варто зробити своє найкраще селфі з Праги!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Дегустація чеського пива

Запрошуємо на дегустацію чеського пива,бо не таємниця, що тут найкраще у світі пиво з дуже довгою історією, яка сягає більше 1000 років, адже варити його тут почали кельти, а з ХХ століття продовжили ченці при монастирях і за калорійність талікувальні властивості назвали "рідким хлібом". Сучасне чеське пиво, особливо з невеликих броварень, продукцію яких не знайдеш у торговельних мережах, - це визнаний світом бренд, і тому кожен поціновувач чеського пива просто зобов'язаний відвідати празькі пивоварні та ознайомитися з процесом виробництва знаменитого напою. Тебе чекає захопливаподорож в історію пива, з розповідями про різні аспекти пивоваріння, інтерактивні виставки і, звичайно, дегустації. А щоб "живий напій" смакував якнайкраще - запечене свинячеколіно (Vepřové Koleno) з чеськими кнедликами допоможе тобі пізнати весь гастрономічний смак Праги.

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1, 5 год.

Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Повернення до Львова.

По дорозі додому пропонуємо 

Оглядова екскурсія у Кракові

Розташований на півдні Польщі Краківє одним із найдавніших міст Європиі перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю роками слугував столицею і резиденцією королів. Це надзвичайне місто, що лежить над рікою Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу. Тут на невеликій площі старого міста розташувався знаменитий Вавель - королівськарезиденція, де відбувалися церемонії коронації польських монархів, Флоріанські ворота з барбаканом та залишками оборонних мурів, Маріацький костьолз унікальним шафковим вівтарем роботи нюрнберзького майстра Віта Стоша та щогодинною незавершеною мелодією "хейнал" від трубача,центральна площа Ринок– найбільша площа середньовічної Європи з торговими сувенірними рядами Сукєнніц і безліччю затишних колоритних кав'ярень та ресторанів. Незважаючи на пору року і час доби, Краків прекрасний і гостиннийдо мандрівників.Тривалість екскурсії–орієнтовно 1, 5год.

Туристам, які не бажають відвідати екскурсію, пропонуємо трансфер до центральної частини міста (10€), для решти туристів –вільний час у торговому центрі на околиці Кракова.

Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, - пропонуємо трансфер до центральної частини міста (10€). Для решти туристів вільний час в торговому центрі.

Збір групи. Переїзд до Львова. 

Прибуття у Львів близько 23:59.

Зворотній зв'язок
Заповніть маленьку форму та наші менеджери перетелефонують вам найближчим часом!

To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org