Край Тоскани - Флоренція, Піза, Рим

Маршрут:

Львів
Ужгород
Будапешт
Венеція
Рим
Ватикан
Флоренція
Піза
Егер
Ужгород
Львів

Вартість туру:

Варітсть туру 295 €
Аудіогід 10 €
Разом з доплатами 305 €
Доступні дати:
16.04.2023
07.05.2023
18.06.2023
16.07.2023
13.08.2023
27.08.2023
10.09.2023
Тривалість туру: 6 днів
Вартість: 295 €
Обов’язкові доплати:
Львів Ужгород Венеція Флоренція Рим Хевіз Егер

Що входить в тур:

  • • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;
  • • особисті витрати;
  • • оренда аудіогіда 10€ оплата разом з туром;
  • • курортний збір в готелях від 1 до 3 євро оплата на місці;
  • • при груповому бронюванні акція "9+1" - обов'язкова оплата екскурсії "Флоренція на долоні"

Що НЕ входить в тур:

  • • ​

Програма:


День 1

06:30 - збір групи Львів. пл. Двірцева. Головний залізничний вокзал

07:00 - виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону.

Переїзд у транзитний готель.

По дорозі, факультативно пропонуємо: 

Душа і серце Будапешта

Запрошуємо на екскурсію "Душа і серце Будапешта", під час якої ти відчуєш шарм життя вишуканоїеліти величного Будапешта, неквапливо прогуляєшся пішохідними променадаимиу самому серці Будапешта, що пропонуютьгостям колоритні сувенірні крамнички, мальовничі площі та сквери, культові кафеі, звичайно, розкішну архітектуру собору Святого Іштвана та парламенту Угорщини. Уяви, можливо, десь у паралельній реальності повз тебе проходить вулицею Ваци сама імператриця Сісі, легко опираючись на руку коханого Франца Йосифа...

Тривалість екскурсії–орієнтовно 2год.

Поселення в готель. Ночівля.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Венецію.

Прибуття в Італію.

В'їзд на кораблику у Венецію 28€/ос; діти до 12р. - 23€

Оглядова екскурсія у Венеції

Запрошуємо на оглядовуекскурсіюу Венеції, адже тут хоча б один раз у життіповинен побувати кожен. Важко описатисловами місто-пам'ятник людської волі до життя і боротьби з силами природи,побудоване на 118 островах, з'єднане 400 мостами, місто, де неможливо знайти жодного автомобіля, яке живе своїм життям та з радістю ділитьсясвоїми таємницями із захопленими гостями. Канали замість вулиць у старому місті, старовинні палаццо біля Гранд-каналу, які оповиті дивовижною історією, гондоли та гондольєри, чий неймовірний спів італійських пісень відлунням огортає місто — все це зовсім не міф, а здійсненна мрія, щовже чекає на тебе! До того ж, через 50 роківмісто ймовірно повністю поглине водна стихія, тож допоки Венеція, її неймовірний палац Дожів, білосніжна площа Сан Марко не стали другою Атлантидою, вартує встигнути побачити красу людських творінь!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1, 5 год.

У вільний час факультативно пропонуємо:

Трансфер на курорт Лiдо дi Езоло

Трансфер на курорт Лідо ді Єзоло- перлину Венеціанської Рів'єри, улюблене місце відпочинку вибагливих італійців на березі Адріатичного моря, чистогоі завжди теплогозавдяки тому, що місто оточене Альпами, і тут ніколи не буває штормів, а водапрогріваєтьсядо +27°С.Прекрасний курорт ізпляжамиз дрібним доломітовим "золотим" піском, із невеличкими затишними готелямирозташований у тихій лагуніпід тінню сосен іквітучих садів, дети зможешнасолодитися чарівною природою, поласувати морозивом уджелатеріяхта вдосталь відпочити на березі моря під яскравим сонечком.

Прогулянка на гондолі

Пропонуємо тобі прогулянку на гондолі– це пригода, яка запам'ятається на все життя, відчуття, які не сплутаєш із жодними іншими, атмосфера відчайдушної романтики убарвистихвузеньких венеційських каналах, чарівні гондольєри з унікальнимвокальним стилем белькантота незрівнянні італійські мелодії...Все навколо здається в цей момент фільмом, витвором мистецтва, а відблиски розкішних будівель у спокійній венеційській лагуні наповнять тебе азартом тих сміливців, які кинули виклик стихіям природи і створили місто-казку на воді. Кажуть, що безкінечно можна дивитися на три речі: як горить вогонь, як тече вода і як плавають гондоли по каналах у Венеції, а ще краще таки поплавати!Тривалість екскурсії–орієнтовно 30 хв.

