Альпійський трикутник: Венеція, Блед, Зальцбург

Маршрут:

Львів
Ужгород
Будапешт
Венеція
Блед
Зальцбург
Зальцкаммергут
Ужгород
Львів

Вартість туру:

Вартість туру 198 €
Аудіогід 6 €
Екскурсія озеро Блед 28 €
Разом з доплатами 232 €
Діти до 12р. 180 €
Аудіогід 6 €
Екскурсія озеро Блед 28 €
Разом з доплатами 214 €
Доступні дати:
30.12.2022
18.01.2023
Тривалість туру: 5 днів
Вартість: 198 €
Обов’язкові доплати:
Львів Ужгород Венеція Любляна Блед Зальцбург Хальштадт Ужгород львів

Що входить в тур:

  • • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
  • • особисті витрати
  • • курортний збір в готелях - від 1 до 3 € оплата на місці
  • • оренда аудіогід 6€ оплата з туром
  • • при груповому бронюванні: 4 вечері по туру

Що НЕ входить в тур:

  • • Додаткові послуги за бажанням Вартість € Місце від 1до12 12 Одномісний номер 80 Доплата за страхівку дор 66-80р. 12 Вечері 63 Додатковий багаж 20

Програма:


День 1

08:00 збір групи  м Львів. пл Двірцева. Головний залізничний вокзал

08:30 виїзд зі Львова. Перетин українcько-угорського кордону.

По дорозі факультативно пропонуємо

Прогулянка на кораблику по Дунаю

Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Дунаю. З келихом іскристого шампанського в руці, забувши про щоденні клопоти і метушню, ти вдосталь насолоджуватимешся найкрасивішою панорамою Будапешта. Тут немає нічого зайвого: кожна будівля, кожен міст, кожна вуличка гармонійно вписані творцями в цій галереї на картинах, що змінюють одна одну. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, загадати бажання, пропливаючи під мостами, якими так пишається Будапешт. Незабутні емоції, свято для тіла і душі та фантастичні фото на згадку про чарівну "перлину Дунаю" гарантовані!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1 год.

Нічний переїзд

 

 

День 2

Вітаємо Вас в Італії.

В'їзд на кораблику у Венецію 28€/ос; діти до 12р. - 23€

Оглядова екскурсія у Венеції

Запрошуємо на оглядовуекскурсіюу Венеції, адже тут хоча б один раз у життіповинен побувати кожен. Важко описатисловами місто-пам'ятник людської волі до життя і боротьби з силами природи,побудоване на 118 островах, з'єднане 400 мостами, місто, де неможливо знайти жодного автомобіля, яке живе своїм життям та з радістю ділитьсясвоїми таємницями із захопленими гостями. Канали замість вулиць у старому місті, старовинні палаццо біля Гранд-каналу, які оповиті дивовижною історією, гондоли та гондольєри, чий неймовірний спів італійських пісень відлунням огортає місто — все це зовсім не міф, а здійсненна мрія, щовже чекає на тебе! До того ж, через 50 роківмісто ймовірно повністю поглине водна стихія, тож допоки Венеція, її неймовірний палац Дожів, білосніжна площа Сан Марко не стали другою Атлантидою, вартує встигнути побачити красу людських творінь!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 1, 5 год.

У Венцеії факультативно пропонуємо:

Трансфер на курорт Лiдо дi Езоло

Трансфер на курорт Лідо ді Єзоло- перлину Венеціанської Рів'єри, улюблене місце відпочинку вибагливих італійців на березі Адріатичного моря, чистогоі завжди теплогозавдяки тому, що місто оточене Альпами, і тут ніколи не буває штормів, а водапрогріваєтьсядо +27°С.Прекрасний курорт ізпляжамиз дрібним доломітовим "золотим" піском, із невеличкими затишними готелямирозташований у тихій лагуніпід тінню сосен іквітучих садів, дети зможешнасолодитися чарівною природою, поласувати морозивом уджелатеріяхта вдосталь відпочити на березі моря під яскравим сонечком.

