Ми Вам зателефонуємо

м. Львів. Котлярська 2. (032)297-16-45 (067)756-58-76

Ukrainian English French German Italian Polish Russian Spanish
Раннє бронювання осінь-зима 2017-2018 ВІДКРИТО! тел:067-756-58-76
 

ТУНІС 

 ОМОЛОДЖЕННЯ та лікування відпочиваючи на морі-ТУНІС !!

" Таласса " - у перекладі з давньогрецької означає "море" . Таласотерапія - це використання морської води , що підігрівається до 33 градусів , водоростей і морських грязей у поєднанні з гідромасажними ваннами і морським кліматом.

 

Центри таласотерапії - це унікальні комплекси з найсучаснішою медичною апаратурою , кваліфікованими лікарями , асистентами та масажистами .
У центрах таласотерапії вода видобувається на відстані 450 м від берега і на глибині 6 м. Вона чиста і багата мінеральними солями і олігоелементамі , ідентичними людській плазмі .
Тому вона підвищує тонус і енергію , повертає здоров'я і форму всьому втомленим і перевтомленим .

 

Загальна Інгаляція
Подихати 20-30 хвилин в цьому залі відповідає одному дню в горах . Радиться втомленим , перевтомленим особам. Покращує деякі дихальні проблеми.

 

індивідуальна Інгаляція
Радиться при дихальних проблемах і під час антитютюнового курсу лікування.

 

Аплікації з водоростей і грязей
Укутування водоростями радиться при схудненні , т.к. вони активізують виділення токсинів і жирових відкладень.

 

морські кулі
Знеболюючу дію при нерухомості рук і болях в них.

 

Автоматична кипляча ванна
У ванні з численними струменями морської води , розведеної олійними есенціями , багатоструменевий циклічний масаж діє болеутоляюще і розслабляючи.

 

струменевий душ
Стимулює кровообіг , дозволяє лікування певних зон , м'язової напруги . локальних відкладень солей.

 

оприскуючий душ
Процедура об'єднує розслаблюючу дію водного і ручного масажу.

 

душ Шарко
Безліч струменів морської води масажує тіло смугами з підсилює ефектом і діє розслабляючи.

 

Водна гімнастика в басейні
Звільнене від своєї ваги в морській воді , Ваше тіло набуває велику гнучкість під керівництвом тренера і фізіотерапевта .

 

Гімнастика в залі
Вам пропонується одноденна програма тонізуючої гімнастики.

 

масаж
Розслабляючий і лікувальний масаж здійснюється фізіотерапевтом .

 

пресотерапія
Дозволяє боротися з венозною недостатністю нижніх кінцівок.

 

Софрологія
Виконується в групі або індивідуально ( самовилікування та профілактика) .

 

Хаммам (Турецька лазня)
Великий традиційний хамам з двома басейнами ( холодної та гарячою водою) і масажним залом.

 

Басейн з морською водою
Басейн з теплою морською водою ( 33 градуси ) , жвавий підводними течіями , водоспадами , струменями . Дозволяє плавати проти течії.

 

 Курс Загальне оздоровлення орьби з втомою .Зміцнює і оздоровлює організм , піднімає загальний тонус організму , курс покращує кровообіг , розгладжує шкіру і збагачує її мінеральними речовинами. Допомагає боротися з целюлітом

Курс Антистрес
допомагає впоратися з втомою , відновлює нервову систему , зміцнює організм , наповнюючи його життєвими силами , знімає напругу, що нагромадилася . Програма включає додатковий комплекс спортивних вправ для відновлення м'язового тонусу. Включає 3 таласопроцедури і сеанс розслаблення.

Курс Антипаління
спрямований на те , щоб спровокувати неприязнь до нікотину серед курців , які хочуть позбавитися від шкідливої ​​звички. Включає 2 процедури таласотерапії , 1 сеанс інгаляції , софрологіі . Розроблено спеціальний комплекс медичних процедур для очищення бронхів і легенів.

Курс Лікування артриту
Програма розроблена для лікування болю в області шиї і спини. Програма включає щоденні сеанси гімнастики для спини , вправи по зміцненню м'язів спини , сеанси спеціального масажу для спини.

Курс лікування ревматизму
3 індивідуальні процедури таласотерапії , серед яких: одна із застосуванням водоростей або грязей , один сеанс кінезітерапії , масаж або лікувальна гімнастика в басейні. Ревматизм рук - морські кулі + обливання рук і ніг.

Курс лікування тяжкості ніг
3 процедури таласотерапії , з них одна - обливання ніг і рук , ходьба проти течії в басейні Аквамарин , пресотерапія ( можливий лімфатичний дренаж , на вибір). Призначається для поліпшення порушеного кровообігу нижніх кінцівок. венозної недостатності , застою.

Курс післяпологового відновлення
Курс для молодої мами , починаючи з 6 тижнів після пологів. проходить під наглядом фахівців . Курс допомагає чудово себе почувати , забути про втому , нервозності. надлишку ваги. болях і т.д. Включає прессотерапию , 2 процедури таласотерапії , сеанс лікувальної гімнастики для черевного преса.

Курс витончений силует
3 таласопроцедури : з них одна обкладиваніе водоростями ФІТОМЕР + сеанс розслаблення. У поєднанні зі збалансованою дієтою , цей курс допоможе знову знайти звички правильного харчування і силует.