Прогулянка Гранд-каналом

Тебе чекає прогулянкаГранд-каналом, якийділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосереджене все життя у Венеції, її головною артерією і основним проспектом.Береги "найкрасивішої вулиці світу" прикрашають кольорові палаццо, старовинні будівлі та собори, фасади яких звернені саме на головну вулицю Венеції і утворюють унікальної краси природний та архітектурний ансамбль. Не дивно, що саме у Венеціїнародилися знаменитий коханець Джакомо Казанова, мандрівник Марко Поло і композитор Антоніо Вівальді. Кожен власник будиночка, що стояв на березі каналу, свого часу намагався зробити свій палац найгарнішим та найяскравішим, змагаючись зі своїми сусідами, тож тепер, пропливаючи повз них, тизможешоцінити, кому ж дісталася архітектурна першість Венеції.Обери найкращий!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 30 хв.

Острови Мурано і Бурано

Запрошуємо відвідати батьківщину всесвітньо відомого венеційського скла - острів Мурано, на який ще в ХІІІ столітті переселили склодувів задля безпеки Венеції та збереження унікальних технік виготовлення чудових виробів зі скла. Ти відвідаєш майстерню і на власні очі побачиш народження в печі вази, фігурки, елементів люстри чи жіночої прикраси, а після цього майстер-класу зможеш придбати оригінальні вироби саме з острова Мурано, адже сьогодні муранське скло - елітний подарунок у всьому світі. На острівБураноїдуть заради фантастичногомережива, яке сотнями років тут виготовляють жінки, поки їхні чоловіки рибалять в морі. На чотирьох острівцях, з'єднаних численними мостами, зберігся дух середньовіччя: низькі будиночки всіх кольорів веселки, які служили маяком утуманідля кожного рибалки,човники, пришвартовані уздовж водних каналів,вузькі вулички, що утворюють доглянуті веселі дворики, кафе з найсмачнішими стравами з риби... Сьогодні острів Бурано - найпопулярніша локація для твоїх найкращих інстаграмних фото з Венеції.Тривалість екскурсії–орієнтовно 4 год.

Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

День 3

Сніданок. Переїзд у Рим.

В'їзд у місто Рим відбувається на громадському транспорті за власні кошти.

Оглядова екскурсія в Римі

Сьогодні тебе чекає унікальна нагода відвідати Вічне місто — Рим. Місто, яке зберігає всю історію людства! Місто, творене століттями, пропонує стільки неповторних місць для оглядин, що їх неможливо обійти і за тиждень. Найбільший римський амфітеатр — Колізей, Форум з вівтарями Сатурна і Вулкана, античний храм, а сьогодні мавзолей, — Пантеон, палац Полі зі своїм неперевершеним фасадом — фонтаном Треві, де красується могутній Нептун, знаменита римська “Друкарська машинка” — монумент Вітторіано, велична площа із серцем Ватикану —вражаючий собор Святого Петра... і це ще не все! Рим пишається приголомшливою концентрацією історичних пам’яток, які так вдало вписуються в шалений ритм життя столиці. Тут зустрілися разом минуле, сучасне та майбутнє, і ніде ці троє не виглядали б органічніше, ніж у Римі. На тебе очікує незабутня подорож у часових просторах!Тривалість екскурсії–орієнтовно 2 год.

У вільний час факультативно пропонуємо:

Місто-держава Ватикан

Запрошуємо відвідати унікальне місто, найменшу державу у світі — Ватикан, протяжність державного кордону якої лише 3,2км, а демографічна ситуація стає пунктами у Книзі рекордів Гіннеса, бо народження у Ватикані викликає більше здивування, ніж смерть!Таємниці, символи, загадки тут на кожному кроці, адже сама назва державимає дещо язичницький відтінок, оскількиager vaticanusперекладається як «місце ворожінь».Окрім безцінних пам’яток культури, тут можна побачити самого Папу Римського і отримати від нього благословення.Погодься, така можливість випадає вкрай рідко, а то й раз у житті, та й не кожному. Тож не упусти такий шанс! Собор Святого Петра, Сикстинська капела, музеї Ватикану з численними колекціямитворів античного мистецтва, шедеврів італійського живопису і скульптури, розбиті на пологому пагорбі чудові сади— все це тут, у такій крихітній та надзвичайно особливій державі!Тривалість екскурсії–орієнтовно 2 год.

Трастевере

Запрошуємо доТрастеверенаіталійськусієстувРимі – Вічномумісті, де кожен район має свою неповторність атмосфери та вишуканість архітектури.Трастевере- це унікальнадільниця вузьких середньовічних вуличок на західному березі Тибру, це колорит давніх жителів етрусків умузеї Риму інайстарішацеркваіталійської столиці, в якій меса вперше проводилась відкрито, - базиліка Санта-Марія-ін-Трастевере. Незважаючи на багату історію, Трастеверезберіг свою чарівність, і саме завдяки цьому кварталу ти побачишінший Рим - квітучий, романтичний, де з першими променями прокидається життя, відчиняються вуличні кафе, траторії зі смугастими парасольками, насиченим ароматом свіжоспеченої піци іхолодного просикко... Трастевере - незрівнянний зелений оазис ізквітучимипанорамами, на його просторах можна насолодитись чистотою повітря і ароматом середземноморських кипарисів!Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Поселення у готель на території Італії. Ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Флоренцію.

