Ми Вам зателефонуємо

м. Львів. Котлярська 2. (032)297-16-45 (067)756-58-76

Ukrainian English French German Italian Polish Russian Spanish
Раннє бронювання осінь-зима 2017-2018 ВІДКРИТО! тел:067-756-58-76

 

 

ДО БОЙКІВ НА СИР

Вартість 295 грн

Мальовничі пейзажі Бойківщини, скелі, давні храми, дегустації сирів, хліба, та мінеральних вод, чекають на Вас!

 

Тривалість:
1 день

 

 


18.11.2017

 

sir

 

План туру:

виїзд зі Львова (08:00) – Лаврів (огляд монастиря) / Спас-Бусовисько (пішохідний перехід до скель “Спаський камінь” та обід) – Ясениця-Замкова (огляд дзвіниці) – Розлуч (дегустація мінеральної води) – Бориня (огляд карпатських панорам, дегустація сирів та хліба) – Львів (повернення о 21:00).

 

Увага

!Під час мандрівки Ви можете відвідати на вибір Лаврівський монастир або “Спаський камінь”.

 

вартість ВХОДЯТЬ:

проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

 

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ:

вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Вартість вхідних квитків:
- дегустаційно-концертна бойківська програма у Борині: 85 грн./особа.

Харчування:обід відбувається у с. Спас. Вартість 77 грн./особа.

 

 

Лаврів

Лаврівський Василіянський монастир є одним з найстаріших і найшанованіших в Україні (1270р.), у ньому найбільш ймовірно похований князь Лев, на честь якого назване місто Львів. Обитель розташована в мальовничій місцевості серед посеред Карпат, з незвичайною цілющою аурою, у монастирській церкві зберігаються мощі святого Онуфрія, а стіни храму вкривають унікальні фрески (XV-XVI ст.).

Спас-Бусовисько

Серед мальовничих ялицево-букових Карпат милує око геологічна пам’ятка природи – скеля “Соколів камінь” (інші назви “Спаський камінь” чи навіть “Чортів камінь”). Це три камені-останці ямненського пісковика, що піднімаються над деревами і здалека нагадують руїни замку, найвищий з яких має 25 метрів.

Ясениця-Замкова

У цьому гірському селі знаходиться перлина дерев’яної сакральної архітектури – дзвіниця церкви св. Михайла (1730р.), яка служить також і музеєм бойківського народного побуту.

Розлуч

Відомий бальнеологічний курорт зустрічає джерелом лікувальної содової мінеральної води, яку можна вживати як за призначенням лікаря так і несистематично, як столовий напій.

Бориня

Село в самому центрі бойківських верховин здавна відоме на всю Європу своїми сирами, які виготовляли німецькі колоністи і возили на продаж у Відень, Прагу та Париж. Зараз цю традицію продовжує родина місцевих сироварів Комарницьких, які запрошують продегустувати живий сир “Бойківський” та їдку бринзу. Також тут відроджується давня традиція випікання бездріжджового хліба із борошна грубого помолу, тож запрошуємо до дегустації житнього і житно-голомшного хліба “Цісарський”.

Щоб відчути магію карпатських полонин, варто послухати запальні коломийки від гурту “Бориньські музики” та спробувати автентичні бойківські страви: пироги з борошна грубого помолу, гуслянка, йогурти, ощипки, чай із карпатських трав та весела верховинська водичка.