 

центри таласотерапії

Africa Jade Thalasso 4 *

Royal Azur Thalasso Golf 5 *

Sol Azur Beach Congres 4 *

Riu Palace Oceana HMt 5 *

Club Hotel Riu Bellevue Park 4 *

Riu El Mansour 4 *

Club Hotel Riu Marco Polo 4 *

Hasdrubal Thalassa & Spa Yasmine HMt 5 *

Hasdrubal Thalassa & Spa Port El Kantaoui 4 *

Riu Imperial Marhaba 5 *

Tour Khalef 4 *

Riu Palace Hammamet Marhaba 5 *

Sentido Aziza Beach Thalassa Golf 4 *

Mediterranee Thalasso Golf 3 *

Iberostar Solaria 5 *

Iberostar Belisaire 4 *

Nahrawess Hotel & Thalasso Resort 4 *

Royal Thalassa Monastir 5 *

Seabel Alhambra Beach Golf & Spa 4 *

LTI El Ksar 4 *

Royal Kenz 4 *

Iberostar Royal El Mansour 5 *

El Mouradi Hammamet 5 *

Vincci Lella Baya 4 *

Alhambra Thalasso 5 *

Golden Yasmine Mehari Hammamet 5 *

El Mouradi Palm Marina 5 *

El Mouradi Palace 5 *

Laico Hammamet 5 *

 


 

Відпочинок в Тунісі: ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КРАЇНУ

Туніська Республіка по праву вважається однією з найпривабливіших країн для відпочинку на морі. М'який середземноморський клімат, чисте і тепле Середземне море, потопаючі в зелені сучасні готелі, бездоганний сервіс, численні збережені пам'ятники багатовікової історії, цікаві екскурсії і вишукана національна кухня - все це дозволить Вам отримати справжнє задоволення від перебування в цій прекрасній країні.

 

ПАМ'ЯТКИ

Карфаген

. Місто засноване в 814 р. до н. е.., був зруйнований і заново побудований римлянами. Збереглися залишки римських будівель: Капітолій, амфітеатр на 50 тис. глядачів, терми Антонінуса і візантійських церков. Музей Лавіжері.

Туніс,

столиця і головний порт країни: середньовічна медіна, Велика мечеть і обширний критий базар, мавзолей Хасанідов, палаци Дар аль-Бей XVIII ст. і Дар бен Абдаллах XVIII-XIX ст. з обробкою багатобарвним мармуром і розписом.

Музей Бардо - найбільша в світі колекція римських мозаїк, музей ісламського мистецтва в палаці Дар Хусейн.

Сиди Бу Саїд

- Біло-блакитний арабський селище - місце зустрічі митців, неповторний вид на Туніський затоку.

Дуга

: Руїни форуму з Капітолій II-III ст. н. е.., храмів, терм. Особливе враження залишають широкі дуги кам'яних ступенів театру на 3 тис. місць. Мавзолей Атебана (III-II ст. До н. Е..)

Утіка

- Одна з перших фінікійських колоній (1101 р. до н. Е..), Збереглися залишки римських будинків, амфітеатру, терм; фінікійські кладовища.

Сбейтла

- Руїни римського і візантійського міста: залишки форуму і капітолія з храмами Юпітера, Юнони і Мінерви, театру і тріумфальних арок.

Ель-Джем: прекрасно збережений Колізей III століття до н. е..

Кайруан

- Перша мусульманська мечеть у Тунісі Сиди Окба VI в, стала місцем паломництва північноафриканських мусульман; кладовищі, звідки, за повір'ям, душа мусульманина відправляється прямо в рай, музей ісламського мистецтва, центр килимарства.

Сусс: Рібат (780 р.), Велика мечеть, вежі і зубці якої надають їй вид фортеці. Музеї археології і ісламського мистецтва, залишки фінікійських гробниць, римських будинків і візантійських укріплень.

Монастір:

Рібат (796 р.) увійшов до складу касби, ворота Баб ас-Сур і Баб ад-Дарбу XIII століття, склепінчаста мечеть IX-XI ст., Мавзолей Хабіба Бургиби, Музей ісламського мистецтва.

Махдія

- Перший рибальський порт Тунісу і прекрасний курорт. Замок Бордж-аль-Кебір XVI в., Велика мечеть і ворота Скіфа аль-Кала.

Сфакс:

залишки міських стін, Велика мечеть (849 р.) з масивним мінаретом, Археологічний музей.

Хаммамет:

Медіна і фортеця на самому березі моря - справжні історичні пам'ятки, Велика мечеть XIII століття, марабут Сиди Бу Алі, перероблений в кафе; Міжнародний культурний центр.

Тозер

- Місто-оазис: Музей традицій Дар Шрайет, музей "1001 ночі", зоопарк.

Матмата

- Місто троглодитів або "печерних" жителів.

Кебілі

- Головний центр архіпелагу оазисів у Сахарі, солоне озеро Шотт ель Жерід.

Джерба ​​- прекрасний курорт, пов'язаний з континентом античною римською дорогою, найдавніша синагога VI в. до н. е..

Порт Ель Кантауї

- Справжня перлина туніського туризму, маленький порт-сад з розкішними готелями і віллами, з полем для гольфу, центром підводного плавання і яхт-клубом.

Набель

- Активно розвивається морський курорт, центр ремісничого мистецтва.

Бізерта - старий морський порт, над яким височить Іспанська бастіон: площа Мучеників, мавританські будинки і прекрасний рибний ринок.

Табарка

- Старовинний фінікійський порт з Генуезькою фортецею. Ідеальне місце для любителів підводного плавання, гольфу і прогулянок по скелястих берегах.