В'їзд у місто відбувається на горомадському транспорті за власні кошти.

Оглядова екскурсія у Флоренції

Якщо ти не побував у Флоренції - ти не бачив Італії. Флоренція – аристократична столиця Італії, лише тут ти зможеш побачити стільки геніальних шедеврів епохи Відродження, адже це місто називають «колискою Відродження»! Флоренція — це місто захоплень, вражень, емоцій. Це батьківщина безлічі всесвітньо відомих геніїв, таких як Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Донателло, Данте та Галілей. Площа Сеньйорії, площа Святого Йоанна з баптистерієм, Кафедральний собор, синагога, численні музеї впивають на гостей, немов магічне зілля, яке миттєво змусить тебе закохатися у це місто.Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

У вільний час факультативно пропонуємо:

Флоренція на долоні

Пішохідна екскурсія "Флоренція на долоні". Вишуканий стиль, музей величності архітектури у всіх її проявах - так, це Флоренція! Легкою ходою ти пройдешбіля стін галереї Уффіці, послухаєшзахопливу історію її власників - династії Медичі, попрямуєшдо золотої середини найстарішого моста Флоренції й усієї Італії – Понте Веккіо, який поєднує розкішні береги річки Арно. Адже це не просто міст, а витвір мистецтва, що складається з будиночків золотарів, які століттями виготовляли вишукані прикраси для флорентійців.Вуличка, сповнена життям, насиченаювелірними виробами й сувенірами, не залишить байдужим жодного туриста.Пройшовши квітучий різнобарвний розарій, наситившись ніжним ароматом жасмину та цитрусу, гуляючи алеями вічнозелених пряних лаврових дерев, ти вийдеш на дорогудо серцяФлоренції - площі Давида Мікеланджело. Тут перехоплюєдух від краси, живої картини, неперевершеної квітучої архітектурної панорами на собор Санта-Марія-дель-Фйоре, кампанілу Джотто, долину Арно та всюФлоренцію, щоначе постанена твоїй долоні!Тривалість екскурсії– орієнтовно 1,5год.

Екскурсія у Пізу

Піза -“Вежа, що падає” -одна з унікальних архітектурних пам’яток світу розташована саме тут. Багато туристіввважає, що, крім вежі, в Пізі більше немає на що подивитися,і вонипомиляються! Адже колись це місто було столицею величної Пізанської республіки. Кафедральний собор Санта Марія, баптистерій Святого Івана, Кампо-Санта, П'яцца дель Дуомо, яку також називають ПлощеюЧудес, Пізі вдалось зберегти свою унікальну архітектуру та атмосферу, адже це місто, в якому жителі знають, як отримувати задоволення від життя. Білосніжні будівлі посеред зелених газонів, живописні вулиці, старовинні собори, життєрадісні дворики, будинки з черепичними дахами — саме так зустрічає Піза (трансфер до міста на громадському транспорті).Тривалість екскурсії–орієнтовно 2,5 год.

Збір групи. Переїзд у транзитний готель.

Прибуття, поселення. Ночівля.

День 5

Сніданок. Виселення з готелю. 

Переїзд у транзитний готель.

По дорозі, пропонуємо заїзд на озеро Хевіз.

Факультативно пропонуємо:

Прогулянка на кораблику по Дунаю 33€, діти до 12 років  - 28€ Прогулянка на кораблику по Дунаю Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Дунаю. З келихом іскристого шампанського в руці, забувши про щоденні клопоти і метушню, ти вдосталь насолоджуватимешся найкрасивішою панорамою Будапешта. Тут немає нічого зайвого: кожна будівля, кожен міст, кожна вуличка гармонійно вписані творцями в цій галереї на картинах, що змінюють одна одну. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, загадати бажання, пропливаючи під мостами, якими так пишається Будапешт. Незабутні емоції, свято для тіла і душі та фантастичні фото на згадку про чарівну "перлину Дунаю" гарантовані!  Тривалість екскурсії – орієнтовно 1 год.

Поселення в готель. Ночівля.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. 

Переїзд у Львів.

По дорозі, факультативно пропонуємо:

Скарби Еґера - дегустація угорського гуляшу з вином 20€ Скарби Еґера Запрошуємо на дегустацію еґерських вин з гуляшем, адже неможливо уявити Угорщину без вина, так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино - душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів - Еґер, де унікальний мікроклімат і 300 сонячних днів на рік дають змогу вже більше шести століть виготовляти чудове вино. Мальовниче село з відомою назвою Долина Красунь згадане не в одній легенді, саме тут розташовано близько 200 винних погребів із неоціненними скарбами. Скуштуй відомі тутешні вина «Бича кров», «Еґерська дівчина», «Сніжний виноград» і отримай гастрономічну насолоду від неперевершеного угорського гуляшу. Тривалість екскурсії – орієнтовно 1,5 год.

Орієнтовне прибуття у Львів 23:00.

Зворотній зв'язок
Заповніть маленьку форму та наші менеджери перетелефонують вам найближчим часом!

To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org