Ми Вам зателефонуємо

м. Львів. Котлярська 2. (032)297-16-45 (067)756-58-76

Ukrainian English French German Italian Polish Russian Spanish
Раннє бронювання осінь-зима 2017-2018 ВІДКРИТО! тел:067-756-58-76

Тури до Грузії зі Львова

gruziya

Всі фарби Грузії

Виліт зі Львова

5 ночей від 580 S

Екскурсійна програма Всі Фарби Грузії - це унікальний шанс побачити Грузію такою, якою ви її не уявляли.

1 ДЕНЬ. Приліт

Приліт в международний̆ аеропорт міста Тбілісі, зустріч з представниками приймаючої компанії, переїзд на комфортабельному автобусі в готель. Відпочинок.

2 ДЕНЬ. 

Сьогодні вас чекає перше знайомство з містом - піша екскурсія по Тбілісі, за його старому центрі. Відвідаємо стародавні храми Метехі і Анчісхаті, старовинні винні погреби «Марані», історичну пекарню і спустимося в зали знаменитих Тифліській лазень, багаторазове звеличення відомими письменниками та поетами. Сучасний вигляд Тбілісі відкриється нам у прогулянці по скляному мосту Миру, по шляху до реконструйованого театру Габріадзе. Ми побачимо весь старий Тбілісі, піднявшись на канатній дорозі до фортеці Нарікала, що підноситься над містом.

Повернення в готель. Відпочинок.

3 ДЕНЬ.

Сніданок. Третій день ми почнемо з поїздки в місто Мцхета - одну з найдавніших столиць Грузинського царства, іменовану також Другим Єрусалимом. Багато століть прочани з усього світу прагнуть потрапити в цей святий містечко неподалік Тбілісі. Саме звідси бере початок грузинське християнство. Найдавніші храми і монастирі і до цього дня підносяться над Мцхета, даруючи мешканцям і гостям атмосферу блаженства і заспокоєння. Після огляду монастирів Светіцховелі і Джварі ми вирушаємо на екскурсію в Уплисцихе - місто, висічене в скелях майже 4000 років тому. Царські палати, винні погреби, пекарні, аптека і багато інших кам'яниці стоять на березі Кури в первозданному вигляді і вражають архітектурною майстерністю виконання.

На зворотному шляху ми будемо проїжджати р Горі, де народився і жив один з найвідоміших представників Грузії XX століття Йосип Джугашвілі (Сталін), зможемо побачити побут більш ніж скромного будиночка майбутнього вождя.

Повернення в готель. Відпочинок.

4 ДЕНЬ.

Сніданок. Після сніданку в готелі їдемо в регіон Кахеті. Почнемо нашу подорож з відвідування монастиря Бодбе, на території якого знаходиться храм і усипальниця Св. Ніно, просвітительки Грузії. При бажанні, ви зможете спуститися до животворящому джерела Св. Ніно (за переказами в місці, де молилася Св. Ніно з землі з'явився джерело, води якого лікувальні) і зануритися в святу воду. Кажуть, що той, хто вірує, який тричі зануриться в джерело, вилікується від усіх хвороб.

Після зробимо прогулянку по місту, пройдемо по мурі XVIII століття і отримаємо задоволення красою виду на Алазанська долина.

Обід. Після обіду в ресторані міста Сігнагі поїдемо в старовинну виноробню, де послухаємо про те, як в Грузії виготовляли вино.

Далі, ми продовжимо нашу подорож по Кахетії і поїдемо в Цинандалі, в родовий маєток відомого грузинського поета князя Олександра Чавчавадзе - генерала Російської Імперії і відомого поета романтика XIX століття. Будинок-музей оточений розкішним парком з каплицею, а у винних підвалах зберігається 16 тисяч пляшок кінця XIX початку XX століть. Ми прогуляємося по парку, оглянемо вінний̆ завод і продегустіруем вино в старовинних підвалах.

Повернення в готель. Відпочинок.

5 ДЕНЬ.

Сніданок і виїзд з готелю. Після сніданку ми відправимося в найбільший в Європі заповідник - Боржомі-Харагаульському парк. Відвідаємо місто Боржомі - оздоровчий курорт, знаменитий своїми цілющими мінеральними водами і термальними ваннами. На курорті побуваємо в Боржомській парку і біля джерела мінеральної води, з якого можна спробувати справжній природний смак однією з найбільш корисних мінеральних вод в світі.

Переїзд в м Ахалцихе відвідування середньовічної фортеці XVI століття Рабат, яка була повністю реконструйована в 2011 році.

Повернення в Тбілісі заселення в готель. Відпочинок.

6 ДЕНЬ.

Після сніданку в готелі. Вільний час можете присвятити шопінгу в одному з сучасних торгових центрів м Тбілісі.

Трансфер в аеропорт і виліт.

При виборі туру на 8 днів у вас з'явиться унікальна можливість відвідати печерний комплекс Вардзіа, скельне місто, який складається з 600 печер штучного або природного походження. По дорозі в Тбілісі відвідаємо Зелений монастир, який розташовується в Боржомській ущелині.
А також вас чекає відвідування найсучаснішого і великого торгового центру Грузії - East Point.