Прогулянка на гондолі

Пропонуємо тобі прогулянку на гондолі– це пригода, яка запам'ятається на все життя, відчуття, які не сплутаєш із жодними іншими, атмосфера відчайдушної романтики убарвистихвузеньких венеційських каналах, чарівні гондольєри з унікальнимвокальним стилем белькантота незрівнянні італійські мелодії...Все навколо здається в цей момент фільмом, витвором мистецтва, а відблиски розкішних будівель у спокійній венеційській лагуні наповнять тебе азартом тих сміливців, які кинули виклик стихіям природи і створили місто-казку на воді. Кажуть, що безкінечно можна дивитися на три речі: як горить вогонь, як тече вода і як плавають гондоли по каналах у Венеції, а ще краще таки поплавати!Тривалість екскурсії–орієнтовно 30 хв.

Прогулянка Гранд-каналом

Тебе чекає прогулянкаГранд-каналом, якийділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосереджене все життя у Венеції, її головною артерією і основним проспектом.Береги "найкрасивішої вулиці світу" прикрашають кольорові палаццо, старовинні будівлі та собори, фасади яких звернені саме на головну вулицю Венеції і утворюють унікальної краси природний та архітектурний ансамбль. Не дивно, що саме у Венеціїнародилися знаменитий коханець Джакомо Казанова, мандрівник Марко Поло і композитор Антоніо Вівальді. Кожен власник будиночка, що стояв на березі каналу, свого часу намагався зробити свій палац найгарнішим та найяскравішим, змагаючись зі своїми сусідами, тож тепер, пропливаючи повз них, тизможешоцінити, кому ж дісталася архітектурна першість Венеції.Обери найкращий!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 30 хв.

Острови Мурано і Бурано

Запрошуємо відвідати батьківщину всесвітньо відомого венеційського скла - острів Мурано, на який ще в ХІІІ столітті переселили склодувів задля безпеки Венеції та збереження унікальних технік виготовлення чудових виробів зі скла. Ти відвідаєш майстерню і на власні очі побачиш народження в печі вази, фігурки, елементів люстри чи жіночої прикраси, а після цього майстер-класу зможеш придбати оригінальні вироби саме з острова Мурано, адже сьогодні муранське скло - елітний подарунок у всьому світі. На острівБураноїдуть заради фантастичногомережива, яке сотнями років тут виготовляють жінки, поки їхні чоловіки рибалять в морі. На чотирьох острівцях, з'єднаних численними мостами, зберігся дух середньовіччя: низькі будиночки всіх кольорів веселки, які служили маяком утуманідля кожного рибалки,човники, пришвартовані уздовж водних каналів,вузькі вулички, що утворюють доглянуті веселі дворики, кафе з найсмачнішими стравами з риби... Сьогодні острів Бурано - найпопулярніша локація для твоїх найкращих інстаграмних фото з Венеції.Тривалість екскурсії–орієнтовно 4 год.

Поселення в готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Словенію.

Пропонуємо поїздку на

Озеро Блед

Пропонуємо незабутню мандрівку у світ відпочинку та спокою -подорож до невеличкого альпійського містечка Блед із кришталево чистимозером та старовинним замком. Неймовірно красиве влітку, із теплою до +24 С водою насиченого кольору бірюзи,озеро оточене синіми горами, за які час до часу зачіпаються хмарки. Взимку вода замерзає, і від інею, що густо вкриває дерева,все навколо здається нереальним, іграшковим. Можеш обійти озеро стежиною навколо, щоб побачити цю красу з усіх ракурсів, можеш човником доплисти до маленького острівця посеред озера з храмом і дзвінницею. Кажуть, якщо подзвонити там у дзвін і загадати бажання - воно обов'язково здійсниться! Можеш піднятися до замку Бледський Град із неймовірним краєвидом на озеро та долину, який надовго зачарує твій погляд. Тривалість екскурсії–орієнтовно 2год.

Відпочинок на озері.

