Ми Вам зателефонуємо

м. Львів. Котлярська 2. (032)297-16-45 (067)756-58-76

Ukrainian English French German Italian Polish Russian Spanish
Раннє бронювання осінь-зима 2017-2018 ВІДКРИТО! тел:067-756-58-76
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Відгуки про готелі та відпочинок

ТЕМА: Відгуки про OTi Tour

Відгуки про OTi Tour 1 рік 1 місяць тому #1619

• Alina
  • Alina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Репутація: 0
А ми цього року забронювали CLUB SUN HEAVEN.
Відпочили, накупались. Їжа хороша. Готель відповідає своїм зіркам. Претензій не було . Маскалів не було)))
Все в готелі було так,як дівчата нам розповідали. Й добре, що порадили нам таки новий корпус в готелі. Старий таки дуже старий)))
Вже четвертий раз ми користуємось вашими послугами й задоволені.
Радимо всім цей готель й наш ОТI TOUR!!
Вітаємо нових працівників!! ;)
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Мyhas

Відгуки про OTi Tour 1 рік 2 місяцыв тому #1616

• Вєрок
  • Вєрок аватар
  • АВТОНОМНО
Відгук за ОТі тур

Доброго дня!
Повернулись ми з Турції.
Дякую вам за відпочинок й рекомендацію за Отіум Еко Клуб 5*
Для наших діток там було все-навіть те, чого я не очікувала отримати.
Я була просто щаслива! Дітей моїх бавили, їжа була саме розрахована на них. Накриття в басейні нас спасло від щорічних опіків. Та що казати, було все-про що ви наголошували.
Нам вас порадили друзі й я задоволена вашою роботою. Ви нам стільки розповіли коли видавали документи, що нам за 5 років які ми відпочивали загалом так багато не розповіли про важливі речі.
Ми тепер ваші туристи.
Чекаю сезону 2017. Вже сумую за морем((
Ще раз дякую!

Відгуки про OTi Tour 4 років 2 місяцыв тому #1517

• SOFI
  • SOFI аватар
  • АВТОНОМНО
Скажу чесно, спочатку була дуже обурена, коли прийшла в цю агенцію й просила забронювати готель Grand Ring 5* . А тепер жалію, що не послухала дівчат.
Мене запитали, де я відпочивала й чому обрала саме цей готель. А я обрала бо досить було дешево й 5* вроді би мало бути добре. Дівчата порадили альтернативу й сказали, що не то що не радять а й не продадуть мені цей тур, бо готель дуже поганий й має багато нюансів таких,що зіпсують мені відпочинок й взагалі думку про Туреччину. Погоджуватись на інші варіанти я не хотіла ні на 4х зіркові ні на 5ти.
Пішла в іншу агенцію й спитала чи можна абронюватись. Мені відповіли що суперпупер готельчик,ніяких нарікань й тому подібне.
Дівчата, що я наробила!!! Чого вас не послухала? Ми потруїлсь на перший день відпочинку й не тільки ми!! Такого жаху я ще бачила. Купу людей не виходили з туалету (вибачте за такі поробиці). Ми приїхали з кишковою паличкою й після такого "відпочинку" лікуюсь до сих пір. А як не буде інфекції, коли посуд не митий, на вилках залишки їжі, одноразові стаканчики прополікуються в воді й даються повторно. В ванній запах плісняви. Та що казати.
Я не буду писати поганих відгуків тій агенції де бронювалась, але я зателефонувала й розказала про ситуацію. Можливо вони не знають, можливо їм все одно. Не знаю.
Але більше я туди не піду.
OTi Tour, мені шкода, що я вас не послухала й ще обурювалась. Дякую вам за чесність. Ви не працюєте аби заробити. Ви таки знате свою справу.
Все, на наступне літо прийду й куди скажете, туди й поїду, бо більше такого вдпочинку я не хочу.
З повагою, Софія.
Ці користувачі сказали вам Дякую: otitour
Час відкриття сторінки: 0.160 секунд
Protected by R Antispam