Ми Вам зателефонуємо

м. Львів. Котлярська 2. (032)297-16-45 (067)756-58-76

Ukrainian English French German Italian Polish Russian Spanish
Раннє бронювання осінь-зима 2017-2018 ВІДКРИТО! тел:067-756-58-76

 

card Якщо Ви бажаєте піднести універсальний і гідний подарунок, шукаєте альтернативу конверту з грошима і мрієте здивувати того, у кого все є - подаруйте йому сертифікат на  подорож.

Подарунковий сертифікат у вигляді пластикової картки від OTi Tour - це попередній платіж, який дає можливість купувати послуги, на суму еквівалентну його номіналу.

До Ваших послуг вибір номіналів сертифікатів на 500 грн. і на 1000 грн.

Подарунковий сертифікат, це оригінальний подарунок — на отримання незабутніх емоцій. Можливість здійснити заповітну мрію, отримати новий досвід і неймовірні враження! Це простий та зручний спосіб проявити турботу про своїх близьких, а також привітати їх зі святами! Тепер подорож можна подарувати красиво, адже сертифікат залишає своєму власнику свободу вибору — часу поїздки, країни, курорту, готелю.Він ідеально підходять для найважливіших подій: Дня Народження, Ювілею, Весілля, Випускного, Нового року та Різдва, і це далеко не повний перелік.

Правила використання подарункового сертифікату

  1. Подарунковий сертифікат є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка пред'явила сертифікат, може придбати з його допомогою послуги.

  2. Термін дії Сертифіката обмежений і становить 12 місяців з дати видачі.

  3. З використанням сертифіката можлива єдина покупка. При здійсненні покупки номінал сертифіката списується цілком. У разі, якщо вартість покупки менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається.

  4. У разі, якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару і номіналом сертифікату оплачується готівкою грошовими коштами.

  5. Сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових коштів.Тобто в обмін на подарунковий сертифікат Ви можете одержати тільки турпродукт, заздалегідь уклавши договір на його придбання.