Факультативно в Бледі пропонуємо:

Серце Словенії озеро Бохінь та легендарний водоспад Савіца

Серце Словенії - долина Триглавських озер- це красиві ландшафти, кришталево чисте повітря, різноманітність тваринного і рослинного світу, альпійське озероБохіньталегендарнийводоспад Савіца.Основною особливістю цього регіону є те, що він входить до складу національного Триглавського парку, названого на честь гори Триглав - найвищої вершини Словенії.Озеро Бохінь -льодовикового походження,розташоване на висоті 525 м над рівнем моря і з трьох боків оточене Юлійськими Альпами, -ценайбільшеозероСловенії, що притягує туристів з усього світу своєю незайманою природою, поєднаною з високимрівнем сервісу, та чистою джерельною водою, у якій хочеться як не поплавати в теплу пору, то хоча б ноги замочити. А водоспад Савіца, що стрімко злітає з висоти 51 м у вузькій ущелині поміж крутих скель, точно вартий твого неймовірного захоплення!Тривалість екскурсії– орієнтовно 2,5год.

Ущелина Вінтґар

Пропонуємотрансфер до ущелини Вінтґар,щоб вповні насолодитися красою природи Словенії,- природнедивосеред недоторканного лісу і високих скель, де нестримна сила чистої бірюзової води створила лабіринт на 1,5 км, який проходиш на одному диханні.Чудовою винагородою за подоланий шлях дерев'яними помостами над нестримною течією буде розкішний водоспад Шум. Приємний запах хвойного лісу, навислі над прірвою скелі, що на фото створюють ефект кадрів ізфільму-фантастики, містичний монотонний шум води і водограю - все це супроводжуєпочуттяумиротворення, радості і близькості до природи, до недоторканого світу краси.Тривалість екскурсії– орієнтовно 2год.

Вечірній збір групи. Переїзд в готель.

 

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Зальцбург

Оглядова екскурсія у Зальцбурзі

Запрошуємо у Зальцбург - "солянуфортецю" з давньою історією, одне з найкрасивіших міст Європи, батьківщину великого Моцарта, місто, яке вмить зачарує тебе своєю красою, а прогулянка його зеленими парками, вуличками з вишуканими будівлями, величними площами принесе тобі масу незабутніх вражень.Відшукай на вулиці Getreidegasseбудинокз номером 9, де27 січня 1756 року народився і провів дитячі роки Вольфганг Амадей Моцарт, а на Макартплац - будинок під номером 8, де юний геній писав свої музичні твори,насолодися його незрівнянною музикою, придбайцукерки «Моцарт» -ті самі легендарні кульки моцарткугель усиній обгортці, які виготовляють тільки в Зальцбурзі. Пройшовши через ворота Старого міста, ти побачиш міську ратушу, торгову вуличку Гетрайдегассе, прикрашену, наче у давні часи, кованими вивісками майстрів та торговців, затишні кафе, атмосфера яких назавжди залишиться у твоєму серці!Тривалість екскурсії–орієнтовно 1,5 год.

Факультативно пропонуємо:

Озерний край Зальцкаммергут

Рекомендуємофантастичну поїздку до озерного краю - Зальцкаммерґут. Якщо існує рай на землі, то він повинен бути саме тут - у серці Альп, де найчистіші озера, що відображають хмари і гірські вершини, густі ліси і колоритні будиночки довколишніх австрійських сіл - таким постане перед тобою мальовничий озерний край Зальцкаммерґут із кількомадесятками озер. Сьогодні ти побуваєш в чарівному австрійському селищі Гальштат, що розташоване на березі однойменного озерапосеред високих гір. Навесні тут все у яскравій зелені та барвистих квітах, влітку тобі забезпечене комфортне купання в кришталево чистих альпійських водах, восени приємна прохолода і помітно менша кількість туристів дозволить сповна насолодитися життям місцевих мешканців, взимку в Зальцкаммерґут зновуз'їжджаються з усього світу шанувальники зимових видів спорту. Незважаючи на пору року, саме тут ти відчуєш справжню Австрію!

Тривалість екскурсії–орієнтовно 2год.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

 

День 5

Прибуття до Львова орієнтовно 21:00

Зворотній зв'язок
Заповніть маленьку форму та наші менеджери перетелефонують вам найближчим часом!

To Top

Please publish modules in offcanvas position.

Шаблон скачали с сайта JooMix.org